قاتلی که در منزل پدرزنش حمام خون راه انداخت جنون ندارد

مردی که در منزل پدرزنش، همسر و مادرزنش را کشت و پدرزنش را با ضربات چاقو مجروح کرد، توسط پزشکی قانونی در زمان ارتکاب جرم فاقد جنون تشخیص داده شد.
 
به گزارش  تسنیم، ساعت 9:30 صبح 14 مرداد ماه سال جاری وقوع یک درگیری خانوادگی در بلوار تعاون، خیابان فرساد غربی به پلیس 110 اعلام شد که به سرعت تیمی از مأموران کلانتری 133 شهرزیبا به محل حادثه اعزام شدند.
 
با حضور مأموران در محل و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد درگیری بین داماد خانواده با همسر و اعضای خانواده‌اش صورت گرفته و طی آن مهسا (سی و نه ساله؛ همسر قاتل) و گوهر (شصت و پنج ساله؛ مادر مهسا) به علت ضربات چاقو به قتل رسیده‌اند و پدر مهسا (شصت و پنج ساله) نیز مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته است که پدر مهسا به بیمارستان منتقل شد.
 
با اعلام مراتب این دو قتل به بازپرس کشیک قتل پایتخت، قاضی دشتبان؛ بازپرس امور جنایی تهران در صحنه جرم حاضر و تحقیقات درباره این جنایت آغاز شد و داماد خانواده به نام اسماعیل (چهل ساله) که در صحنه جنایت حضور داشت، صراحتاً به ارتکاب جنایت اعتراف کرد و گفت که همسر و مادرزنش را به قتل رسانده است.
 
اسماعیل در در اعترافات اولیه، مدعی شد به خاطر دخالت اعضای خانواده همسرش مرتکب این جنایت شده و در اظهاراتش به بازپرس گفت: شب قبل از قتل، همسرم به همراه اعضای خانواده‌اش به عروسی یکی از بستگان خود رفت اما من به عروسی نرفتم؛ پس از پایان عروسی منتظر بازگشت همسرم به خانه بودم اما او نیامد و گفت که شب در منزل پدری اش می‌ماند؛ آن شب تنها در خانه ماندم تا اینکه صبح به خانه پدرزنم رفتم؛ ابتدا پسر پنج ساله‌ام را به خانه خواهرم بردم و پس از آن مجدداً به خانه پدرزنم بازگشتم؛ طی درگیری، همسرم، مادرزنم و پدرزنم را با ضربات چاقو زدم و پس از دقایقی مأموران در محل حاضر شده و مرا دستگیر کردند.
 
وی مدعی شد: مدتی است بیماری روحی و روانی و "اسکیزوفرنی" دارم، به خاطر همین بیماری یک هفته هم در بیمارستان بستری شدم، پزشک برای من دارو تجویز کرد اما داروها فایده‌ا‌ی نداشت، دو سال است شبها نمی‌خوابم و به همین دلیل همیشه عصبانی هستم، حتی قرص خواب هم بخورم، خوابم نمی‌برد.
 
پس از این اظهارات، بازپرس امور جنایی تهران دستور داد تا متهم برای بررسی صحت روحی و روانی توسط کارشناسان پزشکی قانونی معاینه شود که کارشناسان پزشکی قانونی پس بررسی وضعیت روحی و روانی متهم اعلام کردند "وی هنگام ارتکاب جرم فاقد جنون و سالم بوده است" همچنین اولیای‌دم مقتولان با حضور در دادسرا درخواست خود مبنی بر قصاص متهم را اعلام کرده‌اند.
+12
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.