سخنگوی نظامی ایران: زرادخانه تسلیحاتی اسرائیل در آینده نزدیک متعلق به فلسطینی‌هاست

جزایری نابودی اسرائیل و دستیابی فلسطینیان به زرادخانه‌های آن کشور را نتیجه انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس دانسته است در واکنش به تصمیم آمریکا برای انتقال سفارت خود به شهر بیت‌المقدس، یک مقام نظامی جمهوری اسلامی نابودی اسرائیل و دستیابی فلسطینیان به تسلیحات آن کشور را پیش‌بینی کرده است.
 
سرتیپ پاسدار مسعود جزایری، سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، گفته است که ادامه مبارزات فلسطینیان علیه اسرائیل به معنی آن است که "اشغالگران هرگز روی آرامش را نخواهند دید و راهی جز ترک این سرزمین و یا زوال و نابودی ندارند."
 
این مقام نظامی تصمیم آمریکا برای انتقال سفارت خود را ناشی از "تحلیل غلط" اسرائیل و آمریکا "از شرایط ویژه منطقه و وضعیت ناهنجار ارتجاع عرب" دانسته و گفته است که "اهداف بلند مدت آنان در باره سرزمین فلسطین همچون دیگر برآوردهای آن‌ها درباره عراق، سوریه، یمن و سایر جاهای دیگر جز ناکامی در پی نخواهند داشت."
 
سرتیپ جزایری پیش بینی کرده است که زرادخانه تسلیحاتی اسرائیل "در آینده نزدیک متعلق به فلسطینی‌هاست و مردم آمریکا باید بدانند مشکلات آن ایام ریشه در سیاست‌های امروز حاکمان شرور کاخ سفید دارد."
 
گفته می‌شود اسرائیل علاوه بر تسلیحات متعارف پیشرفته، دارای زرادخانه تسلیحات اتمی است هرچند دولت آن کشور هرگز وجود چنین زرادخانه‌ای را تایید یا تکذیب نکرده است.
 
اسرائیل، مانند هند و پاکستان، از معدود کشورهای جهان است که پیمان منع گسترش تسلیحات اتمی را امضا نکرده و در نتیجه، ملزم به تبعیت از مقررات این پیمان از جمله دادن اجازه بازرسی به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نیست.
+15
رأی دهید
-73

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  hamtarane - ملبورن، استرالیا

  دوباره این بابا از پای منقل حرف زد. اتفاقا این تصمیم امریکا در حقیقت هدیه ای بود از جانب حکومت ایران به اسرائیل دخالت های ایران در کشورهای عربی منطقه و رجزخوانی های مسؤولان از پای منقل این نفع را برای اسرائیل داشت که حکومت های عقب مانده عربی برای مقابله با ان با اسرائیل به توافق برسند و این تصمیم ترامپ هم دقیقا با مشورت انها صورت گرفته. حکومت اسلامی تا به حال جز کمک به صهیونیست ها هیچ کاری نکرده.
  4
  28
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Herzl - امستردام، هلند
  قربونت برم چه آهنگى برات بخونم آهنگ معین دلبرم دلبر خانه خرابم کرد یا اندى خشگل زیاد پیدا میشه تو دنیا اما یکى خشگل من نمى شه خدایش این مسلولین (مسئولین) جمهورى اسلامى ایران یکى از یکى خوشگلتر هستن.
  3
  22
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Pezhman - وین، اتریش

  بزک نمیر بهار میآد. کمبوزه با خیار میآد.
  3
  27
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  abulolo al majoosi - برنو، چک

  ببینید با همه ایراداتى که به اسراییل وارد است ، منافع ملى ما با آنها هیچ وقت در مقابل هم نبوده. نه ما هیچ گاه ادعاى سرزمینى بر آنها داشته ایم ، نه از نیل تا فرات آنها سرزمین ما راهم تهدید کرده، مصالح ملى ما خیلى از اوقات ناخودآگاهانه به هم پیوند هم خورده است ، مثل اگر نیروى هوایى اسراییل نیروگاه اتمى تموز عراق را در سال82بمباران نمى کرد و آن گور به گور شده (بطل الخفرة) به سلاح اتمى دست پیدا مى کرد هیچ اطمینانى نبود که ما رااتمى نکند. از این لحاظ ایشان هیچ تفاوتى با داعش و القاعدة نداشت. یعنى مانند سلفى ها و وهابى طلب ها یک اسلحه اتمى بسیار بالقوه بود.
  5
  26
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  abulolo al majoosi - برنو، چک
  البته مطالب فوق به معناى تایید صد در صد اسراییل نیست. چرا که مکرهاى صهیونیزم را در اروپا ما شاهدیم . منظور من این بود که منافع ما و اسراییل به مراتب بیشتر است تا با اعراب. اسراییلى ها یاد گرفته اند که با اینها باید از موضع آقا بالاسر حرف زد (شاه ایران هم همین کار را میکرد). اینها و امثال مملى چوک سلمان و طرفدارانشان اگر خداى نکرده قدرتى بیابند نه خدا را مى شناسند و نه خرما را.
  5
  17
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  سردار بزرگوار هرگز فلسطینیها دستشان به زراد خانه اتمی اسرائیل نخواهد رسید چون چنین هدفی هیچوقت به حقیقت نمی انجامد .
  3
  22
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  بینی این آدم رو بگیری نفسش بند میاد٫ اما با پر رویی دست از چرتگویی بر نمیداره.
  3
  20
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  کور شود آنکس که نتواند دید - لندن، انگلستان

  شتر در خواب بیند پنبه دانه،نزدیک که خاورمیانه جدید با همپیمانی های جدید صورت گرفته چهره های زشت شما را از صحنه روزگار محو و صلح و آسایش و امنیت رفته منطقه باز گردد.
  3
  25
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Nakamichi - لندن، انگلستان

  ای گور بابای اون فلسطینیهای پفیوز،بیشترین کینه رو اینها از ایران دارن.زمان صدام اون رهبر مفنکی شون یاسر عرفات از صدام حمایت میکرد،اونوقت این احمق داره اینجور حرفی میزنه..مطمئن باشین در نهایت این فلسطینیهای کثیف دشمن ایران هستن نه اسرائیلیها.
  3
  26
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  bg_m - صوفیا ، بلغارستان
  احمق خان دعا کن که این خوابت هیچ وقت تعبیر نشه چون اگه حقیقت بشه اول با همون اسلحه به شما به عنوان رافضی حمله میکنن و سر تون رو مثل گاو میبرند اگه باورت نمیشه به سوریه نگاه کن اولین گروه که در سوریه دست به عملیات نظامی زد همین فلسطینیهای بودند که در سوریه آموزش نظامی دیده بودن .
  4
  22
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  rouzbeh_ma - لندن، انگلستان
  اخه احمق این حرف تو چه سودی برای منافع من ایرانی داره.شماها که نه از نظر مردم ایران ایرانی هستید و نه از نظر مسلمون ها مسلمون ( رافضی هستید و کاملا حمق دارند) . پس به فکر خودتون باشید. دوره شعار دیگه تموم شده. شعارها 40 سال پیش داده شد و سال هاست پرونده مردودی شما پیش مردم هویدا هست. تا دیر نشده برای خودتون راه برگشتی بذارید .
  3
  16
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.