کمک ایرانیان به زلزله‌زدگان چقدر بود؟

جمعیت هلال ‌احمر در اطلاعیه‌ای ضمن قدردانی از هم‌وطنان نوع‌دوست، اعلام کرد: تاکنون ٣۵١‌‌میلیاردو ٧٢‌میلیون‌و ۶٩۴‌هزار‌و ٣٣٣ ریال در حساب رسمی ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال ‌احمر جمع‌آوری شده است که این رقم بیش از ١,۵ برابر کل رقم جمع‌آوری‌شده در زلزله ورزقان است.
 
در اطلاعیه جمعیت هلال ‌احمر آمده است: «از ابتدای شروع طرح جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای زلزله‌زدگان کرمانشاه تا صبح امروز؛ دوشنبه، ٢٩ آبان ماه، مبلغ ٣۵١‌میلیارد‌و ٧٢‌میلیون‌و ۶٩۴‌هزارو ٣٣٣ ریال (٣۵١٠٧٢۶٩۴٣٣٣ ریال) در حساب رسمی ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال‌احمر جمع‌آوری شده است که این رقم تاکنون بیش از ١,۵ برابر کل رقم جمع‌آوری شده در زلزله پنج سال گذشته در ورزقان است.
 
میزان کمک‌های غیرنقدی شامل اقلام خوراکی و مصرفی نیز در این دوره افزایش چشمگیری یافته و به حدود ٢٠‌ هزار تن رسیده است که گزارش دقیق آن پس از تطبیق آمارها به اطلاع مردم شریف ایران خواهد رسید.
 
گفتنی است تمامی اقلام امدادی مصرف‌شده از سوی این جمعیت در زلزله اخیر از منابع داخلی صرف شده که آمار آن نیز پس از جمع‌بندی‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود. مردم عزیز کشورمان به‌منظور تداوم و استمرار ارائه خدمات در چند ماه آینده همچنان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به حساب ٩٩٩٩٩ نزد اغلب بانک‌های کشور واریز یا از طریق سامانه پرداخت موبایلی #٧٢۴* اقدام کنند».
+50
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  MehranIrani - وین، اتریش

  چه فایده ؟ چون لین مبلغ برای زلزله زدگان هزینه نمی شود .اگر حساب 99999 ریالی هلال احمر و یا 999999 ارزی هلال احمر را در گوگل سرچ کنید این شماره حساب همین چندی پیش برای یمن داده شده بود و قبل از آن برای سوریه و . که معنی آن اینست که هلال احمر خودش مدیریت میکند که این پولها کجا خرج شود و کاری به قصد کمک کننده ندارد و پر واضح است در این مملکت کدام مکان برای دولت الویت کمک را دارد.
  1
  22
  ‌چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.