سایت الف: تاکنون برد با احمدی نژاد بوده است

الف : تا امروز سه مقام قضایی به حمله های تند و تیز آقای محمود احمدی نژاد به قوه ی قضائیه پاسخ داده اند: آقایان محسنی اژه ای، منتظری و دولت آبادی.
 
هر سه پاسخ بسیار کم جان و کم رمق بوده است (بویژه سخنان دیروز حجت الاسلام اژه ای) و حتی می توان گفت به موارد ادعایی رییس جمهور سابق پاسخ داده نشده است.
 
با این حساب و با یک نگاه تحلیلی می توان ادعا کرد که تا این لحظه، باید احمدی نژاد را برنده ی جنگ روانی ی دانست که آغاز کرده است.
 
با نامه ی سرگشاده ای که احمدی نژاد در تاریخ 22 آبان نود و شش برای رهبر انقلاب نوشته و امروز منتشر کرده است، و حضور روز گذشته اش در حرم حضرت عبدالعظیم علیه السلام، به نظر می رسد تحرکات او و فرقه اش ابعاد جدیدتر و حتی تندتری به خود خواهد گرفت.
 
در این میان اما یک نکته را نباید از نظر دور داشت:
 
به تجربه ثابت شده است که برخلاف تحلیل و برداشت آقای احمدی نژاد، اقدامات و سخنان او در کوتاه مدت یک موج خبری ( و نه اجتماعی ) بوجود می آورد ولی به مرور، نه تنها به افزایش پایگاه اجتماعی اش نمی انجامد، بلکه وضعیت او را در میان افکار عمومی به شدت تنزل خواهد داد. (البته این مهم را نباید از نظر دور داشت که یک جابجایی مشخص در میان طرفداران و مخالفان او بوجود خواهد آمد و عناصر و طیف هایی که تا پیش از این، نه تنها مخالف او بلکه حتی وی را استهزا می کردند، جزو حامیان او قرار خواهند گرفت و شمار زیادی از طرفداران فعلی آقای احمدی نژاد، صف خود را از او جدا خواهند کرد)
 
آروز و دعا می کنم که آقای احمدی نژاد خود را در مسیری بی بازگشت قرار ندهد.
+32
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  اما سایت "ب" میگوید برد با احمدی نژاد نبوده!! ولمون کنید بابا! جنگ‌زرگری و دزدهای فداکار!! همه مثل هم.
  2
  34
  ‌پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  این وسط اگر کسی هم نبرده باشد ،یکی بازنده است انهم بدون ترتیب،ان یکی هم ملت ایران است!
  0
  7
  ‌پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.