مصباح یزدی: در احمدی‌نژاد حالت انحرافی می‌بینم

آقای مصباح یزدی در زمان ریاست‌جمهوری آقای احمدی‌نژاد از مهم‌ترین حامیان او به شمار می‌رفت محمدتقی مصباح یزدی، از روحانیون بانفوذ قم که از حامیان محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهوری سابق ایران به شمار می‌رفت گفته است اعمال و رفتار "امروز" او را تائید نمی‌کند.
 
آقای مصباح یزدی به سایت خبرآنلاین گفته است در آقای احمدی‌نژاد "اکنون یک حالت انحرافی" می‌بیند.
 
آقای مصباح یزدی در زمان ریاست‌جمهوری آقای احمدی‌نژاد از مهم‌ترین حامیان او به شمار می‌رفت و در مقطعی حتی گفته بود "اطاعت از احمدی نژاد اطاعت از خداست."
آقای مصباح یزدی گفته است در آقای احمدی‌نژاد "اکنون یک حالت انحرافی" می‌بیند  آقای مصباح یزدی گفته است "ما هر کسی را، تا مادامی که در مسیر اسلام کار می‎کند، حمایت می‎کنیم؛ طرفداری‎اش می کنیم؛ هر وقت منحرف شد، ما هم از او جدا می‌شویم."
 
محمدتقی مصباح یزدی از منتقدان سرسخت اکبر هاشمی رفسنجانی، محمد خاتمی، و حسن روحانی و اصلاح‌طلبان در ایران بوده است.
 
آقای مصباح یزدی در دور پیشین مجلس خبرگان به دنبال راه افتادن کارزاری علیه او به این مجلس راه نیافت و آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران حضور نداشتن او در مجلس خبرگان را "خسارت" خواند.
 
محمود احمدی نژاد در ماه‌های اخیر، به شدت از قوه قضائیه و خانواده لاریجانی انتقاد کرده است.
 
او همچنین وضعیت مدیریت در کشور را زیر سئوال برده و در نامه به آیت‌الله خامنه‌ای هشدار داده است اعتماد مردم "مدت‌هاست از خطوط قرمز عبور کرده و به صفر نزدیک شده است".
 
تحرکات سیاسی اخیر آقای احمدی‌نژاد در ایران واکنش‌هایی را همراه داشته است. سیاستمداران اصلاح‌طلب از این اقدامات به شدت انتقاد کرده و گفتند که بارها نسبت به مواضع رئیس‌جمهوری پیشین هشدار داده بودند.
 
قوه قضائیه هم واکنش شدیدی نشان داده و سخنگوی این قوه آقای احمدی‌نژاد را به "لاتی که یک مدت از چشم‌ها افتاده بود و رنج می‌برد" تشبیه کرد و گفت زبان او "هرز شده است و هرچه به زبانش بیاید می‌گوید."
+3
رأی دهید
-42

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  اصل منافق همین پیرسگ کج و کوله تمساح یزدیه . زمانى ماتحت مموتى رو ، لیس چرخشى میزد و کم مونده بود اعلام معصومیت کُنه واسه مموت. حالا اصل انحراف ، میگه مموتى حالت انحرافى داره! لعنت به ذات دو رو و کثیفتون!
  1
  34
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  پژمان 1977 - دوبی ، امارات متحده عربی

  نه فقط در احمدی نژاد بلکه انحرافی در کل فکر و اندیشه و رفتار و کردار و اصل و فصل و نسل این رژیم ضد بشری و خونخوار جمهوری اسلامی آخوندی حاکم بر ایران از بنیانگذار روانیش گرفته تا رهبر تریاکیش و رؤسای جمهور اول تا آخر و تمام آخوندهای مفت خور و جلادان خون آشامش در تمام ارگانهای نظام و اصل دین و مذهب کثیف آخوندی و نمایندگان مجلس خر و گاو رهبری و بقیه و بقیه که جز بدبختی برای ایران و ایرانی چیز دیگری را خلق نکرده اند.
  0
  27
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  بهنام 139 - زوله، هلند

  چرا نمیمیری تو
  0
  26
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران

  نظام اگر جرات دارد همان کاری را که با خاتمی میکند با احمدینژاد بکند!!؟تمساح هم از عاقبت احمدینژاد ترسیده واعلام برائت میکند.
  0
  26
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Pezhman - وین، اتریش
  اگر این انحراف هاله نور را بطور علمی ثابت کنی میتونی فرضیه انحای نور را به نام مصباح کهریزک زاده در اداره ثبت اختراعات به ثبت برسانی.
  0
  18
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  انحراف محمودی زمانی شروع شد که دست توی پوفیوز را بوسید ق...
  0
  12
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  گل پام چال - هاسلت، بلژیک
  لامسبها از بس قیافهاشون کریح و چندش اوره. بعد ازدیدن اخوندا واجب بول توالت میشه.
  0
  12
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  سیب زمینى،این بابا این حالت رو از بچگى داشت
  0
  11
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  Kumasi - کوماسی، غنا
  اون حالت انحراف که میبینی در مردها طبیعی است و براثر تداوم از کودکی یا به چپ و یا به راست انحراف پیدا میکند . شما خودتان هم کمی دقت کنید تا این سن و سال حتما به جهت انحراف خود پی برده اید پس برای این بنده خدا ایراد نگیرید وسعی کنید کمتر به مال دیگران نگاه کنید مثلا شما روحانی هستید : :
  0
  13
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  ایرانی مرده پرست - منچستر، انگلستان
  اگر این پدر سگ تخم حرام تمساح پست فطرت نشانه خداست من در کمال سلامت عقل اعتراف میکنم که این خدا با 124 هزار مفت خور دروغگویش و 12 امام و14 هزار امامزاده اش توهم ودروغی بیش نیست جز آلتی در دست علی ولی وقیح و 40 دزد اطرافش برای چاپیدن این ملت احمق نادان امامزاده پرست.
  0
  4
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران
  آخوندک انگل این انحراف را با چه دستگاهی اندازه گیری کردی؟ قبلا کور بودی ببینی که احمقی نژاد همانند خود شما آخوند‌ها یک شیاد و جانور بی‌ شرافت است؟
  0
  1
  شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.