گلایه بدلکار زن از تجربه همکاری اش با فیلم آذر / نیکی کریمی پولم را نداد و من را در اینستاگرام بلاک کرد

رکنا: بهناز شفیعی، یکی از چهره‌های سرشناس در موتورسواری زنان است. مدت‌هاست علاوه بر فعالیت در این رشته، تلاش می‌کند موتورسواری زنان را گسترش دهد و با آموزش به دیگران به کشف چهره‌های جدید کمک کند. شفیعی فعالیت‌های دیگری نیز دارد؛ به عنوان مثال او در فیلم آذر ، به نیکی کریمی آموزش موتورسواری داد و در چند سکانس نیز به عنوان بدلکار ایفای نقش کرد.
 
بهناز شفیعی در مصاحبه با روزنامه قانون  از عدم پرداخت دستمزد و نادیده گرفتنش در فیلم آذر گلایه کرد.
 
یکی از فعالیت‌های شما در ماه‌های اخیر، آموزش موتورسواری به نیکی کریمی برای حضور در فیلم «آذر» بود. اتفاقی که بازتاب فراوانی در فضای مجازی داشت. کمی از حال و هوای این فیلم بگویید.
 
فیلم سینمایی آذر در حال اکران است. من از نیکی کریمی گله زیادی دارم. قرار بود برای اکران این فیلم از عوامل دعوت شود اما من را دعوت نکردند. حتی نیکی کریمی در پیج اینستاگرامی خود، تیزرهای این فیلم را گذاشت اما مربی و بدلکار را معرفی نکرد. حامی مالی این فیلم شرکتی به نام انرژی موتور بود و از آنجایی که من با این شرکت همکاری می‌کنم، تمام آموزش‌های موتورسواری و بدلکاری بر عهده من بود اما در نهایت نه برای جشنواره از من دعوت شد و نه دستمزدم را پرداخت کردند.
 
با تهیه‌کننده صحبت نکردید که دستمزد شما را پرداخت کنند؟ به هرحال شما از توانایی‌های خودتان برای تولید این فیلم استفاده کرده‌اید و درست نیست حق‌الزحمه‌تان پرداخت نشود.
 
به مدیر تولید زنگ زدم. آن‌ها گفتند ما هزینه‌ها را پرداخت کرده‌ایم؛ به نیکی کریمی زنگ بزنید. به او زنگ زدم اما نتوانستم به نتیجه‌ای برسم. همین موضوع سبب شد در یک فیلم سینمایی دیگر بازی کنم که نقش خودم را در آن فیلم دارم و بدلکار یا مربی شخص دیگری نیستم. تجربه تلخی که از این فیلم داشتم، سبب شد تا قید همکاری با دیگر بازیگران را بزنم و خودم بازی کنم.
 
با نیکی کریمی در این باره صحبت نکردید؟ آن‌طور که در فیلم‌ها مشخص است، رابطه خوبی با او داشتید.
 
یک مدت من را در اینستاگرام بلاک کرده بودند و پس از مدتی آنبلاک کردند. هیچ پاسخی به من ندادند اما فکر می‌کنم از اینکه گفته بودم من بدلکار او هستم ناراحت شده زیرا گفته بود این موضوع را به هیچ‌کس نگویم. اینکه چرا باید دروغ بگویم را نمی‌دانم اما تمام جذابیت فیلم «آذر» برای من این بود که خودم متولد آذر هستم. این فیلم در آذرساخته و در همین ماه نیز اکران شد. به همین دلیل من قبول کردم که به عوامل این فیلم کمک کنم اما در آخر هیچ نتیجه‌ای برای من نداشت.ضمن اینکه نیکی کریمی از من خواسته بود که به کسی نگویم بدلکار او هستم تا فکر کنند خودش موتورسواری کرده. پول نمی‌خواهم ولی از نظر حرفه‌ای باید مرا دعوت می‌کردند که در اکران حضور داشته باشم یا به عنوان مربی و بدلکار معرفی می‌شدم اما این اتفاق رخ نداد. انتظار داشتم در تبلیغاتی که برای این فیلم‌ها انجام می‌شود، نام من را نیز ذکر کنند اما در عمل این اتفاق رخ نداد.
+85
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  این نیکی هم بدجور از خود راضی هستا. خیلیها رو ناراحت کرده. ولی آدم زرنگیه و نزاشت خرابش کنن. خوب بلده مرزهای خودشو حفظ کنه.
  4
  37
  جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.