رحیم صفوی: تا سال ۲۰۳۰ رژیم آل‌سعود وجود نخواهد داشت

ایسنا :دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا گفت: بر اساس گزارش مطالعاتی که چند سال قبل توسط امریکا با عنوان جهان تا سال ۲۰۳۰ منتشر شد تا سال ۲۰۳۰ رژیمی با عنوان آل سعود در خاورمیانه وجود نخواهد داشت و در این گزارش احتمال تجزیه عربستان را هم داده‌اند.
 
به گزارش ایسنا، سردار صفوی در همایش بسیجیان مرکز مقاومت بسیج سازمان اوقاف و امور خیریه اظهار کرد: مبنای بسیج بر اساس نظر جهادی پایه ریزی شده است ، جهاد فرهنگی ،‌جهاد علمی ،‌جهاد دفاعی و امنیتی ، جهاد سازندگی و همه این جهاد ها در راه خدا و فی سبیل الله و با حداقل هزینه و با حداکثر بهره بود و تماما به نفع مردم و مستضعفان اتفاق افتاد.
 
وی افزود: کارکردها و عظمت حماسه های بسیج در طول ۴۰ سال گذشته در ایران بر کسی پوشیده نیست و در یک جمله بایستی گفت اگر تفکر بسیجی و فداکاریها و رشادتهای بسیجیان نبود ایران هم نبود.
 
صفوی اضافه کرد: تفکر بسیجی از حوزه جغرافیایی ایران به منطقه غرب اسیا منتشر شده است و در سال ۶۲ جوانان و شیعیان لبنان مقاومت اسلامی لبنان یا حزب الله را با کمک سرداران بزرگی همچون حاج احمد متوسلیان شکل دادند و هم اکنون نیز پس از ۳۴ سال ،‌عملکرد این تشکل قدرتمند یعنی حزب الله لبنان را در مقابله با رژیم صهیونیستی و ایجاد ارامش و امنیت برای مردم لبنان مشاهده می کنید.
 
وی با اشاره به سخنان رهبر شجاع حزب الله لبنان در پاسخ به بیانیه وزرا خارجه اتحادیه عرب گفت: حقیقتا این ننگ بزرگی است برای برخی از دولتهای عربی که نوکر دلارهای عربستان سعودی باشند و حزب الله را تروریست بنامند.
 
دستیار و مشاور فرمانده کل قوا با اشاره به پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت در سوریه گفت: این قدرت بسیج مردمی سوریه بود که با مستشاران نظامی ایران بیش از ۷۰ هزار نیروی بسیجی سوریه را در کنار ارتش سوریه برای مقابله و آزاد سازی مناطق اشغال شده همچون حلب، دیرالزور و رقه و دیروز آزاد سازی بوکمال ، آخرین منطقه استقرار داعشی ها به پیروزی رساند.
 
وی اضافه کرد: این تفکر بسیجی به سوریه رفت و به کمک دولت و ملت و ارتش سوریه باعث شکست ائتلاف آمریکایی و صهیونیستی سعودی شد.
 
صفوی افزود: تفکر بسیجی و تجربه بسیج در ایران توسط نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرمانده دلاور آن سرلشکر حاج قاسم سلیمانی بنا به در خواست دولت عراق به عراق رفت و بیش از بیست تیپ حشد الشعبی عراق را تشکیل داد و باعث نجات بغداد ، سامرا و موصل و اربیل و همچنین خنثی شدن توطئه تجزیه شمال عراق و تصرف مناطق نفتی کرکوک تا مرز ترکیه شد.
 
وی گفت: این تفکر بسیجی رژیم صهیونیستی را برای همیشه در ایجاد یک فتنه جدید در منطقه شکست داد.
 
صفوی اضافه کرد: تفکر بسیجی در یمن نیروهای مردمی و جهادی شمال یمن یعنی حوثی ها را شکل داد که حوثی ها با کمک مکتب جهاد و مقاومت به مقابله با تجاوز پادشاهی سعودی و قتل عام مردم بی گناه یمن پرداخته اند.
 
وی ادامه داد: میلیونها کودک یمنی در معرض بیماری وبا و مرگ ناشی از بیماری و کمبود غذا بسر می برند ، چرا اجلاس وزراء اتحادیه عرب یک حکم در محکومیت این همه قساوت و جنایت عربستان سعودی نداده است و سکوت مرگبار کرده است.
 
صفوی با اشاره به گزارش مطالعاتی امریکائیها و انتشار آن گفت: بر اساس گزارش مطالعاتی که چند سال قبل توسط امریکا با عنوان جهان تا سال ۲۰۳۰ منتشر شد تا سال ۲۰۳۰ رژیمی با عنوان آل سعود در خاورمیانه وجود نخواهد داشت و در این گزارش احتمال تجزیه عربستان را هم داده‌اند.
 
مشاور عالی مقام معظم رهبری گفت: همه ما مسلمین نسبت به تمامیت سرزمین حجاز و دفاع ازمکه و مدینه متفق القول هستیم، لیکن این آمریکائیها و صهیونیستها هستند که می خواهند حاکمان سعودی را با اعمال مستبدانه خودشان و با ظلم و تجاوز و توطئه خودشان به سمت نابودی بکشانند.
+19
رأی دهید
-59

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  چهل سال گفتید مرگ بر آ مریکا یه عمر هم گفتید اسراییل باید از روی نقشه زمین محو بشه. الانم گیر دادید به سعودی. در صورتی که کسی که نباید باشه و باید سرنگون بشه خودتون هستید.
  3
  73
  ‌چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  alirezagermany - فرانکفورت، آلمان

  اینها همه از ریشه مونگل هستند ایشالا تا سال ۲۰۲۵ پنج سال زودتر رژیم ایران برداشته خواهد شد
  3
  55
  ‌چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  SANAZ YASNA - پاریس، فرانسه

  در حالت عمومی این نوع ادعا ها بیشتر جنبه مصرف برای داخل و همچنین برای ایجاد نوعی نیرو در پیکره سازمانها و گروههایی میباشد که در راستای اهداف سازنده چنین ادعاهایی هستند . مثلا اقای خامنه ای ادعا کرد اسراییل تا بیست سال اینده وجود خارجی نخواهد داشت و این یک ادعائئست هوشمندانه تنها برای نیرو بخشیدن به قطبی که دور خود افردی را که به نحوی از اسرائئل ناراضی هستند و یا با اون می ستیزند جمع کرده است و حالا این اقا ادعا میکنه دولت عربستان تا چند سال دیگر وجود خارجی نخواهد داشت . . معمولا چنین ادعاهایی بیشتر توسط حکومتهایی ساخته و پرداخته میشود که اولا به شدت دست نشانده است و دوما برای او دیپلماسی و راههای منطقی برای حل مشکلات سیاسی به مثابه یک سم مهلک است چون دیپلماسی و منطق با ذات و ماهیت حکومتهایی در یک راستا نیستند و باهم مشگل دارند . هزارو ندی سال هست که ادعا دارند امام زمان ظهور خواهد کرد ولی خبری نیست .من عذر میخوام قصد توهین به باور هیچ کس ندارم ولی خواستم به عنوان یک ایرانی که قربانی چنین ادعاهایی است بگم که حداقل من شخصا هیچ کدام از ادعاهای این اقایون رو عملی ندیدم.
  5
  46
  ‌چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  cardenas - تهران، ایران
  حالا که دور دور رمالی و فالگیریه پس بزارید منم غیب گویی کنم. سردار: براتون آش مشتی پختن فقتط روغن روش با پیاز داغش مونده. یادت میاد ترامپ گفت طوفان نزدیکه؟ گر چه ترامپ آدم عجیب غریبه ولی این حرفشو جدی بگیر.چون نشونهای طوفان داره دیده میشه. چیزی نمونده حلوای جمهوری اسلامی رو بخوریم. فقط بیچاره مردم که بازم برای به درک رفتن شماها باید هزینه بدن البته اگه خود مردم اقدام کنن هزینش کمتره.
  1
  9
  ‌چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Dr.Alex - واشینگتون، ایالات متحده امریکا
  شما آن روز را نخواهید دید! چون شما سال ۲۰۲۰ گورتان کنده خواهد شد!
  1
  10
  ‌چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  MehranIrani - وین، اتریش
  وقتی میگیم نایب برحق عزرائیل روی زمین هستند بهشون بر میخوره. فقط نزدیکان عزرائیل از تاریخ مرگ و نیستی بقیه خبر دارند اینها قبلا تاریخ مرگ اسرائیل رو گفتند حالا هم آل سعود رو.
  1
  11
  ‌چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  سپهدار - تهران، اوکراین
  مرگ بر آمریکا که تومدرسه میدادیم فقط همسایه ها ی مدرسه رو آزار داد آمریکا نرسید این تز ها هم شما میدین به درد عمتون میخوره وفقط آزار واذیتش مال ما مردم بیچاره هس نشستن پای سفره پربرکت بخور بخور میکنین تز میدین
  0
  8
  ‌چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  بیدار58 - بابلسر، ایران
  بزک نمیر بهار میاد کمبزه با خیار میاد
  0
  7
  ‌چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  مهرداد2538 - تهران، ایران
  از 1400 سال پیش تا حالا ما یک جا نه دیدیم و نه خوندیم که یک مسلمان آرزو و افتخارش ساختن یک نقطه از کرهء زمین یا برطرف کردن یک مشکل یا بیماری از بشریت بوده باشه. خوراکشون فقط اینه که ما فلان امپراتوری را نابود کردیم یا خواهیم کرد.
  1
  11
  ‌چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  اول اینکه از بس به مردم دروغ گفتید شدید چوپان دروغگو و دوم تا 2030 ان شاءالله بساط خودنون هم برچیده شده
  1
  8
  ‌چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  [::مهرداد2538 - تهران، ایران::]. دوست عزیزم حق با شماست از وقتی این خمینی اومد و جمهوری اسلامی بنا کرد هیچ صفت خوبی از اسلام ندیدیم . یادش بخیر زمان شاه هم مسلمان بودیم
  2
  5
  ‌چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  آنچه مسلم است رحیم صفوی تا سال ۲۰۳۰ دیگر وجود نخواهد داشت.
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  من به احتمال ۵۰ درصد ین رحیم دمپاییی تا ید ساعت دیگه سقت میشه و به احتمال ۵۰ درصد هم زنده میمونه!خلاصه کلام به چاه جمکران چت نمیکنم ،مثل اون وزیر احمقی نجات هم خواب ندیدم یکی مثل سعید طوسی تو خواب بهم گفت بخوان به اینجا رسیدم!!!!ولی غیب گوییم خوبه!مردک روزی نیست که خبر ورشکستگی یک بانک یا یک کارخانه را نشنویم،روز نیست یکی از همقطارانتون گوش ملت را نبرد و با میلیونها دلار تاراج شده فرار نکنه،تو وعده ۲۰۳۰ را میدی!تو باید دخیل به بند تنبان سعید طوسی ببندی که شفا بگیری!
  0
  4
  ‌پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.