اعتراف دادستان سابق به ضرب و شتم و شکنجه معترضان سال ۸۸.

+47
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  این داد نا ستان قلابی و غلمان اقای شیخ محمد یزدی قاضی القضات وقت از قتل ان زن بیچاره و مستاصل زهرا کاظمی هنوز مطلبی را بر زبان نیاورده.این نامردان بی مایه زمان با داشتن القاب قلابی دادستان روزگار مردم ایران را سیاه کردند.اینها هنوز به سرنوشت محمود به اذین و یا احسان طبری و کیانوری نرسیده و یا نرسانیده اند. این غلمان وقت یادش باشد باید همانند به اذین و دیگر دوستانش در ان زندان سرشان را داخل توالت همان زندانی که خودشان برای جوانان این کشور ساختند فرو خواهند برد. گرگ ها بجان کفتار ها افتاده اند لطفا یک مدت کوتاهی تحمل بفرمائید و سرنوشت این غلمان قاضی القضات شیخ محمد یزدی را خواهید دید. لطفا کمی تحمل بفرمائید
  2
  44
  ‌چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  پرونده و ذات و نطفه این شخص اونقدر سیاه و کثیفه که هر اراجیفى که از دهن بوگندوش بعنوان دفاعیه خارج میشه ، انها باید بهش گفت خخخخفه شو ، حـ...!
  2
  40
  ‌چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران

  نظام مسخره جهانی اسلامی برای بقای خود از این مزدوران بعنوان دستمال یکبار مصرف استفاده کرده وبمحض آشکار شدن خلاف مربوطه این طفیلی های بدبخت را دم چک قرار میدهد.بابک زنجانی .شهرام جزایری .محمد سعیدی.123 میلیاردی.........همه اینها وسیله نظام (دستمال کاغذی پس از مصرف جماع)میباشند .
  3
  33
  ‌چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران
  جماع با ملت
  3
  22
  ‌چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  وقتیکه سعید مرتضوی خودش بر مسند دادگاه نشسته بود و قاضی بود و قضاوات میکرد و کسانی را حکم میداد , چرا حکمهای خودش را " خلاف قانون و یا ناعادلانه" قبول نمیکند ؟ حالا که بخاطرعقدی بودن و ندانم کاری خودش در امر قاضی بودنش پایش گیر کرده شاید فکری به گذشته خود کند و به اندیشد تا چقدر ظالم و مزخراف بوده است !
  2
  31
  ‌چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  حامد اندونزی - اندونزی، اندونزی
  انقد بی وجودن که همشون همو لو میدن موقع ترسشون، فقط توو راس قدرت قیافه قلدری نشون میدن، احمدی نژادو یادتونه موقع رییس جمهوری، الانم نیگاش کنین چقد خارو بد بخته
  1
  15
  ‌چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.