سخنان قدیمی خامنه ای که امروز گریبان خود او را گرفته است!

+222
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  تمام این حرفهایی که زدم نه برای خودم وخانواده ام دوستانم بلکه برای شما مردم نادان وجاهل است که همیشه دولا میشید تا ما سوارتان بشیم ولاکن اسلامی
  4
  83
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  متاسفانه آنچه را که ما انسانها درک نمیکنیم، طبیعت فاسد کننده قدرت و قدرت طلبی است. سعدی میگوید: امیران جهان ، اسیران جهانند. یا در اشارتی دیگر میگوید: هفت درویش بر گلیمی بخسبند و دو پادشاه در اقلیمی نگنجند. طبیعت قدرت فاسد کنندست. خصوصا اگر شکل و رنگ‌دینی و مذهبی بهش بدن. چرا که خدا خودش ساخته فساد ذهنی آدمهاست. ترس ریشه و مادر فساده. خدا نیز ساخته ترسه. بهرجهت خیلی ساده بنظر میاد که یک آدم عاقل و جدی در دو روز زندگی نه دنبال دین و سیاست میره و نه برای سر خری به اسم رهبر، رئیس جمهور، پیشوا باد در میکنه. آدم جدی از خودش سئوال میکنه و بخودش گیر میده. استاد و شاگردش خودش میشه. روی زمین با فکر ساکت راه میره و با نگاه کردن زندگی رو یاد میگیره. ترساشو حل میکنه و خودش خدای خودش میشه. با شفقت و مهر با همنوعاش زندگی میکنه و با یک لبخند ساده میمیره. متاسفانه برای سید علی ابن الجواد دیر شده. اما من و شما، خود دانیم. هر کسی واسه خودش انتخاب میکنه. همیشه و در همه حال انتخاب با خود ماست.
  5
  52
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  majiddk - کپنهاک، دانمارک

  معمولا منظورش یا دشمن هست یا حکومت قبلی .
  4
  41
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  حالا این سخنان خودش را به این رهبر چولاق یاد اوری کنید , فورا" دست ناقصش را نشان میدهد و میگوید حالا علیل و ذلیلم و از اینکه هستم بیشتر نمی توانم بود و ان حرفها را برای ان زمان خودم گفته ام که مردم بی ثبات باشند و اخوند را بر قدرت مسند بنشانن نه برای حالا چون دیگر از این نوع حرفها بدرد دیگر کشورها میخورد که ثبات و امنیت دارند و اخوند رهبرشان نیست . گفتن چنین حرفهای در وضع کنونی ایران هرکس بزند هم ممنوع است و هم حرام و مجازات خواهند داشت. لعنت بر خامنه ای و جدوابادش !
  4
  42
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  روبرتو - میدلرزبرو، انگلستان

  این بابا معلوله جسمی و فکریه. بیچاره قبلاً ناخواسته یه چیزی از دهنش پریده. بیش از این خجالتش ندین. زمینگیر میشینا!!
  4
  41
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  رهبر حکومت ایران، خامنه ای در سخنانش از ثانیه ۱۰ تا ثانیه ۱۸ می گوید مسئولیت حاکمیت در مورد تعلیم و تربیت و سطح سواد را به جالش می گیرد. آقای خامنه ای، بنا به تعریف یونسکو: سواد یعنی تحصیل و آموختن علم به زبان مادری! جناب خامنه ای، شما درست پا روی جای پای سیاست امحاء فرهنگی و زبانی ملتها در ایران گذاشتید و دقیقا مانند رژیم پهلوی زبان ملت ترک و عرب و بلوچ و کرد و ترکمن را بریدید. بجای سپاه دانش، جهاد سواد آموزی براه انداختید . به بار نظامی کلمات ( سپاه و جهاد ) توجه کنید. این کلمات بار (جنگی) دارند نه بار آموزشی. هر دو این کلمات آگاهانه و برای ایجاد رعب و میلیتاریزه کردن این سیاست، یعنی مجبور کردن انسانها به فراموشی زبان مادری، آنهم با متوسل شدن به قوه قهریه( سپاه - جهاد) و با هدف اجباری کردن زبان فارسی(دری) بکار گرفته می شود. آقای خامنه شما تیشه به ریشه سواد در ایران زدید. دست ملتهای این سرزمین ، یقه شما و سکوت خائنانه روشنفکران خائن فارس(دری) را در هم در دنیا و هم در آن دنیا بابت این گناه نابخشودنی خواهند گرفت.
  30
  8
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  خوردى؟ مافنگى!
  4
  39
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  واقعا به قیافش میخوره که موقع افتادن از ننه صدا زده باشه "یا على"!
  5
  43
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  bidad - اتلانتا، ایالات متحده امریکا

  البته یک نکته مهم، انموقع عمل ایشان زیاد نبود، و تفننی میزد، ولی بعد که از بالا و پایین میزد، رفت تو عالم هپروتی و گور پدر هر چی که گفته بودم. ببینید جنس خوب و اعلا چه میکنه!
  4
  29
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  حالا من میخواهم بدانم وضعیت اسفبار فعلی را باید از چشم حکومت 40 سال پیش رژیم گذشته دانست !. یا از عمل کرد حکومت فعلی . و کدام را باید شماتت کرد. ؟ اما از طرفی هم باید مردم را مقصر دانست و عدم بینش و آگاهی آنان در طول این 40 سال گذشته که همواره دم فرو بستند و بر همه ندانم کاریها صحه گذاشتن و بطریقی این رویه را با به به و چهه چهه سپری کردند و امروز شاهد بد بختی خود و دیگران خوب اندیش شده اند.
  3
  26
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - بابل، ایران
  [::Kefli Iskender - مریخ، وانواتو::]. فکر کنم این زجر و دردی که میکشی از اجدادت باشد که خونهای مردم بیگناه این سرزمین پارسی گوی را ریختند! حالا آن دنیا رو نمیدانم ادامه سریال عذاب شما پخش خواهد شد یانه؟!!! بهرحال به گور خواهید برد ترکسازی یکی دیگر از سرزمینهای متعلق به غیرترکان را!بمانند انچه که با ترکیه و آذربایجان کردید!رو نیست که.
  5
  14
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  fair 50 - رنتون، ایالات متحده امریکا
  [::Kefli Iskender - مریخ، وانواتو::]. پدر جان، عزیز برادر، این یقنلی بقال خودش ترک آذریه، «خامنه یی»، حالیت شد؟ تو افتادی تو یه دور تسلسل که خون جلوی چشماتو گرفته! چشماتو میبندی، میچرخی، و به همه از دم .....میزنی! آرام باش!
  3
  14
  ‌سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۳:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.