ماجرای بریدن سر شاه توسط خمینی از زبان صدیقی امام جمعه موقت تهران

صدیقی امام جمعه موقت تهران: پیامبر گفت کی حاضره سر محمدرضا پهلوی را بزند ...خمینی جلو آمد وشمشیر را گرفت وسر شاه را جدا کرد و امعاءو احشاء اش را ریخت بیرون
+16
رأی دهید
-131

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  ویدئوی بسیار گویا و قشنگی بود. شما که سرت در آخور دین مبین گیر کرده، بسادگی میتوانی ببینی که تمام حکایات و روایات دینی ارزشش در حد همین چلغوز پراکنیهای امام جمعه بوده و هست. البته روایت را نیز جعل کرده اند. چون محمد بنیانگذار ترور، دقیقا این درخواست را برای کشتن ابونواس شاعر هجو گوی عرب کرده بود و در جمع مریدان گوسفند و آدمخوارش گفته بود: آیا کسی نیست که ما را از شر کفرگوئیهای ابن اشرف خلاص کند؟ فردای آنروز سر ابونواس را بریده و در پیش پای آدمخورش انداختند. القصه: گرسنگان آفریقا نیز به اسامی شاخداران جمهوری اسلامی مزین شدند. این اسامی را میتوانند قاتق نون کنند و بعنوان شاخ به دیگران نشان دهند. سردار خردار هم از موفقیت رشد یونجه در اسلام سخن گفت و بشارت داد که جفتک زنهای جدیدی تقدیم دین مبین کرده!! اینهمه مزخرف و بلغم بلغوز مگر معنی دارد؟! ترس آقا، ترس. تا ترسها حل نشوند باید در سیرکهای ناپایان خدا و دین پشتک زد و جای دوست و دشمن نشان داد. قبل از اینکه لولوی دین و خدا شما را حل کند، ترسها را حل کنید. زندگی کوتاه است. خیلی کوتاه. خود دانید.
  19
  115
  ‌سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  این جماعت فقط با شمشیر حال میکنند
  10
  54
  ‌سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  معلم فراری - کیف، اوکراین

  خیلی عذرخواهی میکنم ولی باید تف تو صورت یکایک اون خائنهایی انداخت که کسی مثل محمد رضا شاه رو کنار زدن و چنین بی همه چیزانی رو به قدرت رسوندن تا چنین منفورانه سخن بگن.حتی اگر در اون شورش کمترین نقش رو داشتن.این حداقل کاریه برای کسانیکه دو نسل رو سوزوندن و همچنان ادامه داره.
  11
  61
  ‌سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  خمینی با 7 پشتش غلط میکرد همچون جنایتی حتی در رویای کلاش دیگری انجام بدهد. اینان کارشان فقط تبلیغ برای به کشتن دادن انسانها بدست همدیگر است و از این بیشتر بلد نیستن کاری در راستای انسانیت انجام دهند .
  9
  56
  ‌سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  kawir - فرانکفورت، آلمان

  تف تو شرفتون،این را نگید چی بگید؟!،از فرقه منحرف شیعی که تمام احکامش بر وزن بنت تنبان و تقیه و صیغه است چی انتظار دارید!؟،کاری کردید که ملت بخاطر لنگه کفش حاضر بشه در اینده دست به آلحه ببره ولی برای اسلام شما حتی حاضر نشه در حین قضای حاجت روی سنگ توالت پیشانی به هم بیاره!.مطمئن باش در اینده ملت حتی به استخوانهای پوسیده شماها و عربزاده ها تو ایران رحم نکنهو کاری به مساجد و عربزاده ها کن که استالین با کلیساها کرد
  9
  50
  ‌سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Majid38 - ملبورن، استرالیا

  خفه شو مردک بى همه چیز.
  8
  56
  ‌سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  tiger.man - آخن، آلمان

  لعنت بر شما که اعتقادات مردم را به بازی گرفتید. هرچه بیشتر میگذرد مطمئن تر میشم که اینها هیچ سنخیتی با هیچ دین و اعتقادی ندارند و دین تنها ابزار کنترل و بقای انهاست. همانطور که در دنیای غرب دمکراسی و ازادی و سکس و شراب و دیسکو و ویکند و نایت لایف ابزار کنترل دنیای غربه. با این تفاوت که اینوریها خوش هستند و شاد ( حداقل در ظاهر ) اونوریها بیمار و عصبی و گرسنه و ندار. لعنت بر هرچی اخوند چه شیعه چه سنی که اینطور مردم و اعتقاداتشان را بخاطر مصالح و بقای خودشان به بازی گرفتن.
  5
  26
  ‌سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران
  راست میگه این‌خودش اون موقع یه وری کنار یه شتر نر موقع سخنرانی خوابیده بود
  10
  18
  ‌سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  sarbaz007 - المان، آلمان
  بعد اینا میگن داعش آمریکا درست کرده ، شما که بابا خود رئیس داعش
  5
  11
  ‌سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.