آمریکا: نیروی قدس ایران پشت چاپ اسکناس تقلبی در یمن است

وزارت خزانه داری آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، دست اندر کار چاپ اسکناس تقلبی در یمن است.
 
از این رو وزارت خزانه داری شبکه‌ای که این امر را برای نیروی قدس تسهیل می‌کرد، در فهرست تحریم‌های ایالات متحده علیه ایران اضافه کرد.
 
تحریم شدگان عبارتند از:
 
    شرکت پردازش تصویر رایان و مدیرعامل آن رضا حیدری
    شرکت تجارت الماس مبین و مدیرعامل آن محمود سیف – هر دو در تهران –
    دو شرکت دیگر با آدرسهایی در آلمان تحت مدیریت رضا حیدری.
 
بنابر اعلام وزارت خزانه داری ایالات متحده، این شبکه لوازم و تجهیزات لازم را برای نیروی قدس سپاه پاسداران تهیه و تدارک دیده و نیروی قدس صدها میلیون دلار اسکناس تقلبی یمنی را به چاپ رسانده است.
 
واشنگتن اقدامات ایران در خاور میانه را، که عمده آنها توسط سپاه پاسداران و نیروی قدس – بازوی فرامرزی آن – انجام می‌شود، بی ثبات کننده می‌داند و گفته تحریم‌های بیشتری را علیه آن اعمال خواهد کرد.
 
نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل نیز اواسط آبان ماه گفته بود که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با ارسال سلاح به شورشیان حوثی‌ دو قطعنامه شورای امنیت در مورد یمن و ایران را نقض کرده است.
+45
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sepas - تهران، ایران
  خوب اسم پولش هم یورو میزآشت باز از پول ایران قدرتمندتر میشد.
  2
  13
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  SANAZ YASNA - پاریس، فرانسه
  از نظر سرمایه داری و صهیونیزم حکومتها مستقل و یا وبسته هستند . حکومتهای وابسته میتونن مدرن باشند اما نمیتونن مستقل باشن اگر هوای مستقل بودن به سرشون بزنه دیگه نمیتونن از حمایت صهیونیزم و سرمایه داری بر خوردار باشن و خوب تکلیف حکومتهای مستقل هم روشنه که البته زورشون نمیرسه که ممدرن باشن بلکه همیشه مود غضب و دشمنی سرمایه دارها هستند و اگر لازم باشه با بمب اتمی میرن سراغش. دشمن سازی بخش مهم و استراتژیک سرمایه داری و صهیونیزم است چون تنها ابراز برای بقا و ادامه حیاط اوست . همون کاری که اخوندا در ایران میکنند دائما دشمن سازی میکنند . زمانی برای صهیونیزم و سرمایه داری کلمه دشمن به فراموشی سپرده خواهد شد که ذات و ماهیت ان کاملا عوض شده باشه و پایه های بنای ان بر بستر راستی بنا نهاده بشه و این یک راه طولانی است و معنی ان این است که تا صهیونیزم و سرمایه داری زنده است او باید دشمن داشته باشه حتی کل مردم دنیا به زور برن و زنبیل بزارن برای در خدمت سرمایه داری بودن و در عمل نشون بدن که دوستدار و پرستنده امپریالیزم و کاپیتالیزم هستند .باز یه عده باید دشمن باشن
  11
  16
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  بهتر بود امریکا یها می نوشتند سپاه پاسداران پشت کدام خرابکاری نیستن ؟
  5
  13
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.