چون آبهای قاطی شده را نمیشه جدا کرد پس زنها نباید مثل مردها چند همسر بگیرند!

+20
رأی دهید
-73

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  همشیره یک پرسش .یک پیشنهاد. پرسش. کجا نوشته شده که همسر ابوسفیان ۱.۸۸ سانتیمتر بود. و ابوسفیان ۱،۵۵ سانتیمتر؟ بدین خاطر بی‌ غیرت بود. پس تکلیف جنتی چیست ؟ این که ۱،۲۵ سانتیمتر قدش است. پیشنهاد. گفتید ارث و میراث به هم خورده .در جهان. از کجا این اطلاعات دارید؟ ما که در اینجا اصلا چنین چیزی ندیدیم. پیشنهاد. زن متمول اجازه داشته باشد مثل مرد متمول ۵ تا شوهر. غصه ارث و میراث را هم نخورید. خود گفتید امروزه با یک آزمایش ساده می‌‌توان پدر بچه را معلوم کرد. می‌ماند. جنگ و مرافه بین مردان .که اول باشد. سال اول مرد اول. سال دوم مرد دوم .سال ۳ استراحت. زن که خرگوش نیست هر ۶ ماه یک بچه . سال ۴ مرد سوم. همنیجوری به نوبت .هر مردی هم قر زد. زن گوید. .در دین مبین باید عدالت را بین همسران اجرا کرد. اخر مردیکه ، متمول هستم. خرج تو را هم می‌‌دهم. خارج نوبت هم بچه می‌‌خواهی‌ ؟ بدو برو صف .
  6
  47
  ‌پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  ماشالا این شستشو شده گان مغزی دهنشونو که وا میکنند علم و منطق ازش فوران میزنه! :o
  8
  52
  ‌پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  PAARISA - آمستردام، هلند

  وای که چقدر این اسلامت حقیره !! خوبه آخرش هم نتیجه گرفتی که زن و ماشین در یک کتگوری برای صاحبش قلمداد میشه ! در ضمن در اون دوران به قول شما جاهلیت , که به مراتب مردم اون منطقه متمدن تر از دوران بعدش بودن , اون زنی که چند شوهر داشت , قدرت , توانایی و موقعیت اجتماعی داشت که اون مردان ازش تمکین میکردن ! و بچه هم مهم این بود که مادرش کیه , نسب , ارث , و هویتش هم از مادرش بهش میرسید , بعد اسلام اومد , این زن رو تبدیل به یک ضعیفه ای در گونی کرد , طبیعی هست که دیگه یک ضعیفه در نقش کنیز دیگه ارزشی نداره که هویت کودک بهش منتسب باشه ! شما یک خدیجه بعد از اسلام نشون بده ! حتی زنان صدر اسلام مثل , عایشه یا زینب که رفتاری فراتر از ماده بودن در زندگی داشتن , پرورش یافته قبل از اسلام بودن و آخرین نسل این زنان حساب میشن . بعد از این زنان هیچ بودن , مثل فاطمه که هیچ کاری تو زندگیش انجام نداده غیر زاییدن !
  3
  34
  ‌پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  تورکم - اردبیل، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. اگر بنا به تمول باشد ٩٥ درصد مردان و ٥ درصد زنها باید حق چند همسری داشته باشن چون ثروت دنیا ٩٥ درصدش متعلق به مردان است
  8
  4
  ‌پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن
  آبجى جون ، آب چى ، کشک چى !؟ آب دیگه کجا بود؟ آبهاى زیر زمینى و چاله حوضى و همه و همه خشک شد رفت . آبى نمونده که قاطى شه. کم فروشى نکن ، بذار ما ، دو زار کاسب شیم ! بیا ،،، بیا که قول میدم بهت مشترى بشى!
  2
  17
  ‌پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  mok432 - تهران، ایران
  چقدر بیسواد، و استدالهای بی‌ منطق و بدون بوته که اصلا با منطق جور در نمی‌آید.مثل اینکه ایشان حدیث و دروغ بافی را بهتر از خود قرآن میداند ، در صورت که در قرآن سوره نسا آیه ۲ میگوید ۲تا ۲تا یا ۴تا ۴تا بگیرید یعنی‌ تا ۱۶ تا زن میتوانید بگیرید، ولی‌ اول باید مالک زن بشوی یعنی‌ بروی به برده فروشان پولهایشان را بدهید تا مالک این زنها بشوید چون که زن در اسلام بعنوان برده تلقی میشود.
  1
  4
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  mok432 - تهران، ایران
  با این ماست مالی‌ کردن که قرآن عوض نمیشود قوانین قرآن با قوانین حقوق بشر دنیا مغایرت دارد. قرآن خوب است ولی‌ در حد داستان و افسانه و احادیث هم قابل اعتماد نیست
  1
  4
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.