پزشک تیم ژیمناستیک آمریکا برای عکس‌های جنسی دختران به ۶۰ سال زندان محکوم شد

«لری ناصر» ۵۴ ساله حدود دو دهه پزشک تیم ملی ژیمناستیک ایالات متحده آمریکا بود. پزشک سابق تیم ملی ژیمناستیک ایالات متحده آمریکا که به عکس گرفتن از بچه ها و آزار جنسی آنها متهم است، از سوی دادگاه به ۶۰ سال زندان محکوم شد.
 
«لری ناصر» ۵۴ ساله، یک پزشک متخصص بیماری های ورزشی است که اهل میشیگان است. او متهم است وقتی برای تیم ژیمناستیک آمریکا و و دانشگاه ایالتی میشیگان کار می کرده، دست کم به ۱۲۵دختر و زن جوان تعرض جنسی کرد و از آنها عکس و فیلم تهیه می کرده است.
 
از او ۳۷ هزار عکس از بچه ها کشف شده است. و محکومیت شصت ساله، برای اتهامات او برای عکس گرفتن و پورنوگرافی است. او غیر از این محکومیت، برای آزار و لمس کودکان نیز باید در یک دادگاه ایالتی در ژانویه حضور یابد. یک پرونده دیگر هم علیه او تشکیل شده است.
 
آقای ناصر که خود زن و بچه دارد، در اعترافات یک ماه پیش، به طور مشخص از هفت زن جوان نام برد که در کلینیک دانشگاهی مورد تجاوز او قرار گرفتند. او گفت این رویدادها بین سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۱۵ روی داد.
 
او بعد از این اعترافات، از قربانیان عذرخواهی کرد و خواست که او را ببخشند. اما برخی از این قربانیان از اظهارات او خشمگین شدند و گفتند او را نمی بخشند.
گروهی از ورزشکاران ملی پوش آمریکا که علیه آقای ناصر شکایت خود را مطرح کرده اند. «لیندسی لهمک» قهرمان ژیمناستیک آمریکا بعد از دادگاه گفت: او خیال می کند موضوع با یک اعتراف ساده حل می شود. این مضحک است و نشان می دهد که اصلاً درک نمی کند چه کرده است. بسیاری از قربانیان او در اثر اقدامات او آسیب دیده اند.
 
اتهامات آزار جنسی توسط دکتر «ناصر» سال گذشته نخستین بار در روزنامه «ایندیانا پولیس استار» فاش شد.
 
آقای ناصر در طول دو دهه پزشک تیم ژیمناستیک ایالات متحده بوده و دختران زیادی زیر دست او بوده اند. سه چهره قهرمان جهانی آمریکا یعنی «الی ریز من»، «مک کایلا مارونی» و «گبی داگلاس» از جمله کسانی هستند که به آزار جنسی «لری ناصر» اشاره کرده اند.
 
او که با تیم ملی ژیمناستیک آمریکا افتخارات زیادی به دست آورده، اکنون به سه جرم «پورنوگرافی کودکان»، آزار و تجاوز جنسی متهم شده و در یک دادگاه فدرال نگهداری می شود.
+23
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۲
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  برای همین است که فقه مانع ورود دختران به استادیوم‌ها میشود. حال اگر این دخترها تمبک‌زن هم بودند؛ دیگر جای شکایتی باقی نمیماند.
  70
  18
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران

  از شاگردان هاج طوسی است
  15
  51
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  داد از این بیداد - ایران، ایران

  بأز هم اسلام حماسه أفرید
  9
  30
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  کوفت بخوری. صدها ژیمناستیک کار در حد تیم ملی رو ترتیب دادی. جون مادرتون اینو تو قزوین زندانی کنید هرچی خورده پس بده. یعنی شاه لیر و ناصرالدین شاه 1دونه از این ورزشکارا دم دستشون بود دیگه زن نمیگرفتن. این مرتیکه فقط مربی بوده صدهاشو رد کرده. بنده در عین انزجار از این عوضی گریش به شدت حسودیم شد.
  5
  19
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  رفتیم برق مخابرات خوندیم خیر سرمون 10تا یکی دختر بود اونم مخشون ولیده بود و به خاطر فشار درس پوستشون چروکیده بود. ملت میرن مربی میشن یکی درمیون به خانوما آموزش میدن اینم حال اونی که لو رفته. توف به این زندگی. آخرشم اینا پولدار میشن. به ماها هم یه حقوق کارمندی مثل سگ میندازن جلومون. به قول اون ترانه: وایسا دنیا میخوام پیاده شم.
  5
  14
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Ahoora59 - دهلی ، هندوستان

  با درود به همه دوستان . من میخواستم بگم این تفکر اسلامی همتون دست انداخته و برا خودش اسمی دست و پا کرده و تو صفحه ایرانیان کلی برا خودش مشهور شده و نامی دست و پا کرده ، ازتون میخوام اصلا بهش محل ندین و کلا نظر و کامنتاش بدون جواب برترین ، خدایی دمش میزاره رو کولش و گم میشه ، دوستون دارم هرجای کره خاکی باشین 🙏🏻🙏🏻🌹🌹🌹😘.
  3
  25
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۲
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::Ahoora59 - دهلی ، هندوستان::]. حالا چرا همش دست و پا، دست و پا میکنی؟ تازه شنا یاد گرفتی؟
  6
  3
  جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  بهنام 139 - زوله، هلند
  این آقای تفکر اسلامی اگه پا بده .... میذاره حالا واسه ما فاز غیرت و عفت رو گرفته
  0
  2
  شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.