امام جمعه تهران: زلزله امتحان بزرگ خدا بود

خطیب نماز جمعه این هفته‌ تهران پیروزی زودهنگام یمن را وعده داد و تاکید کرد که یمن، بسیج خداوند است.
 
به‌ گزارش ‌ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در خطبه‌های این هفته‌ نماز جمعه تهران، گفت‌: یمن هیچ ندارد به جز ایمان و روحیه بسیجی و جنایتکاران قارون مزدور عیاش زمان، حکومت سعودی، همه چیز دارد.
 
وی ادامه‌ داد: حکومت سعودی، آمریکا، اروپا، پول، اسلحه و همه چیز دارد، اما در تمام این سال‌ها جز جنایت و قساوت هیچ چیز گیرش نیامده و پیروزی از آن یمن است ، زیرا که یمن بسیج خدا و لشگر مخلص حق است و ان‌شاء‌الله به همین زودی پیروز خواهد شد.
 
خطیب نماز جمعه این هفته‌ تهران همچنین با اشاره به پیروزی جبهه مقاومت بر داعش، تصریح کرد: شکست ذلت بار مادر ناپاک داعش، صهیونیسم بین‌الملل و آمریکا و اسرائیل به زودی خواهد رسید که بد تخمی را در رحم عربستان و مزدورانشان کاشتند و عجب بد ثمری بود که در عالم بشریت ایجاد تشویش، ناآرامی و ناامنی کرد.
 
وی افزود: خوابی که آنها برای جهان اسلام و انقلاب اسلامی دیده بودند، بعد از شکست در جنگ ۳۳ روزه و ۵۱ روزه نابود شد و همه آنها ورشکسته و وامانده شدند، اما خدا در ایران انقلاب کرد و پرچم هدایت جهانی را به دست دین شناس دیندار ولی فقیه قرار دارد، چرا که کارهای نشدنی با ولایت مداری، انسجام، اخلاص و جهاد شدنی خواهد بود.
 
صدیقی خاطر نشان کرد: آنها خیال می‌کنند با انقلاب ما و ایران طرفند که اسلام هراسی و ایران هراسی می‌کنند، اما خبر ندارند که ما نیستیم و همان گونه که قدرت‌های عصر و ابوجهل ها نتوانستند انقلاب پیامبر ما را نابود کنند، این حرکات نیز نابود شدنی نیست.
 
وی در ادامه‌ اظهار کرد: آنها با ترور، جنگ، آشوب، مجهز کردن گروهک‌ها علیه ما اقدام کرده‌اند، اما هر چه که کردند ما قوی‌تر شدیم و آنها ضعیف شدند، ما پیش رفتیم و آنها پس رفتند.
 
خطیب نماز جمعه این هفته‌ تهران، تاکید کرد: در نهایت نقشه شوم دیگری در سر پروراندند و آن ایجاد یک شجره خبیثه ننگین دیگری بود و مجموعه جنایات گذشته تاریخ بشر را در این کانون ظلم و بی رحمی خلاصه کردند و جمعیتی تحت عنوان “داعش” با یک جعلی خلافت اسلامی رقم زدند و صدها هزار کیلومتر از سرزمین های دو کشور عراق و سوریه را غصب کردند.
 
وی به برخی از جنایات داعش در این چند سال اشاره کرد و افزود: نامه‌ای که سردار سرافراز ما به رهبر و اسوه خود نوشت، فلسفه تاریخ، رمز پیروزی و شکست بود که در این نامه سراسر نورانی و ادب مطرح شده بود.
 
خطیب نماز جمعه این هفته‌ تهران، یادآور شد: هر جنایتی که می‌شد یک درنده انجام دهد، آنها کردند و همه را با چراغ سبز آن مادر پلید و پدر بی پدرشان انجام دادند. رییس جمهور فعلی آمریکا نیز در مبارزات انتخاباتی رقیب خود را مورد سرزنش قرار می داد و می گفت‌ که شما داعش را درست کردید که درست هم می گفت‌. البته خود او ادامه‌ دهنده راه پلید گذشتگان خود قرار گرفت.
 
صدیقی در این پیروزی به رهنمودهای مقام معظم رهبری و نقش سردار سلیمانی و همه شهیدان اشاره کرد و گفت‌: آنها بدون هیچ ادعا و معطلی و تشریفات اداری عاشق آن جا بودند و به جبهه جهاد و مقابله رو آوردند. در ‌عین ‌حال بسیج مردمی سوریه ، حشدالشعبی مقدس و ارتش دلاور سوریه و ارتش عراق و دو دولت مقاوم این دو کشور و دولت مردان و مسئولان ما در این امر حمایت‌های خوبی انجام دادند.
 
وی تاکید کرد: آمریکایی که دیروز عراق را مقابل ما قرار داده و فرزندان یک خانواده‌ را به جنگ علیه هم وادار کرده بود، امروز دید که در صف واحدی در مقابل دشمن قدار قرار گرفتند و این رویه‌ای است که آمدن امام عصر (عج) را نوید می‌دهد و می‌رود که ان‌شاء‌الله امام زمان (عج) را در راس امور و حاکمیت جهان ببیند.
 
خطیب نماز جمعه این هفته‌ تهران همچنین با اشاره به هفته‌ بسیج، گفت‌: بسیج، بصیرت، اخلاص، اقدام به موقع و به اندازه تعبد و زینت نماز جماعت ها است. ما امید داریم که رسانه‌ها و ارباب قلم و هنر در تحکیم این شجره ای که به دست امام قرض شد، بکوشند.
 
صدیقی در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار کرد: اولین طلیعه بسیج که کام جهانیان را شیرین کرد، بعد از ایران، حزب الله لبنان افتخار اسلام و عرب خار چشم آمریکا و منطقه و محبوب دلهای مسلمانان بود. این حزب الهی و سید حسن نصرالله نوکران امام زمان (عج) و جان برکفان عاشق هستند.
 
وی در پایان به زلزله اخیر در کرمانشاه اشاره کرد و گفت‌: این زلزله امتحان بزرگ خدا بود و بلا برای مسلمانان امتحان است. حضور حضرت آقا نیز تسلیتی برای آنها بود.
 
صدیقی تصریح کرد: آنها کاشانه گرم و زندگی آرامی داشتند، اما اکنون در چادرها و سرمای سخت به سر می برند و عواطف انسان جریه دار می‌شود. بنابراین باید همه مسئولان برای حل مشکلات آنها اقدام کنند. البته ارتش، سپاه، هلال احمر و دولت در مرحله نجات مجاهدانه عمل کرده و به موقع حضور پیدا کردند، اما در مرحله امداد کارهای زیادی داریم که نیاز به مدیریت واحد است.
+7
رأی دهید
-104

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  uk.ali - لیورپول، انگلستان

  در اصل امتحان بزرگ خدا برای مردم همین آخوند ها هستند !
  4
  100
  جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  آخه بی پدر چرا دروغ میگی؟ در کجا سپاه و بسیج کمک کردند؟ :o
  6
  93
  جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  و خدای شما اخوندها چه خدای خونخوار و پلیدی باید باشد که بچه ها و زنان و مردان را فقط برای امتحان می کشد.
  6
  63
  جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  زنبور - کپنهاک، دانمارک

  مردیکه بیشرف بیهمه چیز چرا همه اتفاق های بد را بخدا نسبت میدی این امثال تو و ارباب ابلیست هستین که این بدبختی رو بسر مردم آوردین خجالت بکش چیز زیادی نخور چون بزودی مردم بخوردت خواهند داد
  4
  57
  جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  مردم اصلا" حضور خامنه ای را نمی خواستند حامنه ای بعداز 5 روز بدونه اینکه کسانی از مردم زلزله زده اگاه باشن که خامنه ای به منطقه زلزله زده انها میرود , رفته بود. یمن را هم با این تبلیغات بی معنیتان ویران خواهید کرد و بعداز ویران شدن اعلام پیروزی خواهید کرد همانطور که سوریه را ویران کردید یمن را هم ویران خواهی کرد.
  5
  44
  جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۶
  ab shangooli - لندن، انگلستان

  با سلام به کاظم صندوقی معروف به کاظم شوت ، امیدواریم که این امتحان بزرگ در خانه و خانواده شما آخوند‌ها اتفاق بیفته ، هر چند که همه میدونند که زلزله آی‌ در کار نبود و شما حکومت کثیف اسلامی از طریق روس‌ها با هارپ این قتل عام رو مثل آذربایجان و بم انجام دادید. مدارکش در اینترنت هست.
  7
  33
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Ardelan - سارپسبورگ، نروژ

  ریشه یابی وعلل وعوامل آنچه باعث زلزله وزمین لرزه میشوند کارکارشناسان وزمین شناسان وآنانی که تااندازه ای ازاین پدیده ی طبیعی خانمان برانداز و ویرانگه رسر درمی اورند می باشد . هرچند آنان نیز از حد وحدود خۆد ودانششان دست ازپا درازنمی کنند وهاتران وپاتران نمی گوییند . این جانوران یعنی آخوندها مثل اینکه دست بالاتری ازخدادارند و واقف بر ههمه امورهستند . شرم وحیا هم چیزی خوبی است اگر آدمی داشته باشد .
  4
  26
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  اخه پدر سگ! اسم شماها ایت الله است (نشانه خدا) ولی در حقیقت خود شما بزرگترین نشانه عدم وجود الله هستید. یه دفه شد از خودتون مایه بگذارید؟ یا مردم گناه کردن زلزله اومده یا اون الله مسخره امتحان ثلث دوم گرفته.
  6
  37
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  کی ما از دست شما بی پدر و مادرها خلاص میشیم ؟؟؟
  5
  41
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Nakamichi - لندن، انگلستان
  متاسفانه هنوز اینقدر انسانهای کم عقل با طرز فکر سنتی وجود دارند که اینجور مزخرفاتی هنوز گفته میشه (نه فقط در ایران بلکه در خیلی جوامع دیگه هم..حتی در آمریکا هم اصطلاحی دارند به اسم act of god که شرکتهای بیمه و دولت گاها برای بلایای طبیعی استفاده میکنند). سه حالت بیشتر وجود نداره : یا زلزله کار نیروی خدا مانندی هست که به هر دلیل باشه پس اون موجود موجودی ظالم و خونخوار هست که انسانها و بچه های بیخبر رو زیر خاک و کلوخ زنده بگور میکنه. و یا این خدا و نیرو وجود داره ولی زلزله کار او نیست که باز هم باید گفت چه موجود بیرحم و بدرد نخوری هست که این بالاها سر انسانها و کودکان میاد و جلوی اونو نمیگیره. و حالت سوم هم اینه اینجور نیرو و موجودی اصولا ساخته تخیلیات انسانهای ترسو و ضعیفه. حالا ببینم عقل شما کدوم مورد رو انتخاب میکنه؟.
  5
  24
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  arian1 - ابادان، ایران دوست خوبم . بر عارف غم و شادی چه تفاوت دارد ؟ احساس خدا با احساس ما یکی نیست . او خالق است و ما مخلوق . اما ااز اینکه بگه این زلزله ها آزمایش الهی است حرف زیادی این آخونده که مثل سایر آخوندا هر کمبودی و هر خرابی از طرف خودشان را میخوان بگردن خدا بندازند !!
  4
  6
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  خاک بر سر اون خدایی که نمیدونه چی‌ خلق کرده و باید چپ و راست ازشون امتحان بگیره!
  3
  8
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Majid reza - ملبورن، استرالیا
  چطوریه که جاهای دیگه زلزله میاد به گفته این اشکولا نشانه کفر و ناسپاسی و هزه گیه ولی تو بلاد اینها میاد نشانه امتحان خداییه ؟؟ خود خداوند نمی دونه از دست این جانورها چکار کنه . کلام خودشم جوری تحلیل میکنن که خود خدا هم باور میکنه
  2
  7
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  این خدای شما واقعا روانی و جنایتکارتر از شما کره صیغهاست،چرا اگر اون خدای روانی تو میخواد امتحان کنه ،جنایتکارها را در قم امتحان میکنه!؟،اگر اون خدای روانی شما وجود خارجی دارد چرا تو و امثال تو را جلوی چشم ملت به خوک تبدیل نمیکنه!؟
  1
  3
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  . ۵۶. Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا خداوند توراهم خلق کرده و تو میتوانستی در یک خامواده ضعیف و بدبخت بدنیا بیایی و سختی بکشی برای خدا غم و شادی و تاجر و فقیری نیست احساس او با احساس ما انسان ها یکی نیست او خالق خوبی ها و بدی هاست و انتخاب این را به دست تو سپرده . پس از اینکه این هستی راضی باش و شاکر
  1
  2
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.