مرد سوئدی به اتهام تجاوز اینترنتی به ده سال زندان محکوم شد

دادگاهی در سوئد در اقدامی بی سابقه فردی را که با فریب کودکان از طریق اینترنت آنها را وادار به انجام حرکات جنسی با خود یا با دیگران می کرد به ده سال زندان محکوم کرد.
 
به گزارش یورونیوز، این مرد ۴۱ ساله به تجاوز و سوء استفاده جنسی از ۲۷ کودک بین سالهای ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ شده است. اکثر قربانیان وی کمتر از ۱۵ سال داشته اند و اهل کانادا، بریتانیا و اسکاتلند بوده اند.
 
در دادگاه مشخص شد که او با تهدید این کودکان یا در بعضی موارد تهدید خانواده هایشان آنها را مجبور می کرد از روابط جنسی خود فیلم بگیرند یا این حرکات را به صورت مستقیم برایش انجام دهند.
 
اهمیت این دادگاه جدا از محتوای تکان دهنده آن، در این است که برای نخستین بار تعریف دیگری از تجاوز جنسی در دستگاه قضایی مطرح می شود که به دنیای مدرن امروزی و نقش فضای مجازی در آن مربوط است.
 
دادگاه شهر اوپسالا این مرد سوئدی را در ارتباط با چهار مورد تجاوز گناهکار شناخت. این موارد شامل مجبور کردن کودکان به انجام عمل جنسی با سگ ها یا تجاوز به کودکان جوانتر از خودشان بود.
 
او همچنین به دلیل داشتن عکس‌های هرزه‌نگارانه جوانان و جمع آوری فیلم‌های آنان گناهکار شناخته شده و باید به قربانیان خسارت بپردازد. متهم ضمن رد اتهام تجاوز، گناهکاری خود در موارد دیگر را پذیرفته است.
 
مطابق آمار رسمی ثبت شده در سال ۲۰۱۵ موارد تجاوز جنسی در کشور سوئد ۱۷۳۰۰ نفر بوده که بیشترین رقم از این نوع در اتحادیه اروپا است.
+42
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  حیون کثیف !! چقدر یک انسان میتونه سادیسم داشته باشه که با بچه و سکس با حیونات لذت ببره !!
  5
  18
  شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  بفرما این هم مملکت کافران. از طریق اینترنت بوده .۱۰ سال زندان. طوسی ما از کلاس قران می‌‌کند. استخر شنا و سالن ماساژ. در زیر ریش مقدس آقا پنهان می‌‌شود. که دست خدا خودش هم به او نمی رسد.
  5
  26
  شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  pars40 - فرایبورگ، سوییس
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان درست میگی وقتی ایران دست یک مشت عراقی و هندی و عرب یا ترک ( منظور ترک زبانان ایران نیست )باشه و یک عده شیطان صهت حکومت کنند همینه . خدا لعنت کنه آمریکا و اروپا و انگلیس رو که این خمینی جلاد هندی زاده و انقلاب داعشی ر در ایران به وجود آوردن و هنوز هم ازش حمایت میکنن .
  2
  12
  شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه
  من خیلی مایلم بدونم اسم این مرد به اصطلاح سوئدی چی بوده! احمد غسان یا حسن قائد یا حبیب مسلم یا احمد حسن یا یه چیزی شبیه این نبوده احیانا؟
  5
  17
  شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.