وقتی به خاطر ترس از کشتی با حریف اسرائیلی مجبوری ببازی!

علیرضا کریمی شانس مسلم طلای ایران در رقابتهای کشتی- آزاد امیدهای جهان به دلیل برخورد نکردن با کشتی‌گیر اسرائیلی، بازی برده را به روسیه باخت تا از رسیدن به مدال بازبماند.
علیرضا کریمی مقابل نماینده اسرائیل کشتی نگرفت. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در روز نخست پیکارهای کشتی آزاد امیدهای جهان در لهستان، در وزن 86 کیلوگرم علیرضا کریمی در حالی به حریف روسیه ای خود نتیجه را واگذار کرد که تا یک دقیقه مانده به پایان کار از حریفش جلو بود و در دقیقه پایانی اسیر فیتیله پیچ های حریفش شد و بازنده از تشک مسابقه خارج شد. از آنجایی که سرباز زدن ورزشکاران ایرانی در مسابقات جهانی از حضور در مقابل نمایندگان اسرائیل حساسیت هایی را به وجود آورده و موجب جریمه هایی برای ورزش کشورمان شده است به نظر می رسد این باخت برای رودررو نشدن کریمی با کشتی گیر اسرائیل بوده است. پس از آن با رسیدن کشتی گیر روس به فینال کریمی یک بار دیگر شانس حضور در دیدار رده بندی و مدال برنز را داشت که در این مرحله به کشتی گیر اسرائیلی خورد و حاضر نشد با او کشتی بگیرد. این کار کریمی باعث شد تا کشتی گیر اسرائیلی در نهایت به مدال برنز مسابقات دست پیدا کند.
 
علیرضا کریمی تا به حال دوبار از حضور در مقابل نمایندگان اسرائیل خودداری کرده و همین امر اسرائیل را دارای دو مدال جهانی کشتی کرده است.
+37
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  فعلا که اسراییل با قدرت فقط به خاطر اسمش ما رو شکست میده چقدر بد بختیم ما
  4
  46
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  خود فلسطینیها با اسراییل مسابقه میدن ما شدیم کاسه داغتر از آش.
  4
  64
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  بردبار - بندر ماه شهر، ایران

  هووووو بازنده 🏼
  5
  30
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  محمد از شیراز - شیراز، ایران

  اسرائیل آرزو داره که ایران برای مسابقه وارد میدان بشه و شکست رو به جان میخره...ولی این مدل پیروزی برای اسرائیل یک مدل انزوا و سرافکندگی هست که اثراتش از چندین باخت مخرب تر هست برای اسرائیل.
  45
  5
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.