فصل جدید سریال «خانه پوشالی»؛ «رابین رایت» به جای «اسپیسی» شخصیت اصلی می‌شود

آقای اسپیسی بعد از اتهامات جنسی از سریال کنار گذاشته شد. فصل ششم «خانه پوشالی» بدون کوین اسپیسی ساخته می شود، شبکه اینترنتی نتفلیکس پس از مذاکراتى طولانی با تهیه کنندگان این سریال سیاسی، تولید فصل آخر این مجموعه را تأیید کرد.
 
براساس اعلامیه رسمی که دوشنبه منتشر شد، فصل آخر در هشت قسمت و بدون کوین اسپیسی تولید می شود و «رابین رایت» ستاره این مجموعه خواهد بود.
 
هنوز مشخص نیست «فرانسیس آندروود» با بازی «کوین اسپیسی» چگونه از داستان حذف می شود ولی به گفته تهیه کنندگان محور اصلی سریال، کلر آندروود و ماجراهای او در کاخ سفید است.
به این ترتیب فیلمبرداری فصل ششم بزودی در بالتیمور مریلند آغاز می شود و بیش از دو هزار نفر از عوامل تولید به سرکارهای خود باز می گردند.
 
کوین اسپیسی چندی پیش به دلیل اذیت و آزار جنسی و شکایت های متعدد از خانه پوشالی اخراج شد، او یکی از عوامل مهم موفقیت این سریال هیجان انگیز بود.
 
پس از افشاگری های مختلف علیه کوین اسپیسی، او با انتشار بیانیه ای اعلام کرد همجنسگرا است و از رفتار ناشایست خود در قبال قربانیان پوزش خواست. با این حال در هفته های اخیر تعدادی از تهیه کنندگان، کارگردانها و استودیوهای فیلمسازی به همکاری با این چهره جنجالی خاتمه دادند.
 
هرچند که فقدان کوین اسپیسی ضربه بزرگی برای فصل ششم است ولی به گفته برخی از کارشناسان موقعیتی استثنایی برای رابین رایت است تا توانایى های خود را اثبات کرده و جنبه های دیگری از شهوت قدرت و فساد سیاسی را به تصویر بکشد.
در پایان فصل پنجم کلر آندروود پس از دسیسه های پنهانی شوهرش و استعفای غیرمنتظره او بعنوان رئیس جمهوری ایالت متحده برگزیده می شود.
 
خانه پوشالی از موفق ترین محصولات شبکه نتفلیکس است و موفق به دریافت جوایز ارزنده ای شده، به عقیده بسیاری از منتقدین هنری، این سریال آغازگر دوران طلایی شبکه های عرضه محصولات اینترنتی است و این سایتها بعنوان رقبای جدی شبکه های تلویزیونی وارد صحنه شدند.
 
پخش فصل ششم خانه پوشالی اواسط سال آینده میلادی آغاز می شود.
+1
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.