پایان فرار ۳ساله رفیق‌کش

مردی که سه سال قبل دوستش را به‌دلیل اختلاف‌های مالی کشته و جسدش را مثله کرده بود، باردیابی‌های تخصصی کارآگاهان پلیس دستگیر شد و به جنایت اعتراف کرد.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، سال 93 پیکر قطعه، قطعه مرد جوانی در شهرستان فردیس کرج پیدا شد. با توجه به اینکه هیچ مدرکی برای شناسایی هویت مقتول وجود نداشت، کارآگاهان پلیس استان البرز، تحقیقات تخصصی برای شناسایی قربانی ماجرا و کشف راز جنایت را آغاز کردند. در حالی که پرونده بدون هیچ سرنخی در دست بررسی قرار داشت، اعضای خانواده مردی به نام سعید با مراجعه به پلیس آگاهی البرز، از ناپدید شدن مرموزش خبر دادند. با توجه به اینکه مشخصات فرد گم شده با جسد کشف شده مشابهت‌هایی داشت، این خانواده برای شناسایی پیکر مورد نظر احضار شده و بدین‌ترتیب هویت مقتول تعیین شد.

به این ترتیب پرونده وارد مرحله جدیدی شد و کارآگاهان با تحقیق از خانواده‌اش دریافتند که «سعید» ساعاتی پیش از ناپدید شدن با یکی از دوستانش به نام «ناصر»- 36 ساله- در خانه‌اش قرار ملاقات داشته است. اما پس ازجنایت، «ناصر» هم ناپدید شده بود.

به همین خاطر او به‌عنوان مظنون اصلی جنایت تحت تعقیب قرار گرفت تا اینکه تحقیقات پلیسی پس از سه سال به نتیجه رسید و قاتل فراری دستگیر شد و در نخستین بازجویی‌ها لب به اعتراف گشود.

عامل جنایت به کارآگاهان گفت: «من و «سعید» با هم اختلاف مالی داشتیم. آن روز هم سر همین موضوع با هم درگیر شدیم و ناگهان سعید با یک ضربه‌ من، روی زمین افتاد. وقتی دیدم نفس نمی‌کشد احساس کردم دنیا روی سرم خراب شده. از ترس نمی‌دانستم چه کار کنم. امکان داشت هر لحظه کسی سر برسد. از طرفی سعید درشت هیکل بود و به تنهایی نمی‌توانستم جسد را از خانه خارج کنم. با اینکه شرایط خیلی برایم سخت بود، بدن «سعید» را با چاقو تکه تکه کردم و هر بخشی را در محله‌ای از فردیس رها کردم. سه سالی فراری بودم و زندگی جهنمی داشتم تا اینکه درکمال ناباوری دستگیر شدم. باور کنید دراین مدت عذاب وجدان لحظه‌ای رهایم نمی‌کرد اما نمی‌دانستم چه کار کنم و...»

با این اعتراف‌ها، قرار بازداشت «ناصر» صادر شد و پرونده این جنایتکار به جرم قتل عمد و جنایت بر میت در اختیار بازپرس قرار گرفت.
+9
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.