تی شرت عجیب هواداران وزنه برداری ایران در آمریکا

کمیته ملی المپیک تصویری از تی شرت عجیب هواداران تیم ملی وزنه برادری ایران در آمریکا را منتشر کرد.
 
به گزارش جام جم آنلاین از مشرق، کمیته ملی المپیک عکس تی‌ شرتی را برای هواداران تیم وزنه‌برداری ایران در مسابقات جهانی آمریکا منتشر کرده که در طرح نقشه ایران، خوزستان و دریای خزر وجود ندارند!
توضیح کمیته ملی المپیک ایران درباره طراحی عجیب تی شرت هواداران وزنه برداریدر خبرها آمده بود که کمیته ملی المپیک برای هواداران وزنه برداری تی شرتی را طراحی کرده است که بر روی این تی شرت نقشه ایران به صورت ناقص و بدون دریای خزر و استان خوزستان چاپ شده است!
به گزارش جام جم آنلاین ، باور پذیر نبود که کمیته ملی المپیک به عنوان یک ارگان رسمی و عظیم ورزشی چنین اشتباه فاحشی را مرتکب شده باشد. اما ساعاتی قبل اینستاگرام رسمی این ارگان با انتشار عکسی مطلبی را در این خصوص یادآور شد.
 
در پست اینستاگرامی مربوط نوشته شده: «به گزارش المپیک ایران، صبح امروز عکسی از طرح تیشرت هواداران ایرانی مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان در آمریکا منتشر شد که نقشه ایران روی آن نقش بسته بود که توسط رایزن فرهنگی دفتر حفاظت از منافع جمهوری اسلامی ایران در آمریکا و با هدف ساماندهی ایرانیان علاقمند به این رشته طراحی و به تعداد ۵۰۰ عدد آماده شده است.
 
با انتشار این عکس و مشخص شدن ایراداتی در طرح( کامل نبودن بخش شمالی خلیج فارس و نقطه تلاقی با جنوب خوزستان) موضوع سریعا به این دفتر در آمریکا اعلام شد تا نسبت به اصلاح طرح روی تیشرتها اقدام شود.

کمیته ملی المپیک هیچ نقشی در طراحی این تیشرت نداشته و تنها در راستای اطلاع رسانی مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان و پوشش فعالیتهای دفتر حافظ منافع این خبر را منتشر کرده است.
دفتر حافظ منافع کشورمان در توضیحی که به کمیته ملی المپیک داد، گفت: ایرادات مربوط به طراحی اصلاح و تیشرت هایی با طراحی صحیح بین تماشاگران ایرانی در امریکا توزیع خواهد شد.»
+11
رأی دهید
-30

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران

  مسئولین و مدیران نظام در این ۴۰ سال کار که خدا را شکر بلد نیستند فقط بدبختانه شدت اسهالشون از روز اول تا به امروز روز به روز بیشتر شده و همه جا و در همه عرصه ها این اسهال مشهود الله دزدی و اختلاس که الحق و النصاف مو لای درزشون نمیره یا به قولی درز لای مویشون نمیره .
  1
  28
  دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  -xAdolf - اخن، آلمان

  اخه به یکی گفتن چرا سیبیلت کجه ، گفت من کجام رجه که سیبیلم کجه. حالاکجای کار این مملکته طاعون گرفته بطوسط اخوند درسته که این یکیش درست دربیاد! اگر درست دربیاد جای تعجب داره
  2
  33
  دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.