قتل پسر بچه در شکنجه گاه پدر

مرد معتاد که در جنایتی هولناک، پسر سه ساله‌اش را با شکنجه‌های وحشیانه به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، روز جمعه پسر بچه نیمه جانی که آثار سوختگی و کبودی روی بدن و پاهایش وجود داشت به‌بیمارستان شهرستان گنبد کاووس انتقال یافت. پزشکان تلاش زیادی برای نجات او کردند اما این کودک دیروز بر اثر شدت جراحات روی تخت بیمارستان جان باخت.
سرهنگ محمود علی فر، فرمانده نیروی انتظامی گنبد کاووس گفت: با گزارش این کودک آزاری به پلیس، تیم تحقیق بلافاصله وارد عمل شد و کارآگاهان دریافتند پدر این کودک اعتیاد شدید به مواد مخدر دارد و پسر خردسال توسط او با آتش سیگار و مشت و لگد شکنجه شده است. با دستگیری متهم، او ابتدا منکر جرمش بود اما در بازجویی‌های تخصصی لب به اعتراف گشود و علت این جنایتش را بیکاری و اعتیاد بیان کرد.
خانه پدر «محمد» دوربین مدار بسته داشت
دکتر حسین اسدبیگی، رئیس اورژانس اجتماعی بهزیستی کشور به «ایران» گفت: براساس گزارش همکاران ما در گنبد کاووس، چند روز قبل از این اتفاق دردناک، همسایه‌ها با مرکز اورژانس اجتماعی تماس گرفته و گزارش یک کودک آزاری را اعلام کرده بودند. بلافاصله همکاران ام در محل حاضر شدند اما چون خانه پدری این کودک مجهز به دوربین مداربسته بود، این مرد در را به روی آنها باز نمی‌کند. در حالی  که همکاران ما برای گرفتن حکم قضایی ورود به منزل اقدام کرده بودند خبر ضرب و شتم و انتقال کودکی به بیمارستان شهرستان به آنها گزارش شد. با حضور تیم اورژانس اجتماعی در بیمارستان مشخص شد پسر بچه قربانی همان کودکی است که چند روز قبل پدرش در را به روی آنها باز نکرده بود. «محمد» کودک سه ساله روز چهارشنبه به بیمارستان منتقل شد و دیروز هم به خاطر شدت جراحات وارده از سوی پدرش جان باخت. علت اولیه مرگ ضربه مغزی اعلام شده اما نظریه نهایی به گزارش کارشناسان پزشکی قانونی بستگی دارد. رئیس اورژانس اجتماعی کشور درباره وضعیت خانوادگی  محمد نیز گفت: پدر محمد علاوه بر اعتیاد، فروشنده موادمخدر هم بوده و سابقه دار است. او مرد تندخویی بوده به‌طوری که نامادری محمد هم 4 ماه پیش خانه را ترک کرده بود.
+18
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.