حمله احمدی‌نژادی‌ها به آیت‌الله مصباح‌ یزدی

بعد از صحبت‌های آیت الله مصباح یزدی درمورد احمدی‌نژاد حامیان رئیس دولت دهم علیه او وارد میدان شدند.
 
به گزارش خبرانلاین، «اطاعت از احمدی نژاد اطاعت از خداست» این را آیت الله مصباح یزدی در تابستان 88 مطرح کرده بود تا حمایت خود را رئیس دولت دهم تکمیل کرده باشد؛ اما چرخ روزگار به گونه ای نچرخید که حمایت تمام قد او از محمود احمدی‌نژاد بتواند بدون اما و اگر به پیش برود تا جایی که در ماههای آخر دولت دهم دیگر سراغی از آن دفاعیات پر طمطراق نبود و تا حدودی سیاست سکوت در پیش گرفته شد.
 
اما بعد از مدتی این سکوت خودش تبدیل به یک سیبلی برای انتقاد به راس هرم جبهه پایداری شد. تا جایی که آیت الله مصباح با یک رویکرد ملایم تلاش کرد به جای انتقاد مستقیم به عملکرد احمدی‌نژاد رفتارهای او را متاثر از مشایی معرفی کند. او گفت: «هنوز هم برای بنده این یک معمایی است که اینچنین آدمی با این فراست با این هوش با این کارآمدی، چطور شیفته یک نفری می‌شود که از خودش ضعیف‌تر است و صدها نقطه‌ضعف در آن قابل رویت است. برای بنده هنوز این معما باقی است. اما به هر حال یک واقعیتی است. »
تکذیب جایگزین تائید 
احمدی‌نژادی که زمانی چهره مورد اعتماد جبهه پایداری بود این روزها آنچنان طوفانی در عرصه سیاست داخلی به راه انداخته است که نه تنها اصولگرایان بلکه جبهه پایداری به عنوان خاستگاه اصلی او در برخورد و واکنش به یک درماندگی رسیده است و این موضوعی نیست که وضوحش در کلام آیت الله مصباح یزدی پنهان بماند. او در گفت و گویی که با خبرآنلاین داشت گفت: اعمال و رفتار امروز احمدی‎نژاد را تأیید نمی‎کنم، چون اکنون یک حالت انحرافی در او می‎بینم.
هجمه احمدی‌نژادی ها به آیت الله مصباح
چند ساعتی از انتشار مصاحبه آیت الله مصباح یزدی در خبرآنلاین نگذشته بود که سیل کامنت ها برای این خبر به راه افتاد. هر چند خبرآنلاین از انتشار این کامنت ها معذور است اما این رفتار نشان می دهد حامیان رئیس دولت دهم آنچنان سازمان یافته در فضای مجازی و رسانه ای به پیش می روند که حتی حاضرند به پدر معنوی سال های دور خود هم اینگونه هجمه و حمله کنند.
+80
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  حمله به پدر معنوی یک رسم و رسوم این مذهبی های شارلاتان است . شما خیال میکنید همین افراد که عده ای را بنام یزید و یا شمر و یا دیگر پدر سوخته بازیهای مرسوم تحویل مردم میدهند چه کسانی بودند؟؟؟ همه انها پدران معنوی و برادران معنوی و خواهران تنی و نا تنی همدیگر بودند. اینها برای داشتن قدرت همیشه باین طریق عمل کردند. این رسم و قاعده مذهبی هاست که مذهب را یک دکان و دسک درست کرده و مشتریان انها هم یک عده رمال تر از خودشان است. پدر معنوی .پدر معنوی. اینها به پدران مادی خودشان رحم نمیکنند. شما حالا از پدران معنوی میگوئید.چه ملت خوش خیالی هستید شما
  3
  28
  یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.