جزئیات آتش زدن ساختمان باشگاه پرسپولیس

در ورودی ساختمان باشگاه پرسپولیس یکشنبه شب با اقدام عجیب دو نفر به آتش کشیده شد.
 
به گزارش جام جم آنلاین، بلافاصله گمانه‌زنی‌هایی در این باره صورت گرفت و امروز سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اطلاعیه‌ای دراین باره صادر کرد که آن را می‌خوانید:
 
«ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه یکشنبه شب افرادی با قرار دادن ظرف پر از بنزین مقابل درب ورودی ساختمان و آتش زدن آن به باشگاه پرسپولیس حمله و اقدام به ایجاد حریق کردند که با هوشیاری و حضور به موقع مامور حراست باشگاه مجبور به ترک سریع محل شدند.
 
در این میان مامور باشگاه، جواد طرحانی، با توجه به اینکه آتش در مجاورت لوله گاز و ساختمان مسکونی کنار باشگاه برپا شده بود و در حال سرایت به زیر خودروهای پارک شده بود و از طرفی این احتمال می‌رفت که با انفجار خودروها به ساختمان باشگاه و منازل اطراف و خودروها صدمات جدی وارد شده و آسیب‌های انسانی به بار آید با از خود گذشتگی به دل آتش زده و مخزن حاوی بنزین را از آتش خارج و به بیرون می‌اندازد. به این ترتیب گسترش آتش متوقف شد ولی مامور حراست باشگاه از ناحیه هر دو پا دچار سوختگی شده که در بعضی نقاط شدید هم بود و همین امر موجب شد تا بلافاصله به بیمارستان سوانح و سوختگی منتقل شود. خوشبختانه وی هم اکنون از بیمارستان مرخص شده و حال عمومی او خوب و در منزل بستری شده است. این حادثه در حالی برای وی روی داد که فرزند تازه متولد شده‌اش نیز در بیمارستان بستری است و باید به شرایط او رسیدگی می‌کرد. خوشبختانه این حادثه آسیب جانی دیگری در پی نداشته است و به اموال باشگاه ، ساکنین محلی و ساختمان های محل حادثه هیچ خسارتی وارد نشده است.
 
بعد از وقوع حادثه نیروهای انتظامی و دستگاه‌های ذیربط بلافاصله در صحنه حاضر شده و پیگیری‌ها برای یافتن عوامل حادثه جریان دارد. همچنین در این باره ویدیویی هم منتشر شده که فردی در آن درباره هدف از این اقدام و ارتباط دادن آن به بعضی مسایل و گروهها، ادعاهایی را مطرح می‌کند. پلیس امنیت و نهاد‌های ذیربط در حال پیگیری حادثه هستند و اظهار نظر درباره این موارد امری تخصصی است که صلاحیت‌های لازم را طلب می‌کند.
 
آن چه اهمیت دارد اینکه حادثه شب گذشته خسارت جدی و تلفات به همراه نداشته است و خاطر هواداران آسوده باشد که باشگاه پرسپولیس کاملا روال عادی خود را دنبال می‌کند و هیچ خللی در امور وجود ندارد. امیدواریم با دعای خیر هواداران، همکار خوبمان نیز هرچه سریعتر بهبود یافته و در محل کار خود حضور پیدا کند.»
+25
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  پروردگار - تهران، ایران
  حسینی عامل وزارت اطلاعات ایران است. و بی بی سی فارسی هم داره این جریان رو تو بوق می کنه که در آینده از این جریان برای منحرف کردن حرکت های خودجوش مردم بر علیه رژیم استفاده بشه
  9
  10
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  bumer - مینسک، بلاروس
  ایران گیر یک مشتی دیوانه و احمق افتاده که نه دوستی بلدن نه دشمنی بلدن نه نظام میفهمه داره چکار میکنه و نه مردم از این وضعیت خیلی میترسم !!! .
  5
  11
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  shaboruz - پاریس، فرانسه
  این باید کار این ری استار تی های روانی مسخره باشه !
  7
  16
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Bisim - تهران، ایران
  اون موقع که گروه تروریستی و خرابکار ری استارت مثل داعش به سفارت خانهایه ایرانی حمله کردند یک سری آدم وطن فروش وحامی خرابکاری مثل میمون بالا پایین پردیند و نقل و نبات پخش کردند. حالا کاره این تروریستهای وطن فروش بجایی رسیده که به باشگاهای ورزشی حمله میکنند و حتما فردا پس فردا نوبت بیمارستانها و مدارس میرسه. با این اعمالتون بجای این که سرمه بکشید کور میکنید تمام خاستهای این ملت زجر دیده رو.
  2
  5
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  Kurdistanfreedom - اربیل، عراق
  اگه بجای این کارا شورای اسلامی یا خونه 2-3 دزد که پول ملت رو دزدیدند اتش میزدید الان حال و روز دیگری داشتید، بیشتر جوانان کشور دلخوشی و سرگرمیشون همین فوتباله
  0
  8
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.