پزشکیان نایب‌رئیس مجلس: در چه مذهبی به اندازه مسلمان‌ها همدیگر رو می‌کشند؟

چرا مسلمونا باید همو بکشند؟...اون می‌کشه بره بهشت، من هم می‌کشم برم بهشت! مگه میشه؟! چرا؟!
+71
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  والا ما هم که همینو میگیم! تازه سوراخهای این دین جُک داره یه چشم میاد.
  9
  75
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  چونکه مسلمانان از رسولولا پیغمبرشان یاد گرفتن .و اولین بار تخم نفاق و ادم کشی را به صورت دین در بین مردم جاهل عربستان پایه گزاری کرد .
  9
  32
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  چون هیچ دینى مثل اسلام متحجر و بسته و خشک نیست! چون اسلام پیدایشش با زور گویى و وحشیگرى و جنایت بوده و این در حقیقت اصل و ذات اسلامه. در ضمن جاى نگرانى نیست ، هر چه که اینها در دنیا کم بشن، دنیا و آدمهاى دیگه راحت تَر و در آرامش به زندگى و پیشرفتشون ادامه میدن!
  9
  36
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران

  چون اساس و ارکان این دین اهریمنی بر قتل و کشتار و جنایت بنا شده و وعده دروغین بهشت و هفتاد حوری چشم آبی و اقامت در فاحشه خانه‌ای بنام بهشت از شماها قاتلانی بی‌ رحم ساخته.
  7
  33
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  یا30ن - پارسایان، ایران
  درود بر همگی!بازم یه بی خرد ادعای خرد کرد!تا کی این نادانان را باید تحمل کرد!خدا می داند!مبحث جنگ مذهبی اگر شخصی اهل مطالعه باشد می داند پدیده ی نوظهوری نیس!در زمان پیامبری داوود ع!یا بین فریسیان و صدوقیان هم چنین درگیری رخ داد.در مسیحیت هم تا دو دهه پیش ایرلند شمالی هم چنین بساطی برپا بود البته در حد تکفیر و زد و خورد!یا حکم نانت فرانسه!یا کالوینیسم هلند،تفتیش عقاید پاپ،زد و خورد در اسکاتلند!و همین طور شورش بهرام در آیین زرتشت!همه و همه از جنایات برادر کشی در همه ادیان الهی،پرده برمی دارد!حالا اگه ملت مسلمان اهل خرد و خواندن بودن می دانستند که گذشتگان چیزی جز خون ریزی عایدشان نشد! متاسفانه جوامع اسلامی پر است از انسان های سفیه و نادان!بهتر بگم تمام ذکر و فکرشان رفع عطش ادوات پایین تنه است! انسان را انسانیت لازم است وگرنه هر گبری به وقت پیری پارسا می گردد!تنها دین مورد پسند خدا انسانیت است حالا بر هر آیین و اندیشه و روشی که می خواهد باشد!ایام بر همگی خوش
  9
  19
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۲
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::Dara20 - تهران، ایران::]. رفتی دیدی؟ از کجا میدونی دروغه؟ رؤیای صادقانه میدونی چیه؟ حوریا رو تو این قِسم رؤیا میبینم.
  27
  1
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::] حتما طرف نظرات تو رو کپی پیست کرده! وقتی که تو محیط سوراخ زندگی کنی همه چیزو از زاویه سوراخ شده میبینی یک کم از محله گی ها فاصله گرفتن بد نیست.
  13
  1
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  بیشتر این حوادث قبل از انقلاب ایران و از شروع جنگ داخلی لبنان که علتش ناخنک های موساد و اسرائیل بود شروع شد. قبل از اون همه مسلمونا داشتن زندگی عادی شون رو میکردن.سه تاعمل اینجا رد پاش دیده میشه: 1-تاسیس و بقدرت رسیدن تدریجی اسرائیل طبق نظریه بنیانگذارش یعنی تئودور هرتزل یهودی در ایجاد تفرقه و جنگ داخلی در کشورهای همسایه جهودیه 2- تاسیس مهندسی شده وهابیت (دگم اندیشی )همزمان با ایجاد اسرائیل که هر کاری وهابیون ثروتمند کردن به نفع صهیونیسم شد. وهابیسم ابزار اینا در بین خود کشورهای منطقه ست 3- عدم وجود یک واتیکان اسلامی که در مواقع ضروری همه به حکمش تمکین کنن و دست از تنش سازی مشکوک بردارن
  15
  1
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::اسب آتش - سیدنی، استرالیا::]. نخیر جناب گداخته، ما هر چی میبینیم از طرف شما سوراخه. چه سوراخ دینی چه سوراخ موجودات توی اصطبل.
  4
  10
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::اسب آتش - سیدنی، استرالیا::]. پیدا کردن "رد پا" رو هستم! اسمت رو بذار شرلوک هولمز بالای صد درجه. لابد شوهر عمه ات هم خیلی بهت مباهات میکنه با این تحلیل هات. ..!! اون موقع مسلمونا قدرت دستشون نبود، الان بااین رژیم اخوندی، پول و قدرت دارن، عربستان هم از ٤٠ سال پیش ثروتمند تر شده. شماها فقط تنها امت حیران در صحنه ای هستید که پول خرج میکنین که بزنین دهن همدیگر رو صاف کنین. واتیکان اسلامی ات رو هم بعنوان جک سال میدم بزنن دم دستشویی مک دونالد!
  4
  7
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  [::یا30ن - پارسایان، ایران::]برادری که اسم زیبایی داری فقط خواستم یه مطلب کوچیکی درباره خودت بگم که انقدر محکم بقیه رو به بی سوادی محکوم نکنی. عربها بعد از حمله به ایران به زرتشتیان گبر میگفتند در حالی که آنها پارسا و دیدندار بودند ولی قطعه شعری که شما گفتی مفهومش از گبر یعنی بی دین و ناپارسا. در هرصورت بیشترین کشتار و درگیری های مذهبی مابین مسلمانان هستش و کشتاری که به خاطر دین و مذهب باشه همیشه بوده و یه عده برای رسیدن به خواسته های دنیوی همیشه دین و مذهب و خدا رو بهانه کردند و برای همین دینداران واقعی و خداپرستان واقعی معتقدند که حکومتها و دولتها باید سوکولار و جدای از دین باشند چون کشتار بر دیکتاتورهای مذهبی همیشه بسیار وسیعتر و وحشتناکتر از کشتار دیکتاتورهای سوکولار هستش. الان درگیری و اختلاف نگاه مابین بقیه ادیان هم هست ولی کشتار و قلع و قم فقط در اسلام بوده و هنوز ادامه داره حالا . چه مابین خودشون چه برضد بقیه ادیان. مسلمانها در بقیه دنیا آزادند و مسجد دارند ولی تقریبا بقیه غیر مسلمانها در کشورهای اسلامی تحت فشار هستند تا کم کم از بین بروند. و این خودش یه جنگ هستش.
  0
  6
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::] تو عصر تاریک قرون وسطا جنگهای صلیبی رو غرب شروع کرد تا اینکه از صلاح الدین ایوبی شکست خوردن بعد که رنسانس شروع شد شروع کردن به غارت شرق بعد که استعمار نوین جای استعمار کهن رو گرفت دارن با صادرات اسلحه و ایجاد مرزهای تنش زا در خاورمیانه و آفریقا و آسیای جنوب شرقی ، به فتنه های قومی و عقیدتی که قابلیت حل و فصل داشت و کنار هم مسجد و کلیسا داشتن،دامن میزنن. دو تا کتاب هم بخونی بد نیست.اصلا این درس عبرت واسه تو چند واحده که نمیتونی تمومش کنی بیچاره؟.
  1
  0
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  واتیکان اسلامی نظر من نیست بلکه نظریه مشهوریه که اکثر سیاستگذارها معتقدن که وقوعش قطعیه و به اتحاد قوم ها و مذاهب خاورمیانه منجر خواهد شد.برژینسکی دائم اینو هشدار میداد و با تضعیف وهابیسم که نشانه هاش رو میبینیم بلاخره اون روز خواهد رسید دیرو زود داره ولی سوخت و سوز نداره. از تو سوراخ بیا بیرون و با دید باز به مسائل نگاه کنی میبینی اگه ندیدی بگو خودم میتونم بهت نشون بدم. حس بصره ضعیف باشه از لامسه کمک بگیر
  1
  1
  دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.