بهروز توکلی پس از ده سال حبس بدون مرخصی آزاد شد.

+71
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۷
  pars40 - فرایبورگ، سوییس

  این بهایی ها هم آب گیرشون نمیاد اگر قدرت داشته باشن میشن جمهوری داعشی ورژن بهایی . تمام این مذهبی ها جناح های سیاسی وقتی به قدرت میرسن میشن دیکتاتور . تاریخ اینها رو که بخونه جالبه . دنیای جالبیه تمام این مذاهب که پیغمبر داشتن به کجا رفتن که این دینهای من درآوردی بخوان به کجا برسن . همین بهایی ها مثل بقیه این آخوندها ووووو همه دنبال شکم زیر شکم و پول هستن فقط لباسش شکلش روشش و ظاهرش فرق داره اما در باطن همه دنبال منافع خودشون هستن .
  59
  14
  ‌چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  karkas - اصفهان، ایران

  جاسوس را اعدام می کردید
  62
  4
  ‌چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  Azadi199 - پاریس، فرانسه

  تحمل ۱۰ سال زندان برای جرمی‌ که اثبات نشده واقعا سخته. جاسوسی برای کی‌، اصلا اینها مگه پست و مقام دولتی داشتند که بخوان جاسوسی کنند ؟ ا با همه این احوال خوشحالیم که این انسان آزاده تونست به آغوش خانواده برگرده. به امید آزادی همه آنهایی که فقط به جرم داشتن یک عقیده متفاوت از دستگاه دولتی در زندان این حکومت جهل و جنون هستند.
  1
  47
  ‌چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  محمد از شیراز - شیراز، ایران

  خسته نباشی دلاور...ان شاءالله که گوشمالی موثر بوده. دفعه بعد زندانی در کار نیست حواست جمع کن. تجاوز میکنن.
  43
  4
  ‌چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران
  [::pars40 - فرایبورگ، سوییس::]. با همه احترامی که برای همه هموطنان بهایی عزیز و رنج کشیده ام قایلم متاسفانه حرف شما کاملا صحیح است و این ماهیت تمام ادیان است که در نهایت به دیکتاتوری و فساد منجر میشوند و قطعا بهاییت هم مستثنا نیست ولی متاسفانه دینی که از پدر و مادر من برای من به ارث رسیده بدترینش است چون غیر هم دینان من کافر حساب میشن ،چون امر به معروف وجود دارد ،چون کتاب دینی من ترویج خشونت میکند ،چون هم دینان من فکر میکنند پیروان بقیه ادیان راههشان اشتباه است و رستگار نخواهند شد و موارد بسیار زیادی که سبب میشود که وقتی به قدرت میرسند به بقیه ادیان احترام نگذارند .
  13
  13
  ‌چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Sepas - تهران، ایران

  خیلی‌ کار خوبی‌ کردین آزاد شد ، تا باشه از همین خبرها باشه
  1
  31
  ‌چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Tombehtar - نیورک، ایالات متحده امریکا

  به همه بهاِئیها و بخصوص به خانواده محترمش تبریک عرض میکنم، الاهی هر چه درد و بلا ست بخور تو سر شیعه های بی عقل و بی شعور و نفهم.
  2
  38
  ‌چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  محمد از شیراز - شیراز، ایران
  Tombehtar... بنظرم اگه همه منجر و وطن دوست باشیم پیشرفت میکنیم جدا از تعصب دینی و مذهبی. چه شیعه ...چه سنی چه مسیحی یا کلیمی یا.....همه با هم باشیم
  4
  16
  ‌چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  Azadi199 - پاریس، فرانسه

  [::Iranemaa - قم، ایران::]. نازنین، شما دیگه چرا ؟ آیا ما باید به فرض مسلم اینکه پیروان یک دین ۴ قرن بعد به فساد و دیکتاتوری میرسند، در زمان خودمان آنها رو زندانی کنیم و یا مورد اذیت و آزار قرار بدیم ؟ انتظار من از شما و دوستان فرهیخته دیگه خیلی‌ بیشتر از اینهاست، قدر خودتون رو بدونید. با احترام و مهر.
  0
  31
  ‌چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  bidad - اتلانتا، ایالات متحده امریکا
  [::pars40 - فرایبورگ، سوییس::]. تو که خارج از ایران زندگی میکنی و دسترسی به همه چی داری، پس حداقل تحقیق کن بعد قضاوت کن. من قبول دارم که دین میتونه مخرب باشه و برای همین هست که بهاییان مرجع تقلید ، اخوند، کشیش، خاخام ندارن. مهم نیست که دین داریم یا ندارید، مسلمانیم یا مسیحی یا کلیمی یا زرتشتی یا بهائی، مهم این هست که یاد بگیریم که ندانسته قضاوت نکنیم . موفق و پیروز و اگا ه باشی.
  2
  19
  ‌چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  فرصتی شد تا در همین صفحه گویا، دموکراسی و آزادی آینده ایران را به ملت تبریک عرض کنم!! سالی که نکوست از بهارش پیداست! وقتی مرتب سئوال میکنم: چرا این جانورها ۴۰ سال است بر ایران حکومت میکنند؟! یک آدم با انصاف جواب نمیدهد: برای آنکه ما هم از درون مثل خود اینها هستیم! نیستیم؟! کامتتها گویاست. الکی نیست که بیش از دویست و پنجاه سال است که بدور خودمان میچرخیم و دیکتاتور عوض میکنیم.نه؟!
  0
  10
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران
  [::Azadi199 - پاریس، فرانسه::]. سلام بر دوست بسیار عزیزم ،من منظورم از تایید کامنت pars 40 اون قسمتی بود که همه ادیان منجر به دیکتاتوری میشوند بود نه بقیه کامنتش و ان هم ففط حکومت دینی وگر نه با توجه به شناختی که از دین بهایی دارم نسبت به اسلام خیلی خیلی بهتر است و کلا چبز بدی من در این پیدا نکردم ولی با حکومت دینی مخالفم و کلا هر وقت سیاست با هر دبنی همراه بشه به دیکتاتوری منتهی میشه ،منظورم فقط این بود و هر چند به هبچ دینی اعتقاد ندارم ولی در دین بهایی چبز غیر انسانی و یا تبعیضی نسبت به بقیه ادیان ندیدم ،و اگر باعث رنجش شما. هموطن بسیار نازنینم شدم عذر خواهی میکنم.شاد پیروز باشی ،ایام به کام
  0
  8
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  pars40 - فرایبورگ، سوییس
  [::bidad - اتلانتا، ایالات متحده امریکا::] عزیز جان اتفاقا با این مردم هم برخورد داشتم هم دوستی و هم از بالا و پاینشون خبر دارم بیخود نمیگم عزیز . اون دینهایی که پیامبر داشت و کتاب داشت فقط تا زمانی که پیامبر اون دین زنده بود درست بود و به محض اینکه پیامبر اون دین از دنیا میرفت به قهقرا میرفت دین چه برسه به این یکی که هیچ زیربنایی نداره .
  1
  1
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  Azadi199 - پاریس، فرانسه
  [::Iranemaa - قم، ایران::]. دوست گرامی‌، من نه تنها از کامنت شما نرنجیدم، بلکه با این کامنت دوم شما مطمئن هم شدم. دقیقا درست میفرمائید، هر وقت که ادیان به حکومت برسند و یا در دستگاه حکومتی نفوذ تأثیر گذار داشته باشند، باعث ایجاد فساد در جامعه میشوند. امیدوارم که همه ما تلاش داشته باشیم در جهت تحقق‌ آرمانهای حقوق بشری در کشور ما و در دیگر کشور‌های جهان. با احترام و مهر.
  0
  6
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::bidad - اتلانتا، ایالات متحده امریکا: قربان، ایشان با بهائیان هم برخورد داشته، هم نشست و برخاست و هم از بالا و پائینشون خبرداره، اما نه فهمیده و نه میدونه که بهائیان از دخالت در سیاست منع شده اند. گامنت آخر دوست بهایی ما نیز کاملا گویاست. مشکل ما پلت این است که زیاد میدانیم و از بالا و پائین دیگران هم خبر داریم!
  0
  5
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  bidad - اتلانتا، ایالات متحده امریکا
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::] شما دقیقا در کامنت بالا درست گفتید. یاد داستان خرگوش افتادم که تو جنگل فرار میکرد، روباه ازش میپرسه چرا فرار میکنی؟ گفت آمدن تو جنگل و هر خرگوشی که سه تا تخم داشته باشه میکشن، روباه گفت خوب تو که سه تا نداری! خرگوشه گفت، اول میکشن بعد میشمرن! حالا شده حکایت این دوست ما.
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  Azadi199 - پاریس، فرانسه
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. درود بر شما دوست خوب من. همیشه از کامنت‌های پر بار شما بهره می‌برم. بله، ما ملتی‌ هستیم که از بالا و پائین همه چی‌ خبر داریم، ولی‌ ۴۰ سال هست که جواب یک سوال ساده رو پیدا نکرده ایم. موفق و پیروز باشید.
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.