انتقاد شدید مقامات سیاسی آلمان از آتش ‌زدن پرچم اسرائیل.

+36
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  iran2015 - وین، اتریش
  ای بر پدر هر چی هیتلری نازی لعنت.مرکل خانم هرزه هر چی مسلمان افراطی بود وارد آلمان کرده بعد میگوید ما آتش زدن پرچم اسراییل را تحمل نمیکنیم.ملت گاو آلمان هم که حالیش نیست .این که مسلمانان را وارد آلمان کنند برنامه هیتلر بود که با مفتی آن زمان اورشلیم توافق کردند البته 200000 آمدند ولی شکست خوردند.گور پدر هر سه تایشان .درود بر ایران
  22
  25
  ‌سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  چه بخواهیم و چه نخواهیم پیش از پیدایش ظهور اسلام در ان منطقه کشور اسرائیل بوده و پایتختش هم اورشلین بوده , بعدها عربهای اسلام را به دین رسمی خودشان برگزیدن خاک اسرائیل را هم به اشغال خود در اوردن . بعداز کلی کشتوکشتار یهودیها بدست مسلمانان و بعد نازیهای المان از سوی دولتهای بزرگ تصمیم گرفته شد بخاطر اینکه از این بیشتر اسرائیلیها از طرف مسلمانهای افراطی و کسانی مثل هیتلر حکم کشتنشان صادر نشود اسرائیل را از عربها پس بگیرند و به مردم اسرائیلی تحویل بدهند و به دفعات هم یهودیها بیشتر خاک خودشان را از اشغالگران عرب خریداری کرده اند ولی بعداز مدتی عربها با زور کشتوکشتار اسرائیلیها را از روی خاکشان فراری داده اند و این خاکها را به اشغال خودشان باز در اورده اند. عربها هر سنگی را به سینه اشان بزنن و هر اعتراض خشونت امیزی را بر علیه اسرائیلیها انجام دهند باید قبول کنن که کشور اسرائیل در خاورمیانه وجود داشته و دارد و پایتخت این کشور هم اورشلین بوده و هست.
  17
  28
  ‌سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  لشگر ششم ورماخت - هامبورگ، آلمان

  دمشون گرم که پرچمِ این قومِ نجس و ملعونِ جهود رو آتیش زدن . این قومِ کثیف باید و باید منقرض بشه چونکه این تنها راه نجاتِ بشر هست .
  36
  8
  ‌سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  iran4ever - لندن، انگلستان
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. بر طبق منطق جنابعالی ایران هم باید الان بره بغدادو اشغال کنه چون تیسفون قبل از حمله عرب‌ها پایتخت ایران بود، یا شاید هم به ازبکستان لشکرشی کنیم تا سمرقند و بخارا را ازشون بگیریم. نه عرب نه اسرائیل دوست ایران نیستند و همیشه به ما ضربه زدن و میزنند، اما دلیل نمی‌شه که حقو پایمال ما کرد و طرفداری از ظلم کرد.
  7
  13
  ‌سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  امیدوارم اگر واقعا المان هستی بدست راسیست ها بیوفتی و همین ارزویی رو که کردی برای خودت براورده کنند
  3
  7
  ‌سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  بع له.چه بخوایم چه نخوایم قبل از اسلام قسمت زیادی از هند ایرانی ها زندگی می کردن.یا همین 60 سال پیش بحرین ایرانی بود.دنیا قبول می کنه بریم اونجا رو به زور تصاحب کنیم؟
  8
  13
  ‌سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  لشگر ششم ورماخت - هامبورگ، آلمان
  [::raha1984 - هامبورگ، آلمان::] خخخخ همشهرییه عزیز ما که الان توی دلِ سرزمین راسیست ها داریم زندگی میکنیم پس بیخودی واسه من امیدوار نباش اما من واست امیدواری میکنم که از این خوابی که توش فرو رفتی بیرون بیایی و بیدار بشی تا بفهمی دنیا دستِ کیه تا بفهمی که همین قومِ ملعون بود که مملکتمون رو به این روزگارِ نکبت درآوردن . یه کم برو مطالعه کن بعد بیا هموطنتو نفرین و فحشو لعنت کن .
  9
  1
  ‌سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - بابل، ایران
  [::لشگر ششم ورماخت - هامبورگ، آلمان::]. ازین قوم جهود یه ایرانی کشته نشده ولی از قوم محمد میلیونها کشته دادیم و میدیم بازهم!مطالعه نمیخاد همینکه داریم می بینیم برکات اسلامرو برامون کافیه
  1
  2
  ‌چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.