محسن رفیق‌دوست: به زودی خدمت احمدی‌نژاد خواهند رسید

محس رفیق‌دوست: احمدی نژاد تعادل ندارد محسن رفیق‌دوست، فعال سیاسی اصولگرا در واکنش به انتقادهای تند محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور سابق ایران از قوه قضاییه گفته است که این قوه در حال تکمیل پرونده او است و "بزودی خدمتش خواهند رسید."
 
به گزارش خبرگزاری کار ایران (ایلنا) آقای رفیق‌دوست گفته است: "من از اول احمدی‌نژاد را قبول نداشتم. او تعادل ندارد."
 
او همچنین گفته است: "بزرگترین مشخصه احمدی‌نژاد این است که به ولایت مومن نیست و با این رفتار و اعمال به دنبال اسم و رسم است. اکثر اصولگرایان در برابر احمدی‌نژاد سکوت نکرده‌اند و او را از این رفتارها نهی و مذمت می‌کنند."
 
محمود احمدی‌نژاد، در هفته‌های اخیر انتقادهای بی‌سابقه‌ای را علیه قوه قضاییه ایران مطرح کرده است.
 
او چهار روز پیش در مصاحبه‌ای تصویری با سایت دولت بهار، قوه قضائیه را "دیکتاتور" خوانده بود.
 
او گفته بود: "قوه قضاییه اختیاراتش فوق‌العاده است و حتی از رهبری هم بیشتر است. تنها قوه‌ای است که هیچ نظارتی بر آن نیست... عملکرد قوه قضاییه یک سیر کاملا نزولی دارد. الان کل کشور در خطر است و امیدی به اجرای عدالت نیست."
آقای احمدی‌نژاد اخیرا به تندی به برادران لاریجانی حمله کرده است این گفتگو بعد از بست‌نشینی بحث‌برانگیز حمید بقایی و چند نفر از نزدیکان آقای احمدی نژاد منتشر شد.
 
آقای بقایی بیش از ده روز پیش در پی امتناع از حضور در جلسه سوم دادگاهش در اعتراض به "رفتار دستگاه قضایی" در آرامگاه شاه عبدالعظیم بست نشست و آقای احمدی‌نژاد هم او را همراهی ‌کرد.
 
رئیس جمهور سابق ایران در شاه عبدالعظیم به شدت به برادران لاریجانی حمله کرد.
 
حملات آقای احمدی‌نژاد به قوه قضاییه با واکنش تند محمد جعفر منتظری، دادستان کل ایران همراه شده است.
 
آقای جعفری دیروز یکشنبه پنجم آذر به صراحت از آقای احمدی‌نژاد نام نبرد ولی گفت: "کسی که ۸ سال مدیریت عالی کشور را عهده دار بوده است؛ خصوصا در چهار سال دوم مدیریتش با یک کلکسیونی از قانون‌گریزی و عمل خلاف قانون، دم از دفاع از حقوق مردم می‌زند."
 
دادستان تهران همچنین گفته است: "قهر کردن و ۱۱ روز خانه‌نشینی کردن و رها کردن دولت، بوسه بر تابوت یک کافر ملحد زدن، مادر چاوز را در بغل گرفتن و بوسه بر گونه‌هایش گذاشتن و اهانت به مراجع تقلید و دروغ گفتن، جابجایی اعتبارات و بودجه‌ها؛ چنین آدمی با شناسنامه این چنینی امروز در عرصه مقابله با قوه ‌قضاییه، اهانت‌ها و جسارت‌ها و توهین‌ها می‌کند. این دفاع از حقوق مردم است؟"
 
در روزهای اخیر همچنین ویدیویی از اسفندیار رحیم مشایی، رئیس دفتر سابق محمود احمدی‌نژاد منتشر شد که او هم انتقادهای تندی از مسئولان قوه قضاییه داشته است.
+14
رأی دهید
-42

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  کور شود آنکس که نتواند دید - لندن، انگلستان

  بهترین فرصت برای قیام و اسقاط این رژیم همین الان است.اوضاع داخلی و خارجی و اقتصاد ازهم پاشیده،دزدیدن پول مردم توسط موسسات مالی و.....شرایطی است که باید مغتنم شمرده شود.
  5
  35
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  روبرتو - میدلرزبرو، انگلستان
  به قول یکی از شریک دزدهای خودتون، خدمتش برسید آن هم با زاویه 90 درجه!!
  2
  21
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  البته محسن رفیقدوست که معرف حضورتون هستن؟! فعال اصولگرا لقب تناسخ یافته ایشان است! این دزد پاسدار ریاست کل بنیاد مثلا مستضعفان را بر عهده داشت که پس از طاعون انقلاب ، با توقیف و ضبط اموال مردم و مقامات حکومت پهلوی، بنیاد مستضعفان را به یکی از ثروتمندترین موسسات جهان تبدیل کرد (البته در سالهای بعد، آستان قدس رضوی در دزدی و غارت و جمع ثروت، روی دست این بنیاد زد) محسن فیلتری که از علاقه وافر علی ابن الجواد خامنه ایی به اشیاء لوکس بخصوص ساعت مچی و عتیقه جات آگاهی داشت، مرتبا سید را که در آنزمان رئیس جمهور بود و پیپ هم میکشید مورد عنایت قرار میداد و از اجناس و کالاهای لوکس به ایشان بذل و بخشش میکرد و خامنه ایی نیز گاها سری به انبار اجناس ضبط شده ایشان میکشید. القصه: این اولاد دزد و شیاد حسن ابن علی همگی از هم دزدتر و کثیفتر و شیاد ترند. این نسل فقط یا باید از بین برود. یا به همان مکه و مدینه و نجف و سامرا برگردند. همه مثل هم و از هم دزدتر و شارلاتانتر.
  3
  32
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  باباجون - تهران، ایران

  با این حساب پس شما با ولی فقیه هم مخالف بودین چون ایشون نظرات احمدی نژاد را نزدیکتر به خودشون میدونستند و کاملا مورد تایید بودند!!!!
  2
  35
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران

  از برادر دزدت چه خبر مرتیکه دزد؟
  1
  32
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  این پوفیوز وقتی خمینی اومد ایران راننده بلیزر خمینی تا بهشت زهرا شد بعد کردنش رییس بنیاد شهید اینقدر دزدی کرد که خمینی مجبور شد عوضش کنه بعد رفت سپاه حالا از کجا پیداش شده خدا میدونه
  0
  4
  ‌سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.