وثیقه ۵۰۰ میلیونی جوان اسیدپاش

بازپرس جنایی تهران برای پسرجوانی که در انتقامی هولناک، راننده خودروی گران‌قیمت را با اسید هدف قرارداده بود وثیقه 500 میلیون تومانی تعیین کرد.

به گزارش خبرنگار جنایی «ایران»؛ شامگاه ٣١ خرداد امسال، پسر جوانی همراه یکی از دوستانش، سوار بر خودروی اپتیما دریکی از خیابان‌های تهرانپارس درحرکت بود که ناگهان پراید سفیدی کنارش قرار گرفت وبه بهانه پرسیدن آدرس، ازراننده کمک خواست. اما به محض اینکه پسرجوان شیشه خودرو را پایین داد راننده پراید ظرف اسید را به طرفش پاشید و از محل متواری شد.
پس ازاعلام این ماجرای هولناک به پلیس، کارآگاهان و بازپرس جنایی تلاش برای شناسایی و دستگیری اسیدپاش فراری را در دستورکارقراردادند. تا اینکه پسر اسیدپاش با ردیابی‌های تخصصی دستگیر شد. او در تحقیقات گفت: «من و مهران دوستان قدیمی بودیم تا اینکه چندی قبل در یک ماجرای اتفاقی میلاد – قربانی اسیدپاشی- و مهران با هم دوست شدند و از همان روز به بعد مهران را کمتر می‌دیدم. چون احساس می‌کردم میلاد که بچه پولداری است، باعث جدایی من و مهران شده، تصمیم به انتقام‌ گرفتم و...با اعتراف پسر جوان، او بازداشت شد و با تکمیل تحقیقات در این خصوص قرار بازداشت متهم با وثیقه 500 میلیون تومانی از سوی بازپرس جنایی تهران صادر شد.
+4
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  paydar22 - لاهه، هلند
  چه مرد چه بچه اسید پاشی بد ترین کاری که یک انسان به انسانی دیگر انجام میدهد و تمام کشورها باید بدترین مجازات را برایش در نظر بگیرند از نظرم من مردان که دست به این کار ضد انسانی میزنند این است که حکم عقیم سازی در موردش انجام شود
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.