اجلاس ائتلاف نظامی ۴۰ کشور اسلامی در عربستان علیه تروریسم.

+37
رأی دهید
-61

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  تروریست کل جماعت شما عمرپرستها هست. ۴۰ تا که هیچ ۴۰۰ تا هم که بشین؛ جلوی ارتش پر اقتدار شیعه عمرأ اگه بتونین غلطی بکنین. نمونش رو همین هفته پیش دیدیم که چطور از ترس چپیدید تو سوراخ سوسمارا.
  67
  48
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  سه کشور تروریست پرور ایران، سوریه و عراق در این اجلاس حضور نداشتند.
  80
  60
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه

  چهره ی دین اسلام را مخدوش جلوه دهند؟ چهره ی دین اسلام از همون 1400 سال پیش که شما وحشی ها به ایران و روم حمله کردیدو مردم و رو کشتید وشهرها رو آتش زدید و غارت کردید و زن ها و بجه ها رو به بردگی و کنیزی بردید مخدوش هست! داعش فقط به دستور های کتاب الله و سنت پیامبرش عمل کرد!
  14
  79
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  dannni - سوئد، سوئد

  وقتی تو این اجلاس نگاه کنید به اکثر کشورهای که از میزبان تا مهمان همه پرچمدار تروریست هستن اینها رهبران مذهب شان از ابو بکر تا عمر و معاویه همه. جلاد و تروریست هستن
  21
  69
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Pezhman - وین، اتریش

  جای ابوبکر بغدادی و اسامه و الظواهری خالی
  14
  59
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Sepas - تهران، ایران

  فعلا برید جنگ و تروریست داخلی‌ کشورهای عربی‌ را درست کنید که ه‌ر روز چند تا مسجد میره رو هوا بعد بیایید با هم صحبت کنیم ، در واقع اختلاف بین خودتون هست که اونجا با هم جم شدید ، اختلاف بین اعراب.
  10
  30
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  محمد از شیراز - شیراز، ایران
  هر جا بوی جنگ و ویرانی و چپاول هست اسم آمریکا و متحدان اروپایی هم هست. بعد از جنگ جهانی دوم مقصد این کشورها خاورمیانه شده و به بهانه تروریست اموال و حساب های‌کشورها را غارت میکنن و با ایجاد جنگ سلاح میفروشن. شما ببینید یک موشک از طرف یمن به ریاض پایتخت سعودی شلیک شد و تمام دنیا گفتن این موشک ساخت ایران هست و ایران رو محکوم کردن ولی داعش رو ببینید ....این همه ماشین تویوتا و هامر داره هیچکس حاضر نیست بگه ماشین ژاپنی یا آمریکایی هست و حتی به نمایندگی و فروشنده ها هم‌کمترین فشاری وارد نمیکنن و مدل سال تویوتا و هامر آمریکایی رو در اختیار دارن.جالبه!!!!
  18
  34
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  محمد از شیراز - شیراز، ایران
  البته اصل ایرانی بودن و وطن پرست بودن هست... شیعه ..سنی و ادیان دیگر موجود در ایران همگی عزیز و هموطن و برادر هستیم.
  15
  34
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران

  [::dannni - سوئد، سوئد::] البته بانی اصلی تروریزم، بنیانگذار دین اسلام ،محمد و علی شمشیرزن که در یک روز هفتصد نفر را گردن زد را فراموش کردی
  10
  33
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  جای تاسف هست که برخی کور دلان اسلام رو تروریست میدونند ، ایا قبل از انقلاب ١٩٧٩ در ایران از این انفجارها و بمب گذاری ها در کشورهای مسلمان بود؟ امروزه در پاکستانی که ده درصد شیعه هستند این فراست اهل سنت دیدنیست که اجازه میدهند رئیس جمهور و نخست وزیر و معاون و کارمتد و اعضای مجلس شیعه باشند یا حتی در افغانستان بیمار که سالها وطن ما بود و تجزیه شد، یا در کشور عراق ،ایا جنگهای ویتنام و جهانی اول و دوم رو مسلمانان امجام دادن؟ تعریف شما مغرضان از تروریست بودن مسلمانان چیست؟؟ ایا قتل عام مردم چین و حتی روسیه توسط سردمدارانشون در اوایل شکل گیری و یا ادامه تثبیت نظامهای کومونیستی توسط رهبرانشون کار مسلمانهاست؟ اشغال و استعمار کردن کشورهای شمال افریقا توسط فرانسری ها ایتالیایی ها و انگلیسی ها و قتل عام هزاران بی گناه مسلمان ایا ترور نبود؟ امتحان کردن بمب های هسته ای بر روی مردم الجزایر توسط فرانسویان ایا ترور نبود؟ اشغال عراق و افغانستان و زندانهای ابو غریب و گوانتانامو ایا ترور نیست؟ به برده گرفتن اکثریت مردم کره زمین توسط بانک ها و نظامهای سرمایه داری توسط یهودیان ترور نیست؟
  15
  10
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  ادامه مطالب قبل. دین اسلام رهایی بخش انسانهای ازاده از جور و ظلم حکومتهای ظالم انهاست و در طول تاریخ دنیا به نبوغ و انسان دوستی و شرافت مسلمانان واقف هست ، دنیا و قرون وسطی ی غرب به یاد خواهند داشت که در ان ایام چراغ پر فروغ علم و ادب و شعر و فلسفه و علم نجوم و پدشکی همه در کشورهای مسلمان بود . قطعاً با رفع تهدیدهای داخلی که توسط غرب و یهودیان ریخته میشه و منافقان رافضی مجری انها در کشورهای مسلمان هستند ما به شکوه و جلال خودمون باز خواهیم گشت
  16
  9
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  SANAZ YASNA - پاریس، فرانسه
  این اجلاسها مثل اینه که در ایران اخوندا اجلاس بزارن برای مبارزه با دزدهای کلان از بیت المال و اگر چنین اجلاسهایی در ایران موثر واقع بشه اجلاس کشورهای اسلامی هم موثر واقع خواهد شد. 99 در صد ادم خورها از یازده سپتامبر گرقته تا همین امروز سوریه و عراق و افغانستان از همین کشورها هستند از عربستان تا افغانستان که همگی هم شعار مرگ بر امپریالیسم میدن ولی با نقشه اونا پیش میرن.
  2
  10
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::] ربط دادن اقدامات بزدلانه حکام سعودی و نوچه هایش به اسلام و مبرا دانستن اینا از تروریسم هدف نهائی وجود تو در اینجاست. اعمال تفکر وهابی که بر کل شبه جزیره عرپستان حاکم شده اجازه نمیده که دین رهائی بخش اسلام از انحراف خلاص بشه. چسبیدی به ثروت نفتی اینا و دارید به ارباب غربی خود واسه تفرقه و ایجاد امپراطوری عربی- بر اساس وهابیت کمک میکنی؟ یعنی این خوش خدمتی بنفع مسلمانها تمام میشه بیچاره. تبت یدا ابی لهب .
  8
  7
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  تا وقتی که داعش داشت تو عراق و سوریه و حتا اروپا فتنه و خونریزی میکرد خبری از اجلاس ائتلاف نظامی نبود تا اینکه بطور مفتضحانه با اون همه هزینه و رشوه 500میلیارد دلاری به ترامپ،جنگ رو به محور مقاومت تحت محاصره باختن، حالا یادشون افتاده مثلا متحد بشن! یعنی تا حالا متحد نبودید؟ پس اون رفت و آمد های یواشکی به تل آویو واسه چی بود ازگل ها
  9
  8
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. ..، شلوغ بازی از خودت در نیار. فکر چهار تا عدد و اسم کشور نوشتی از جاهلیت دراومدی. اینکه صلیبیا و عصاییا با گاو پرستهای هندی، اژدها پرستهای چشم بادومی و سیا آفریقایی چکار کردند به ما ربطی نداره. شماها به خونه پیامبر ص یورش، بنتش رو شهید و خلافت رو امیرالمؤمنین ع غصب کردید. شما عمریها مسلمون نیستید، اگر تو مسلمون بودن عمر رو ثابت کنی (شیش ساله وقت داشتی، هنوز ثابت نکردی) شبکمون رو میبندیم. جلو همه مرد شو با اللهیاری تماس بگیر.
  8
  1
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.