«شمار مسلمانان در اروپا تا سال ۲۰۵۰ دوبرابر خواهد شد».

+13
رأی دهید
-63

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران

  خیلی از این عقب مونده ها اعتقاد دارند استفاده از وسایل پیشگیری حرام است و به همین خاطر مثل حیوانها زاد و ولد میکنند . البته ایرانی ها از زمان رضا شاه کبیر از اصل اسلام عقب مونده دوران قاجار فاصله گرفتند و در زمان محمد رضا هم ادامه پیدا کرد به طوری که خمینی و انقلابش نتونست مردم را به اون دوران عقب مانده قبل رضا شاه ببرد و حتی انقلاب خمینی باعث شد بهتر این دین نازنین را بشناسیم
  10
  61
  ‌پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران

  تا این اروپایی‌ها باشند اسلام را با کمک آمریکا نبش قبر نکنند. بلایی مسلمین بر سر اروپا بیاورند، ترک‌ها و اعراب مانند آمیب در حال زاد و ولد کردن و تکثیر شدنند. نوش جان و گواری وجودتان باد این دین ضد بشری.
  11
  53
  ‌پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  این تحقیق فقط از جهت مسلمان و غیر مسلمان انجام شده و خوب واسه یهودی ها و خود مسیحی ها هم باید بررسی بشه تا بتونیم آمار درست به دست بیاریم. جمعیت فعلی مسیحی ها یا اروپایی ها تا اون زمان ثابت نیست و رشد خواهد داشت و براساس اون رشد باید دید سایر مذاهب چه رشدی میکنند نه اینکه بگیم مثلا ۵۰ تا مسلمان هستند و اگر نفری دوتا بچه بیارن تا اون موقع انقدر اضافه میشه. مورد بی اعتبارتر این تحقیق اینه که از این درصد مردم مسلمان چند درصد تندرو هستند؟ چنددرصد اصلا تغییر مذهب دادند؟همین الان ۵درصد جمعیت اونجا مسلمان هستند و تندروها چه شیعه چه سنی بیشتر از چندصدم درصد نیستند و عمده مردم مسلمانهایی هستند که چون پدرش مسلمان بوده حالا مسلمان هستش یا چون تو مدارکش بوده حالا اینطوری نامیده میشه و طرفدار عربها و جهاد و این چرت و پرتها نیستند.بله حتی من که مسلمان هستم از رشد تندروهای اسلامی چه سنی و چه شیعه نگران هستم و دلم نمیخواد آنها در اروپا یا هرجایی رشد کنند و بهترین حالت اینه که دولتهای اروپایی اجازه ساخت مسجد توسط دولتها و خیریه های وابسته رو ندهند و این مراکز باید بسته بشوند.
  12
  27
  ‌پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  oghabe - سنت گا لن، سوییس

  خشت اول گرنهدمعمارکج تاثریامیرود دیوارکج.
  8
  70
  ‌پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان
  ترک‌ها و کرد‌ها اینجا سالی‌ ۳ تا ۴ تا بچه پس میندازن پس این خبر جای تعجب نداره.
  21
  20
  ‌پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  باباجان - لندن، انگلستان

  [::Dara20 - تهران، ایران::]. مسلمانان ترک و عرب پیش کش فعلا که اسلام شیعه حزب الله فارسی در ایران تندرو ترین و طرفدا تروریست در دنیا هست ! تازه اگر ساسانیان حکومت فارس از ترس جنگ به اعراب تسلیم نشده بودند و با اعراب متحد شده بعد از 20 سال آذربایجان را تسلیم اسلام نمی دادید ترکها هم تا حالا مسلمان نبودند.
  35
  5
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  پس وای بحال نسل آینده اروپائیها
  2
  10
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  محمد از شیراز - شیراز، ایران
  متاسفانه مسلمان عقب افتاده هست.مثلا در شهر قم که مرکز صیغه هست بدون کاندوم صیغه میکنن و بچه های کار و خیابانی زیاد شده. حتی توی یتیم خونه، ها. از این بچه ها در جنگ سوریه استفاده زیادی شده تا بحال.
  5
  12
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  shahab46 - هانوفر، آلمان

  خدا نسلشون را بکنه
  3
  23
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  وقتی پاپ قبلی بندیک در یک سخنرانی گفت،برای اولین بار جمعیت مسلمانها بیش از مسیحیها شده، توتئه بهار عربی و دمکراسی در کشورهای عربی و پیدایش داعش و وحش الشعبی به بهترین شیوه اجرا شد،حالا بینیم پشت این امار چه توتئه دیگری نهفته است!.
  4
  0
  یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.