سفر خامنه‌ای به کرمانشاه و ماجرای "تخم لق" - گشتی‌در شبکه‌ها.

+72
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  همانا‌ای کسانی‌ که ایمان آوردید. سری جدتان جان مادرتان .کاری به کار کسانیکه ایمان نیاوردند. نداشته باشید، از هر کجا که آوردید.ببرید بگذارید سری جایش . آیا آنان که با تیغ ریش می‌‌زنند. با آنانکه با ریش تیغ می‌‌زنند. برابرند ؟آیا ایمانتان با دیدن تار موهی می‌‌لرزد؟ همانا خاک بر سرتان با اون ایمانتان . وگر بجای ایمان سیمان آورده بودید تا به حال مملکت آباد شده بود.
  2
  43
  ‌سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۴:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان: زنده باد. چقدر طنز زیبا، دلنشین، بجا و گویایی. بسیار لذت بردم دوست عزیز. ساده، هجو کننده و پر معنا. بیشتر از شما بخوانیم. با دوستی.
  3
  18
  ‌سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  shainkurdstan - واسا، فنلاند
  ما کردها مخالف تجزیە و جدائی هستیم، از جملە تجزیە کردستان کە با زور و بدون خواست ملت کرد تکەتکەاش کردەاند. تجزیه زور. ای دیو پلید زشت و منفور. ای دشمن روشنائی و نور. ای خاطره‌ی بد، شب دیجور. ای تفرقه‌، ای وصلت ناجور. ای عامل کینه‌های بسیار. ای راه عناد و ناجی کور. ای ضد یگانگی، منافق. ای حامی غاصبان مزدور. ای دشمن خلقهای دربند. ای ایده مردمان مغرور. در سایه نامهری شومت. خلقی شده سرکوب و زهم دور. روزی که فنا شوی نمانی. روزی که شوی تو راهی گور. پایان نفاق و انشقاق است. روز فرح است و شادی و شور. چشمان حریص متجاوز. بر ملت و خاکم همه معذور. یک ملت قهرمان و زنده. خلقی که به مردانگی مشهور. از بند و اسارت برهایند. برچیده شود تجزیه‌ی زور
  0
  6
  ‌سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.