راز سکوت ۸ساله احمدی‌نژاد برملاشد! - کاریکاتور

در حاشیه جنجالهای این روزهای احمدی نژاد، ساسان خادم این کارتون را در نیشخط منتشرکرد.
+214
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  beerslover - بارسلون، اسپانیا

  تو پول مردم را دزدیدی ، آذربایجان را بد از ۱۰۰ سال اجاره مفت مفت دادی به شوروی، دریا خزر را بخشیدی به شوروی ،اقتصاد را فلج کردی، چقدر پول در ونزوئلا خرج کردی، . چقدر راه دزدی به یک مشت مفت خور یاد دادی، تو حروم لقمه کمتر از اون علی‌ چلاق خیانت نکردی به مملکت و مردم. حالا برای من ضد رژیم شودی و طرف مردم را میگیری؟؟؟؟؟؟
  19
  152
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۹
  تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک

  بالاخره این کاریکاتوره یا کارتون؟ کارتون مگه حرکت نمیکنه؟
  122
  15
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  kawir - فرانکفورت، آلمان

  [::beerslover - بارسلون، اسپانیا::]. قرادادی که از ترکمنچای بدتر بود و با چینها بست،مسکوت مونده،طبق قرارداد پول نفت ایران در چین در بانکهای چین ذخیره میشه و چین بابت ذخیره پول هم حق الحساب میگیره!!!!!بابت ذخیره پول!!!!انهم نه اران بلکه چین،و طبق قرارداد هم بابت پول نفت کالا به ایران از چین صادر خواهد شد،معامله پایاپای با ین پیش شرت که چینیها تصمم میگیرند چه کالایی صادر کنند!!!!این از شاه کار که هیچی از خمینی کارهای احمقی نجات بود که میخواست در مورد مدیریت جهان با امریکا معامله کنه!!!هنوز بیش از ۳۰ میلیارد دلار این پول(در اصل باجای ۸۰ میلیارد است،ولی اینها مدت ذیره و سود چینها را از پول نفت کم کردند )،بگذریم، در مورد اذربایجان که فرمودید ،اذربایجان جزء غرامت جنگی بود که ولی نعمت اخوندها،حکومت قاجار به روسها داد ،قسمتهای جدا شده از ایران را قاجارها اجاره ندادند بلکه به نام غرامت جنگی به روسها بخشیدند،همانطور که روحانی حق ایران در دریای خذر را بخش*ید!،البته گندهای بزرگ احمقی نجات هنوز جزء اسرار نظامند اینها چیزهای کوچکند!!!
  6
  31
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. این تصویر به عرف زبان فارسی و به مفهومی که اصطلاحات "کارتون" و "کاریکاتور" در زبان فارسی و در ذهن فارسی زبانان داشتند و دارند کاریکاتور است و نه کارتون. بلکه کارتون در اصطلاح زبان فارسی به نقاشی متحرک گفته می شه، منتهی بعضی از ژورنالیست های ناآگاه دارن معنای عینی واژه ی کارتون رو در زبان انگلیسی که در زبان فارسی غیر مصطلح است و باعث سردرگمی می شود به خورد مردم جامعه می دن در صئرتیکه این کارشون نادرسته، در زبان های دیگه هم وامواژه هایی از زبان فارسی هست که در کعنی اصلی اش در زبان فارسی بکار نمی ره بلکه هویت دیگری در اون زبان خارجی پیدا کرده مثل "کیشمیش" که در زبان روسی به انگور بیدونه می گن کیشمیش و در عوض به "کشمش" می گن "ایزوم" در حالی که ایزوم به ترکی یعنی انگور و نه کشمش!. این ما هستیم که بیگانه پرستیم و از روی نفهمی و نادانی خودمون با زبان فارسی دشمنی می کنیم
  6
  14
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  اگر ثابت بشه هر کدوم از حکومتیها تلاشی برای برگرداندن آزربایجان نکردن باید به جرم خیانت اعدام بشن. البته ترسیدن جمعیت تورکها در ایران غالب بشه و مجبور باشن حداقل دو زبان رسمی در ایران باشه. به نظرم من در راستای فاشیسم فارسیسم این حکومت ترسید آزربایجان رو برگردونه.
  22
  11
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. خود به خود که نه ولی اگه هلش بدی حرکت می کنه! :o
  3
  34
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی

  ضرر های که این مرتیکه به ایران زد ، ده تا جنگ تحمیلی هم به کشور نزده
  7
  27
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  toopetoop - سانتا کلارا، ایالات متحده امریکا
  مثل اینکه این سایت ایرانیان یو کی هم از طرفداران لاریجانیهاست!
  6
  16
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۹
  تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک
  [::دژمن الله - روسیه، روسیه::]. مرسی و خیلی ممنون از این طرز بیان شیوا و توضیحات جامع. پیر شی انشالله.
  18
  3
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. اذربایجان غرامت جنگی بود که اجداد تو قاجارها از کیسه ملت ایران به روسا دادند،کاش هر دو قسمت را میداند که حداقل امثال تو نگن ایرانیند،چون این توهین به نام ایرانه یا یک رضا شاه دیگه پیدا میشد و با قبرسیها معامله پایاپا میکرد!!!!،در انصورت هم میشد در ان مناطقی که بیشترین صادرات را به قبرس داشتند درخت کاشت کا بعدها بشه ازشون دسته بیل برای سازندگی کشور بسازند اگر هم امکانش نبود خیار شور بکارند!،شما ترکها یک بار حکومت را تو ایران به دست گرفتید که زیربار رفتن ننگین ترین قراردادها برای ایران حاصلش بود!.
  10
  11
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران
  تفکر اسلامی::دژمن::بشغال گفتند شاهدت کیه گفت دمم!؟!؟
  4
  8
  یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  معلم فراری - کیف، اوکراین
  جناب کویر بهتر نیست کمی اطلاعات خودتون رو بالا ببرید و بعد .. نمایید.چرا شاه عباس بزرگ و حکومت مقتدر صفویان رو نمیگید که اونقدر خدمت به کشورمان کردند.یا شهبانوی عزیززتر از جانمان و مواردی بسیاری دیگر.کشور غزیزمان در حال نابودی کامل اونوقت چند عدده ...دعوای ترک و فارس به راه انداختن.اتحاد مطلق رمز نجات کشورمان خواهد بود همانطور که بسیاری از همزبانانم به واقع حاضرند تا پای جان علیه رزیم بجنگند و تا اخرین قطره خون در سدد جبران ظلمی که بر سرور ایرانیان محمدرضاشاه همیشه جاوید رفت بربیان و انتقام اسطوره های واقعی ایرانیان انسانهای ماندگاری چون تیمسار رحیمی ها و جهانبانی ها اویسی ها و شفیق ها رو بگیرن هرچند با این چندرنگی ها و چند دستگی ها مقابله با اهریمن تا دندان مسلح همان دزخیمانی که پشت پرده از حمایت قدرتهای جهانی هم برخورداره غیرممکن خواهد بود
  6
  1
  ‌سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  اون موقعه اسم مردم خس وخاشاک بود پوفیوز
  3
  11
  ‌سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.