کشتی‌گیر ایرانی بعد از روبرونشدن با حریف اسرائیلی این ویدیو را در اینستاگرام منتشر کرد

روز یکشنبه ۵ آذر 96 در ادامه مسابقات قهرمانی امیدهای جهان در لهستان، علیرضا کریمی در حالیکه در مقابل رقیب روس خود جلو بود، ظاهرا اسیر فیتیله پیچ های او شد و شکست خورد ساعتی بعد از این مسابقه، فیلمی از دیدار او و حریف روس منتشر شد که مدیران تیم کشتی از کریمی جوان می خواهند که ببازد. در فیلم صدای فریاد می زنند «باید ببازی علیرضا!
 
علت این ماجرا بالا اومدن حریف اسرائیلی در مسابقه قبلی و رودرو شدن این دو بود، اما مسئولان اشتباه کردند و متوجه شکست حریف اسرائیلی وی نشدند و باعث شدند علیرضا کریمی ببازد و در گروه بازنده ها به حریف اسرائیل برسد، در این مسابقه او ناچارحاضر به حضور در مسابقه نشد و از دور رقابت ها حذف شد.
ساعتی بعد از این اتفاقات، علیرضا کریمی پستی در اینستاگرام خود گذاشت و به کنایه نوشت «آخرین سنگر سکوته، حق ما هم هیچ وقت گرفتنی نیست.»

 
+170
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  خوب. چیز زیادی از رفتار ملت دیگه دستگیرمون نمیشه. قدیمیها معلومتر و مشخصتر حرف میزدن. در فیلم طوقی دختره میگه: یه نه میگم نه ماه به دل نمیکشم. دم صراحتش گرم. آخرین سنگر سکوته!! اینم تبلیغ بزدلی مطلق! اولین سنگر هم که حتمن فراره! ما اگه بلد بودیم بگیم نه که دیگه ۴۰ سال به دوش نمیکشیدیم. در سنگر سکوتتون حال کنید!! چیزی به آخر عمر نمونده.
  28
  121
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  حالا بگین چرا اعتیاد، چرا خودکشی‌، چرا خشونت، چرا، چرا، چرا، آخه چرا
  1
  100
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Iranemaa - قم، ایران

  کجایی امام ؟؟؟؟تو که قول دادی اب و برق و..مجانی شود،مقام انسانیت را تقدیم کنی،این کارها را نکردی هیچ ،حق کشتی گرفتن را هم گرفتی ...دمت گرم که خوب کلاهی سر ما گذاشتی و تازه هنوز هم تک و توکی طرفدار ساندیسی داری که نگذارند مرقد مطهر میلیاردی ات را دستشویی دم راهی بزرگراه قم تهران کنیم
  3
  154
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان

  [::Iranemaa - قم، ایران::]. چه گوارا.گاندی.ماندلای دنیا مجازی.الان ربط گودرزخان وشقایق خانم چی بود؟با در آوردن صدای انکر الاصوات پای هر خبری چی رو می خوای نشون بدی؟ناراضی ای؟سیاسی ای؟گلسرخی ای؟حنیفی؟شریفی؟هرکی مثل بزرگترهات عکس آقارو توو ماه ندید کوره؟یا هرکی مثل تو فکر نکرد زندیقه؟
  31
  3
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. بدبختی همینه.همه از ترس دنبال سوراخ موشن وزبونشون توو نه بدترشونه.بعد پای منقل وقلیان وبساط وسفره بی بی سکینه وکامپیوتر یک پا بابی ساندز ن.نمونه اش داداش مزلف خودم.
  15
  12
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  بیدار58 - بابلسر، ایران
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. استاد همه چی دون و متخصص دور ریختن ترسها,شما که تو همه زمینه ها عالم دهری بیا و ادعای پیامبری کن و خلاص دیگه خخخخخ
  16
  11
  ‌سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  میتوانست مثل همیشه پیروز باشد و در مقابل کشتی گیر اسرائیلی حاضر نشود
  8
  11
  ‌سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::بیدار58 - بابلسر، ایران: دوست عزیز، هر ادعایی نیز ریشه در ترس دارد. حتی مضحکترین آن که میشود ادعای پیامبری. آدمی که ترسهایش را حل کرده در دام هیچ ادعایی نمیافتد. بهمین سادگی.
  9
  14
  ‌سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  مرد حسابی اگر زن وبچه ات فردا گرسنه باشند هیچ کدام از مسیولین این مملکت تف هم نمیندازه کف دستد من جای تو بودم کشتی میگرفتم بعد هم پناهنده میشدم به امریکا نونم توی روغن بود اشتباه کردی بعدا حالتو میپرسم امیدوارم هیچ وقتی نیاز مند نشی
  1
  29
  ‌سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان

  [::حسین سلطانزاده - برلین، آلمان::]. بیاد که یکی مثل تو وامثال تو بشه که توو خونه های نقلی بوگندیتون توو کروتسبرگ ونوی کلن از بیست وپنجم ماه به بعد سنت هاتون رو می شمرید؟حسن محبی هم بعد از قهرمانی رقیب امریکائی نرفت رو سکو ومحروم شد.بیا ببین چه کیابیائی توو کرمانشاه داره.چه مالی چه اجتماعی.عزیز خان اصلی متاسفانه پناهنده شد وتوو همین دوسلدورف توو فقر وتنهائی از دنیا رفت وغریبانه گذاشتنش توو خاک.کدوم بهتره سرنوشتشون؟حسن محبی یا عزیز اصلی؟
  21
  1
  ‌سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک
  [::بیدار58 - بابلسر، ایران::]. مزخرف داری میگی اقا. مزخرف ، اصلا نگرفتی که طرف چی گفت...
  6
  10
  ‌سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  بیدار58 - بابلسر، ایران
  [::ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک::]. دوست عزیز شما در جریان عرائض بنده و دوست عزیزمون اقای تو خوبی بابا نیستی و حق دارین متوجه منظورم نشین :)
  4
  6
  ‌سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  بیدار58 - بابلسر، ایران
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. شما تو تمام مطالب جوری حرف میزنی که انگار خودتون بی عیب و نقصین و بنظر بنده ادم بی عیب و نقص وجود نداره چه ایرونیش چه خارجیش.و برام جالبه که شما و امثال شما چرا تو پستهای مثبت پیداتون نیست!!!تا ملت از سخنان گهربار و سواد مافوق بشریتون مستفیض بشن.کلن افرادی مث شما که تو هر زمینه ای میخوان بگن که دستی بر اتش دارن و خیلی بارشون هست,در واقع چیزی جز تکبر و ریا بارتون نیست(دیدم که میگم).لطفن اینقدر امر و نهی نکنید و راه کار ارائه بدین(البته بغیر از راه کار معروف جناب عالی دور ریختن ترس)
  8
  10
  ‌سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک
  [::بیدار58 - بابلسر، ایران::]. دوست خوب من، چه راهکاری؟ وقتی نمیخواهیم خودمون رو عوض کنیم، راهکار به چه درد من و تو میخوره؟ یه نگاه بنداز تو همین سایت، هنوز تو عهد بوق داریم سیر میکنیم. من با تو‌، تو‌با اون، همه داریم جر میدیم همدیگه رو....
  5
  7
  ‌سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::بیدار58 - بابلسر، ایران: دوست ارجمند. متاسفانه این احساس و استنباطی است که شما از نوشته های بنده استنباط میکنید. ما استاد تصور ساختنیم و شما از بنده تصور ساخته ائید. با اینکه به کرات و مرات نوشته و عرض کرده ام: بنده هیچکس نیستم. آدمی معمولی و ساده در کنار همنوعانم هستم که باید چند صباحی با شفقت با دیگران زندگی کرده و آرام بمیرم. عزیزم؛ در پستهای مثبت (که تقریبا میتوان حدس زد چه پستهایی مورد اشاره شماست) چه بگویم؟ همواره در بین هزار دزد یک مسیح هم هست. مگر نه این است؟! مگر این امر هورا کشیدن لازم دارد؟ مسلم است که هیچ چیزی مطلق و قطعی نیست. وانگهی از چه راهکاری صحبت میکنید؟ برای درمان باید درد را تشخیص داد. مگر غیر از اینست؟ بعد هم بارها عرض کرده ام: من و شما همدیگر را نمیشناسیم. نمیتوانیم همدیگر را قضاوت کنیم. تازه حتی اگر همدیگر را بشناسیم هم نمیتوانیم یکدیگر را قضاوت کنیم. شما بطور جدی و صادقانه باید از خودت سئوال کنی؛ چه چیزی در این کامنتها شما را آزار میدهد؟ کدام امر و نهی؟! در انتهای اکثر کامنتهای بنده این جمله ها به چشم میخورد: نهایتا هر کس برای خودش انتخاب میکند.
  3
  7
  ‌چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  . یا مثلا این جملات : خود دانید. انتخاب با شماست. خوب؟ امر نهی در کدام کامنت بنده خوانده ائید؟! عرض کردم، تصور شما از من، من نیست. تصور ما از خدا، خدا نیست. تصور ما از دیو، دیو نیست.این محل مجازی و این کامنتها و تبادلات ساده در بین ما نباید عامل دشمنی و مخل آرامش ما شود، اگر چنین است، اشکال در خود ماست. باید آنرا در خود دید و جستجو کرد. اینکه من و شما در اینجا از خودمان بگوئیم بسیار ساده لوحی و احمقانه است. بیمعنی است. به تناسب موضوعی شاید اشاراتی بشود کرد اما در یک کلیت حقارت محض است که کسی بیاید از خودش بگوید و امر و نهی کند. چنین مطلبی اگر پیش آمد به بنده گوشزد کنید. با کمال میل و با جان و دل از شما عذر خواهم خواست. بنده بسادگی و با متانت عذر خواهی را بلدم و آنرا به صدای رسا ابراز میکنم.
  3
  6
  ‌چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک: دوست محترم و ارجمند. کامنت شما کاملا گویا بوده و هست. تا نخواهیم که عوض شده و متحول نشویم، همین آش و همین کاسه بر جا خواهد بود. حال چه جمهوری اسلامی برود چه نرود. ما باید متحول شویم و از الف شروع کنیم. در خودمان و با خودمان. همین. با مهر و شفقت.
  3
  6
  ‌چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  [::mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان::]. البته که هر کسی .. مالی رژیم را بکند بهش میرسن دیگه دوست محترم دستمال گیری کاره زشت وبدی است نباید انسانها را به این کار زشت ترغیب کرد
  0
  9
  ‌چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  اگر این طرف هم مرد بود و اخلاق ولی فقیهی نداشت بلکه اخلاق ورزشی داشت میرفت با اون حریف اسراییلی دست میداد و جلوی چشم تمام دنیا میگفت،ملت ایران هیچ مشکلی با شما ملت اسراییل ندارند و حساب ملت را از حساب اخوند جدا کنید دنیا.بعدش هم اینجا مکان ورزشی است و نه مجلس شورای اخوندی یا جنوب لبنان!،بعدش هم خیلی راحت میگفت بخاطر احترام به ملتم و احترام به ورزش من دیگر به کشور اخوند زده بر نمیگردم!،حداقل با این کارش باعث میشد که کسی دیگر تو دنیا جرات نکنه اسم ایران را در کنار اسم یمن و سومالی وکره شمالی به عنوان کشورهای که مردمش برای رفتن به امریکا محدود شدند بنویسه!با این کارش درسته که زندگی در تبعید را میباست بعد تحمل کنه،ولی ابروی به باد داده مملکت را برمیگردوند!و دیگر کشوری مثل عربستان به خودش جرات نمی داد ایران را لشوت تروریست پرور اسم بگذاره!
  0
  2
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  [::mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان::]. من نمیدونم چرا ملت خمینی را مسبب بدبختی خودش میدونه، برای کسانیکه یادشون رفته باعث بدبختی کیه در یوتیوب فیلم تظاهراتها اوایل فاجعه اسلامی را نگاه کنه،بعد میگه،خودم کردم که لعنت بر خودم باد!.اخه همین فرار به جلو است که باعث ۴۰ سال بدبختی ملت شده، هیچکس حاضر نیست قبول کنه که باعث و بانی این بدبختی نه امریکا بوس نه انگلیس نه خدا ونه خمینی و نه شیطان ،بلکه ملت دنبال اتوبوس و برق مجانی ،ملتی که آآآزززززآآدی ،ازادی!!!!!توجه بفرمایی به این کلمه ازادی میخواست و خودش خودش را از عصر کنکرد به عصر لیف و لنگ و عمامه و چاه جمکران و اسد و اسماء جون و حسن خرص الله و وحش الشعبی مرده پرستی و قاسم سلیمانی انداخت!. برقرار باشید رفیق!.
  0
  2
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  Roma55 - لانسینگ، انگلستان
  ما مسئولان اشتباه کردند و متوجه شکست حریف اسرائیلی وی نشدند و باعث شدند علیرضا کریمی ببازد . مسئولان ما اشتباه نمی کنند بلکه عمدی میخواهند ایران و ایرانی را زمین زده و نابودشان کنند .
  0
  2
  شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.