«چارلی رُز» مجری سرشناس تلویزیون به خاطر اتهامات جنسی تعلیق شد

اقای رُز ۷۵ ساله در توئیتی اظهار تاسف کرد. تنها ساعتی بعد از اعلام اتهام آزار جنسی چند زن به «چارلی رز» مجری سرشناس تلویزیون های آمریکایی، شبکه خبری سی‌بی‌اس (CBS) اعلام کرد این مجری را از کار تعلیق کرد. شبکه های تلویزیونی پی بی اس PBS و بلومبرگ نیز پخش برنامه های چارلی رز را قطع کردند.
 
هشت زن دوشنبه به واشنگتن پست گفتند که همکار و کارمند موسسه آقای رز بودند و در مقاطعی مورد آزار جنسی او قرار گرفته اند.
 
در خبری که واشنگتن پست داد، تهیه کننده او که خود یک زن است، ادعای این زنان را تایید کرد و گفت او خود کوتاهی کرده و باید زودتر به این روند اعتراض می کرد.
 
چارلی رز در یک پیام توئیتری از رفتار نامناسب خود پوزش خواست.
 
اقای رز، ۷۵ ساله از روزنامه نگاران و مجریان سرشناس تلویزیون است که صدها مصاحبه با رهبران دنیا داشته و چندین گفتگو نیز با روسای جمهوری ایران داشته است.
 
افشاگری علیه آقای «رز» تازه ترین مورد از افشاگری درباره آزار و تجاوزهای جنسی چهره های سرشناس هالیوود و چهره های صاحب نفوذ است. پیشتر برخی چهره های سرشناس از جمله کوین اسپیسی به خاطر اتهامات مشابه، از چندین پروژه بزرگ کنار گذاشته شدند.
 
درعرصه سیاسی نیز «ال فرنکن» سناتور مینه‌سوتا، بابت بوسیدن بی اجازه یک مجری تلویزیونی در یک عکس در سال ۲۰۰۶ عذرخواهی کرد. همچنین روی مور، نامزد جمهوریخواه ایالت آلاباما در انتخابات سنای آمریکا به اتهام آزار جنسی از سوی چند زن روبرو شده است.
+9
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  SANAZ YASNA - پاریس، فرانسه
  در غرب هم گاهگداری اگر سیستم خپهای امنیتی لازم بدونن کودتای فرهنگی میکنند به این صورت که افرادی رو از ارباب رسانه ها که احتمال میدن امکان خطر اگاهی رسنی از طرف انه وجود دارد انتخاب و تهمتی رو به انه نسبت میدهند. ولی کشتن یا زندان و یا شکنجه ای در کار نخواهد بود اما از عتبار می افتند چون اذهان عمومی در غرب خوراک خود را از رسانه ها میگیرند و به انها باور دارند.
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.