رهبر کاتولیک های جهان: کمک به نیازمندان گذرنامه ورود به بهشت است

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیکهای جهان در ایتالیا، پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیکهای جهان، در روز جهانی فقرا، مراسم عشاء ربانی را در برابر ۴ هزار نیازمند در کلیسای میدان سنت پطر بجای آورد. پاپ اعظم گفت کمک به نیازمندان یکی از راههای دریافت گذرنامه برای رفتن به بهشت است.
 
پاپ گفت: «در فقیران، ما حضور مسیح را می یابیم - که با وجود ثروتمند بودنش، فقیر شد. به همین دلیل، یک نیروی ناجی در آنان و در ضعف شان هویدا است. و اگر از دیدگاه جهان، اندک ارزشی دارند آنان همانهایی هستند که راه بهشت را به روی ما میگشایند. آنان گذرنامه ما به بهشت هستند. برای ما، مراقبت از آنان یک وظیفه بشارتی است.»
 
پاپ فرانسیس همچنین تأکید کرد که بی تفاوتی به فقرا به منزله یک گناه کبیره است. به گفته پاپ اعظم، بی تفاوتی هنگامی است که از یک برادر یا خواهر نیازمند روی برمیگردانیم و از شرارت خشمگین می شویم ولی هیچ کاری در موردش نمی کنیم.
+38
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۲
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  پاپی جون چرا جفنگ میگی؟ تنها راهش ایمان به اهل بیت امیرالمؤمنین ع و ائمه اطهار و معصومین است. شما تشویق کن ملت سر وقت خمس و زکاتشون رو بدن، ما خودمون خوب بودیم مستضعف رو از مستکبر تفکیک و یاریشون دیم. شما برو تو همون کلیساها خطبه‌های عقد تک جنس گراها رو بخون. به گروه خونیت نمیخوره، بخوای راجب بهشت توضیح بدی. ضمنا بهشت متعلق به بندگان خاص (شیعیان) است.
  17
  1
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۲
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  پاپی واست تحقیق کردم، یه راه داره. اون که اولا شانستون بزنه، از تو بازار سیاه بلیط تهیه کنید. اونم فقط بعنوان غلمان یا حوری میتونین بیاین تو. و الا پشت همون دروازه بمونید تا زیرتون خیار چنبر سبز شه. راستی خودم واسه ملانیا جون یه بلیط لوژ مخصوص گذاشتم کنار.
  17
  1
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  این پدرسوخته هم منظورش کمک به «مسیحیان» است، و نه تمام انسانها. همین دیروز لامبورگی اش را برای کمک به «مسیحیان» عراق بحراج گذاشت. پاپ و مقام معظم را باید گذاشت داخل بشکه های ضد تشعشع اتمی،کتابهایشان را هم در پروستاتشان وارد کرد، و با یک شاتل به فضا فرستاد.
  9
  4
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  pars40 - فرایبورگ، سوییس
  خوب شد این اقا گفت وگرنه مردم کمک میکردن ولی هدر میرفت و به بهشت نمیرفتن . جالب اینه که بیشتر مردم دنیا قشر ضعیف رو میچاپن بعد از پول خود اونها بهشون یک تکه نان میدن و براشون ژست میگیرن و سر خدا رو هم میخوان شیره بمالن .
  5
  3
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  من به هیچ دین ومسلکی اعتقاد ندارم الی اخلاق ووجدان.اما حاضرم عضو کلیسای اسقف برگولیو بشم که کشیش منطقه فقیر نشین بوئنوس آیرس بود.حاضرم پشت سرش نماز بخونم.حاضرم بست نشین معبدش بشم.پاپ فرانسیس استاد اخلاق منه.
  3
  4
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  اونم بدون ویزا. همه مومنین در کل بدون ویزا در فضا سیر میکنن! مذهب چهار الی پنج هزار سال بیشتر سن نداره. انسانها حداقل پنجاه هزار ساله که روی زمین زندگی میکنند. معلوم نیست اونایی که قبل از این پنج هزار سال زندگی کرده و مرده اند، جهنمی هستند یا بهشتی؟!! حالا راستی چرا میخواید برید بالا هم زندگی کنید؟! همین پائین کم گند زدید؟!! بعله! بهشت!!!
  4
  8
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  از قسم خوردن اصلا خوشم نمیاد.اگر کمکی بتوانم بکسی بکنم,ابدا قصدم بهشت رفتن نیست فقط برای خشنودی آن شخص است و رضایت و آرامش خودم
  1
  2
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۲
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. اونا هنوز آدم نشده و کلام خداوند را نشنیده بودند. طبق روایتی صحیح از امام‌ صادق‌(ع‌):از حیوانات‌ فقط‌ چهار حیوان‌ داخل‌ بهشت‌ می‌شوند:سگ‌ اصحاب‌ کهف‌،خربلعم‌ باعورا،ناقة‌ صالح‌ وگرگ‌ حضرت‌یوسف‌.
  8
  1
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۲
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان::]. استاد در چه اخلاقی؟ مبتذل؟ تمام فکر و ذکر این جماعت در افکار جنسی خلاصه میشه! اگر واقعا دوست داری که از راز زندگی سر در بیاری، بیا با شیعه آشنا شو که تنها حقیقت است. تو شماها که هنوز آگاهی پیدا نکردید و اکثریت تون انشتین رو نابغه میدانید، اون هم شیعه شد. روحش شاد. خلاصه گفتم، خود دانی.
  8
  1
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک : ناگفته نماند که خدا هم در آن زمان پنچر بوده و کفتر بازی میکرده. کلامش هم پس از باز شدن نطقش بوسیله تخم کفتر به زمین منتقل شده. دوستت داریم.
  4
  7
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.