صفحه‌آخر: احمدی‌نژاد آدرس خانواده خامنه‌ای و لاریجانی و اتهامات‌شان را می‌دهد

+184
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  rood120 - منچستر، انگلستان

  به به ، دیگه چه می خواهید از این رژیم فاسد و جنایت کار شیعه اسلامی بشنوید، آقا که بعد از 1400 تو چاه بودن آمد بیرون و بجایی که منجی پیروانش باشه رفته دختر ایرانی گرفته و صفا زندگی می کند، نماینده هایش هم مشغول اختلاس، زمین خواری ، جاسوسی و چپاولگری. این از نوع شیعه اش و سنی ها یش هم سر بزنید به عربستان و دیگر کشورها خواهید فهمید این مذهب یعنی چه.
  16
  98
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  ایرانی مرده پرست - منچستر، انگلستان

  آقای فلاحتی دلم واقعا برای شما میسوزه نمیدونم چرا اینقدر بخاطر این ملت جاهل ولایی استخوان پرست در خواب حرص می خورین؟ ایا میخواهید از خواب چهل ساله بیدارشان کنید؟ یاسین تو گوش ملتی میخوانی که زنجیرهای بسته به دست و پایشان را میپرستند؟
  9
  60
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  بله , تمام این دزدیها و مفتخوریهای را چند خانواده اخوندی که در ایران حاکم و رهبر شدن انجام میدهند. مردم بخاطر این است که برعلیه این چند خانواده قیام نمیکنن چون مردم یا در گوش گاو خوابیدن یا انقدرسرکوبشان کردن که رمقی درشان باقی نمانده .
  6
  41
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  خوب؟ این حرفها چه ارزشی داره؟ علیرضا نوری زاده ۳۰ ساله داره از این حرفها میزنه. مگه نه؟ تازه اون شبهای جمعه همه اینا رو هم با آب و تاب و چایی قند پهلو تعریف میکنه. خوب؟! کی نمیدونه که اینا همه کلاش و دزد و آدمخورن؟ کی نمیدونه؟ نفهمیدیم تعریف این بدیهیات بر چه چیزی دواست و چه چیزی رو حل میکنه؟ آقا، باید عوض شیم. باید از الف و جلوی پامون شروع کنیم. شما که اینجا فحش و تهمت نثار مردم میکنی، فردا که دستت به چوب برسه مردم رو فلک میکنی. یه مملکت یعنی آدمهاش. بابا این که اظهر من الشمسه. تا ما عوض نشیم، علی خواجه و خواجه علی فقط جاشونو عوض میکنن. خود دانید.
  10
  45
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  روحانیون شیعه نه تنها در این ۴۰ سال اخیر فاسد بودن خود را بدرستی نشان دادند بلکه دوباره ثابت کردند که مذهبیون خطرناکترین و ضد انسانی ترین نوع حکومتها را بر مردم روا می کنند.
  5
  62
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  -xAdolf - اخن، آلمان

  ملتی که بعد ۴۰ساله که از اسلام و اخونده روباه حرمزاده داره میخوره ،با این حال هنوز در تظاهر ات زد این ژیم شعار الله اکبر ، حقش به نظر من بیشتر از این نیست که همین اشغالا تو سرش بزنن و بر اونا حکومت کنن!!!
  3
  31
  شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  معلم فراری - کیف، اوکراین
  این ابله احمدی نزاد لابد فکر کرده مردم اونقدر دوستش دارن که قراره به خاطرش انقلاب کنن و این رو به رهبری برگزیده بر مسند خلافت بشونن و اون مشایی و بقایی هم دست چپ و راستش در این امر خطیر باشن که این حرفا رو میزنه!!!!غافل از اینکه اگه رستاخیزی اتفاق بیفته مسلما جز اولین کسایی خواهد بود که با بیرحمی تمام در گودال اتش افکنده خواهد شد!
  3
  9
  یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.