روحانی: معارضین نیز باید در آینده سوریه سهم داشته باشند.

+14
رأی دهید
-27

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  kawir - فرانکفورت، آلمان

  مردک تو کی هستی که برای مردم سوریه تصمیم میگیری،تو اول به داد ملت سیاهبخت مناطق زلزله زده برس که از سرما و تشنگی نمیرند، بعد در مورد سوریه اظهار فضل کن،لبنان کم بود سوریه و عراق و بعدش هم یمن میاد روش!واقعا بیشرمید و تخم صیغه!
  5
  31
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  نوکر حلقه به گوش اعراب اگه یک زره انسانیت در وجود کثیفت هست برو کمکی به زلزله زدگان بکن. تا میتونید میدزدید و بقیه را هم یک مشت عرب بی چش و رو تروریست میکنید. اسم خودتو گذاشتی آ دم ؟
  2
  29
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  abulolo al majoosi - برنو، چک
  البته در سوریه جدید باید آشغالها و فاضلات ملت رو از صافی گذراند و فاکتور گرفت و در راس آنها تکفیریها ،اسلامیست‌ها و نیز دیکتاتور اسد علوی اینها باید اجازه بدند ملت سوریه سرنوشت خودش رو تعیین کنه. نباید طرف سوری باشه ولی‌ مثلا چون شیعه هست طرف ایران رو بگیره. آشغالها و فضولات جامعه سوریه باید از صافی گذرانده شوند. مثلا یک بنده خدای بود که خودش رو سلمان فارس زمان(بخوانید خائن) می‌پندارد ، به دروغ میگه با افتخار در جنگ تحمیلی جانباز شده و به تازگی پاسپورت اروپایی هم دارد (همینو کم داشتیم:)
  4
  15
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Pezhman - وین، اتریش
  معارض و دشمن و ملحد و خائن و این اصطلاحات مجرمانه فقط از دهان ملا و آخوند بیرون میآید.هنوز هیچی نشده مردم بیچاره و زجرکشیده سوریه را با برچسب معارض خراب میکند. ای لعنت به هرچی ملای دینفروش
  2
  18
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران
  خوب چرا مخالفین خودتان را در ایران سلاخی می‌کنید؟ چرا در ایران صدای اعتراض مردمی را در نطفه خفه می‌‌کنید؟ خفه شو آخوند بی‌ شرافت، شیاد بی‌ شرم و بی‌ شرف.
  1
  7
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.