بخشی از مراسم بزرگداشت شهبانو فرح پهلوی - انگلیسی

+364
رأی دهید
-61

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  beerslover - بارسلون، اسپانیا

  ملکه ایران زمین زنده باشی‌
  62
  219
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  مادر عزیزمان پاینده و جاودان باشید. هرچه اخوند است فدای خاک پایت بانو ایران بزرگوار !
  60
  217
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  زنده و جاوید باد، پهلوى محترم.
  56
  187
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  pars40 - فرایبورگ، سوییس

  باید اسم این سایت بشه ایرانیان سلطنت طلب . این همه خبر در دنیا هست این همه ادم به نام در تاریخ ما هست اما از هیچ کدوم اونها چیزی نمیزارید اینجا سال تا سال اما چپ و راست یک خبر و عکس از این خاندان آشغال که فقط ایران رو چاپیدن و دو دستی تحویل آخوند کلاش قاتل دادن میزارید یک عده هم هی قش و ضعف میکنند . مایه خجالت و شرمساریه .
  171
  51
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  [::pars40 - فرایبورگ، سوییس::]. بحث سلطنت طلب بودن نیست. خود این مجلس کوچک نشان دهنده این است که رژیم پهلوی به تاریخ پیوسته است . اما اگه احترامی هم در همان سویس از کسی دیدی به برکت همین دوران شاه است. وقتی اسم مموتی و یا فرح دیبا هنر دوست میاد کدام باعث افتخاره.‌ در ضمن اگه سنت اجازه نمیدهد از والدین گرامی سوال کن که در اشورا و تاسوعا ۱۳۵۷ چند میلیون ایرانی شعار مرگ بر شاه میدادند. این مردم نادان بودند که سرنوشتشان را به اخوندها تحویل دادند. شرم اوره
  48
  122
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  esfanie - اسن، آلمان

  [::pars40 - فرایبورگ، سوییس::]. نه عزیز ، این اخبار برای آنهایی است که شعور و فهم دارند. این مراسم برای شما خسته کننده است.
  41
  121
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  حرف حق بگو - آنتورپن، بلژیک

  [::pars40 - فرایبورگ، سوییس::]. دوست عزیز حرف حق اینه که حق باشماست وتانسل این ها برچیده نشه همین بساطه جالبه که اگه اینها ندزدیده بودند محال بود تا حالا اسمی لازشون مونده باشه چهبرسه نوه نتیجه هاشون واسه ما ژست بگیرن پس بدون که اینها هنوز از اونی که دزدیدن و بردن دارن میخورن
  107
  34
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  حرف حق بگو - آنتورپن، بلژیک

  حرف حق اینه که پولای دزدیده شده رو اگه ازشون بگیری میشن یکی مثل من وتو ودیگه نسلشون برچیده میشه کافیه پولها رو ازشون بگیری یا به خاک سیاه بنشونیشون
  112
  35
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  مگه مجبورید انگلیسی حرف بزنید ؟/
  85
  30
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Jalal50 - ونکور، کانادا

  خاک بر سرتون که این همه ادعای میهن پرستی میکنید ولی شرمتون میشه فارسی صحبت کنید. خاندان شما به تاریخ سپرده شد. شتر در خواب بیند پنبه دانه... برگشت به ایران را دیگه لولو برد.
  114
  36
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  محسن ۵۵ - گنت، بلژیک

  شهبانو فرح از یک خانواده اصیل بوده وآنچه از او به یادگار مانده نشانه بزرگواری و هنر دوستی ایشان است. رضا شاه نابغه ای بود که به یکباره سر از یک خانواده درآورد و او تنها مرد عاقل این خانواده بود و بعد از او تمام شد چون اصالتی پشتش نبود تنها یک حادثه بود.
  40
  61
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  معلم فراری - کیف، اوکراین

  [::pars40 - فرایبورگ، سوییس::]. خوب وقتی که میبینی سایت اینطوره و بیش از نود درصد کاربرانش هم این مطالب رو دوست دارن بهتر نیست برای همیشه از اینجا بزنی به چاک و تو سایتهای توده ایهای بی وطن یا مجاهد نفرت انگیز بگردی و با خزعبلاتت چندش غالب کاربران رو در نیاری؟!همیشه و هرجایی باید چند تا نخاله باشن دیگه تا حال دیگران رو به هم بزنن.شماها چندتا مشکل دار هستید که معلوم نیست با خودتون چند چند هستید و کاملا از نظراتتون میشه پی به نااگاهی و حقارت و منفوریتتون برد.
  32
  86
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  معلم فراری - کیف، اوکراین

  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. امیدوارم هر چند بسیار کم که پیش بینیتون درست نباشه و پهلوی با توجه به محبوبیتش در زمان حال به تاریخ نپیوسته باشه.خیلی هم کم امیدوارم که در اینده از نسل ما به خاطر جبران اشتباه محض یا نادانی یا قدرنشناسی یا ظلم یا خیانت نسل گذشته به نیکی یاد بشه .نسلی که حماقتش برای قرنها زبانزد خواهد بود.نسل سیاه.
  23
  82
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  معلم فراری - کیف، اوکراین

  [::Jalal50 - ونکور، کانادا::]. جواب دادن به امثال جنابتان بسیار شرم اوره ولی واقعا یا بسیار احمق تشریف داری یا که هم کوری.مگه اونقدر خارجی اونجا نمیبینی که چرند میبافی و توهین میکنی.مراسم بزرگداشتیست که توسط خارجیها برپا شده همونطوری که شاهنشاهمان هم بعد از ان همه عشق و خدمت و خلوص با عشق و احترام توسط خارجیها به خاک سپرده شد.ما که بهتر بگویم شماها که در به در دنبالش بودید تا...
  21
  83
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::معلم فراری - کیف، اوکراین::]. دوست گرامی . متاسفانه زمینه های اجتمایی برای بازگشت به سیستم پادشاهی مشروطه وجود ندارد.حتی خود رضا پهلوی سالهاست که نه بعنوان شاهزاده بلکه بعنوان فعال سیاسی مستقل ,در بحث شرکت میکند. از طرفی نسل چهارم پهلوی که در این فیلم دیده میشوند علیرغم تحصیلات درخشان و علاقه به ایران ؛ شناختی از کشور اجدادشان ندارند. رشد گرایشات قومی در ایران هم نقش بازدارنده دارد. پادشاه سابق و خلع شده مصر یکبار به طعنه گفت که در اینده فقط ۵ شاه باقی میماند ۴ تای اول در ورق و کارت بازی و آخرین در انگلستان.
  37
  29
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::حرف حق بگو - آنتورپن، بلژیک::]. آخه مگه آدم می‌تونه اینها کور یا ناقص العقل باشه که ارزش یه ادم رو با پول بسنجه؟ بنده خدا! خدمتی که اینها به ایران کردن رو تا ۱۰۰ سال دیگه تو خواب ببینید . حالا برو بشین ماستتو بخور
  17
  54
  جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::Jalal50 - ونکور، کانادا::]. هرچی‌ عرب پرسته رو می‌شه از تاکید کلمه شتر توی حرفش شناخت!
  15
  53
  جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  معلم فراری - کیف، اوکراین
  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. از نظرم نقدتان بسیار قابل تامل و جالب بود.ولی تنها راه رسیدن به یک رفراندوم عادلانه که کاملا خواست مردم ایران را براورده کنه شخص ولیعهده حتی اگه ایرادات فراوانی بهش وارد باشه.سال88 مردم شکست خوردند چون راهشان اشتباه بود که در قیام اتی هرگز این اشتباه تکرار نخواهد شد.دوما به عنوان مثال پادشاه اردن از مادر انگلیسی که تا چندسال قبل از پادشاهی عربی صحبت نمیکرد و کشورش رو هم ندیده بود ولی مردمش به شدت بهش عشق میورزند و کشورشان هم روزبه روز در حال پیشرفته.من هنوز خوشبینم.
  14
  33
  شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  pars40 - فرایبورگ، سوییس
  معلم فراری - کیف، اوکراین خوب شد که شما فراری شدی و دیگه در ایران معلمی نمیکنی که ذهن بچه ها رو مسموم کنی . من هنوز موندم شما پطور تشخیص میدی که من توده ای هستم ؟ از قدیم میگن حقیقت تلخ بهتر از دروغ شیرینه . در ضمن اگر قرار باشه بنده نظر ندم اشکالی نداره اما شما هم نده چون اسم سایت ایرانیان انگلستانه و شما در اوکرایین هستی ;) عزیز جان این طرز فکر و بیان نظر ماله یک بچه دبستانی که چون اینطوریه تو نیا و الی آخر . چه معلمی بودی که هنوز یاد نگرفتی باید واقعیت رو گفت نه اون چیزی که صرفا یک عده خوششون میاد الان طرفدارران آخوند میگن فقط خامنهای شما و امثال شما هم میگید فقط شاه . اما یاد نگرفتی که بگی ما باید به فکر ایران باشیم با هر عقده نظر دین و قومیت خبه که دیگه مغلم نیستی در ایران .
  9
  3
  ‌سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  pars40 - فرایبورگ، سوییس
  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::] عزیز برای اطلاع شما میگم در سویی فقط به پ.ل احترام میزارن شاه ایران هم کلی پول آورد اینجا و مال مردم بدبخت رو خرج اینها کردو برای ایستگاه قطار ساخت وووو اخر هم که مرد پولهاشو بالا کشیدن و با اینکه زنش چند بار با وکیلهای کله گنده آمریکایی آمد نتونست پول غارت شده مردم رو پس بگیره و به جیب بزنه . تاریخ چیز خوبیه بجای اینکه در توهمات زندگی کنید تشریف ببرید تاریخ مطالعه کنید البته وقتی کسی در برابر واقعیت و دانستن مقاوت میکنه نمیشه بیشتر از این انتظار داشت .
  11
  5
  ‌سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  pars40 - فرایبورگ، سوییس
  قابل توجه آقایون و خانمهایی که برای اینها قش وضعف میکنند . به قول اون دوستمون اینها با این همه ادعای ایران دوستی و این طور حرفهای بی سرو ته دارن انگلیسی حرف میزنن اینها اگر واقعا ایران دوست بودن پارسی صحبت میکردن و یکی برای حاظرین خارجی ترجمه میکرد . مایه ننگ و شرمساریه که برای یک عده اینها الگو هستند آومهایی که حتی برای خودشیرینی جلوی خارجی ها با زبان اونها حرف میزنن . اینها ایرن رو دوست دارند چون اونجا میتونن بچاپ بچاپ کنن مثل آخوندها .
  10
  5
  ‌سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.