حمله 'لباس شخصی‌ها' به نزدیکان احمدی‌نژاد در شاه عبدالعظیم + ویدیو

از تصویرهایی که در کانال تلگرامی دولت بهار از «حمله لباس‌شخصی‌ها» منتشر شده استکانال تلگرامی دولت بهار، نزدیک به محمود احمدی‌نژاد، با انتشار فیلم‌هایی از «حمله سازماندهی شده نیروهای لباس شخصی» به سه مدیر محمود احمدی‌نژاد و حامیان آنها که در حرم عبدالعظیم در شهرری «بست نشسته‌اند» خبر داد.
حمید بقایی معاون محمود احمدی‌نژاد در دوره ریاست جمهوری، روز چهارشنبه ۲۴ آبان، ضمن امتناع از شرکت در دادگاه خود اعلام کرد که به همراه علی‌اکبر جوانفکر مشاور آقای احمدی‌نژاد، و حبیب‌الله خراسانی ذیحساب وقت نهاد ریاست جمهوری، در اعتراض به رفتار قوه قضائیه در حرم عبدالعظیم حسنی «بست» می‌نشینند.
در همین حال کانال تلگرامی دولت بهار، شامگاه روز شنبه، ۲۷ آبان، خبر داد که تعدادی از «نیروهای لباس شخصی» با حمله به این سه نفر و حامیان آنها، تعدادی از افراد را «ضرب و شتم‌کرده و موبایل‌هایشان را ربودند».
این کانال تلگرامی فیلم‌هایی از این درگیری را نیز منتشر کرده‌است. در یکی از فیلم‌ها مهاجمان مانع فیلم‌برداری یکی از حامیان آقای احمدی‌نژاد از آنان می‌شوند.
در یکی از این ویدئوها، حمید بقایی خطاب به مهاجمان می‌گوید که «شما با من کار دارید چرا این بچه‌ها را کتک می‌زنید؟»
به نوشته این کانال تلگرامی، هنگام وقوع این درگیری‌ها در حرم عبدالعظیم، «هیچ اثری از نیروهای پلیس که روزهای گذشته در اطراف حرم موضع می‌گرفتند مشاهده نمی‌شود.»
حمله به این تجمع درحالی است که محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور سابق ایران، شامگاه شنبه برای دقایق کوتاهی در جمع این سه مدیر پیشین خود حاضر شده بود.
محمود احمدی‌نژاد پیش از این نیز با حضور در جمع سه مدیر خود ضمن ذکر این‌که «ما با برادران لاریجانی مخالفیم»، خطاب به مقامات قوه قضائیه گفته بود که «یا ایرانی نیستید یا ایران را نمی‌شناسید».
وی تهدید کرده بود که اگر بخواهید حمید بقایی، معاون سابق او را، محکوم کنند «باید از جنازه من رد شوند».
آقای احمدی‌نژاد همچنین در یک مصاحبه ضمن انتقاد از رفتار قوه قضائیه گفته است که اختیارات این قوه از اختیارات رهبر جمهوری اسلامی «بیشتر است».
کانال‌های تلگرامیِ نزدیک به آقای احمدی‌نژاد، روز چهارشنبه از فیلتر شدن وب‌سایت رسمی احمدی‌نژاد و همچنین وب‌سایت موسوم به «دولت بهار» خبر داده بودند.
گرچه هر دوی این کانال‌های ارتباطی هنوز در دسترس هستند.
در همین حال امیر محبیان، مدیرمسئول و سردبیر خبرگزاری آریا، روز جمعه از فیلتر شدن این خبرگزاری به دلیل انتشار فیلم سخنرانی احمدی‌نژاد در شهر ری خبر داده بود.
بقایی: ما پناه آوردیم. ویدئو از تلگرام دولت بهار
حمید بقایی، علی‌اکبر جوانفکر و حبیب‌الله خراسانی در سومین روز «بست‌نشینی» خود از رهبر جمهوری اسلامی خواسته بودند که محمود هاشمی شاهرودی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را «مأمور» رسیدگی به پرونده آنان کند.
 
حمید بقایی سال ۹۴ به دلیل اتهام‌های مالی بازداشت شد و پس از آن افراد نزدیک به آقای احمدی‌نژاد خبر دادند که او با دستور رهبر جمهوری اسلامی آزاد شده‌است.
 
او در تیر ماه امسال نیز بازداشت و با وثیقه ۲۰ میلیارد تومانی آزاد شد.
آقای بقایی به همراه محمود احمدی‌نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری در سال ۹۶ نامزد شده بودند، اما شورای نگهبان صلاحیت هر دوی آنها را رد کرد.
 
«درخواست پرداخت پاداش جمعاً سیصد میلیون تومان به ۱۶ نفر از اعضای دولت»، «کمک به دانشگاه بین‌المللی ایرانیان»، «کمک به سازمان خانه ایرانیان»، «کمک به روزنامه دولتی ایران» و «اتهام تبانی در عقد قرارداد و معاملات پنج شرکت» از جمله اتهامات آقای بقایی است.
 
با این حال آقای بقایی این اتهامات را رد کرده و گفته که این اتهامات و مستندات پرونده او «غیرقانونی است».
 
اسفندیار رحیم مشایی، رئیس دفتر رئیس‌جمهور سابق ایران، نیز به اتهام «توهین» به رهبری، «تصرف غیرقانونی در اموال دولتی، توهین به مسئولان نظام و نشر اکاذیب» به دادسرا احضار شده‌است.
+31
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  بست نشینی یکی‌ از کثیفترین و آلوده‌ترین سیستم شیعه ایرانی می‌‌باشد، برای فرار از دست قانون و دزدی و رشوه خاری، در زمان قاجار به عود خود رسید. آخوندای جیره خار سفارت انگلستان از این طریق از دست قانون فرار می‌‌کردند. در تاریخ ایران دو نفر قادر شدند برای زمان کوتاه پیشانی به سنت شرم نشان دهند، زنده یاد امیر کبیر .هرکسی بست می‌‌نشست با زنجیر به گردن از بست بیرون می‌‌کشید، و رضا شاه . هر آخوندی بست می‌‌نشست با پوتین قزاقی چنان به وسط پاا آخوند می‌‌زد. که دیگر خواب بست نشینی را هم فراموش می‌‌کرد. بازی تاریخ در امروز. یک انگل از بازی خود آخوند بر ضد خودش استفاده می‌‌کند.
  7
  25
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  قضیه اون پسرس که تو قزوین توی کوچه بن بست گیر یه قزوینی میوفته و شروع به فریاد کمک کمک میکنه. قزوینیه بهش میگه بالام جان فریاد کمک کمک نزن که اینجا هرکی بیاد میاد کمک من. حالا محمود و دارو دستش از دست لباس شخصیها به مردم فریاد کمک نخواهیذد که قطعا انقدر ازتون متنفر هستن که میان کمک لباس شخصیها. از طرفی معلوم نیست حکومت باز چه خوابی برای این ملت نوار برگردون (یعنی یه کلک حکومتی رو مثل نوار 100بار برگردونی گوش میدم و گول میخورن). خلاصه هر وقت مموتی و دارودستش رفتن بالای دار میفهمم الکی نیست. همین لباس شخصی ها مگه سال 88 به دستور شماها ملت رو نکوبیدن. مگه همینا به خواست تو دختر هاشمی رو نمیخواستن زورگیری کنن. البته هاشمی هم چوب گذشتشو خورد. اونم ظلمهایی کرد که به خودش برگشت. تنها کسی که تو این نظام الان زندس و من از آزارش ناراحتم وقبولش دارم میرحسینه. هرکی هم هرچی مثل اعدامهای گذشته رو بهش بچسبونه قطعا ربطی نداره و تو این فازها نبوده. این روحانی ولی بوده.
  8
  15
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - بابل، ایران
  مردمی که عاشق بازی دادن با احساساتشون هستند رو میشه با هر کلکی به دریای جنگ و حرم و عاشورا و اربعین و کفن پوشی و بست نشینی برد و غرق کرد! اولویت اینجا شور هست و بعد اگه خدا قبول کنه شعور.
  4
  18
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Ardelan - سارپسبورگ، نروژ
  از بی رحمی وشقاوت گرفته تا لاابالی ولاتیگری وچاقوکشی از هنرهای این آخونده هاست . هیچ جای این مملکت حریم امین وامانی نیست برای نفس کشیدن وزیستن . اینها جنگلیانی هستند که وارد زندگی مردم شده اند و وحشیانه به جان مردم افتاده اند . تازه این هم یکی ازخاصیت های این گرگ صفتان است که نهایتا به جان هم بیفتند وهم دیگر رالت وپارکنند . اینهای که امروزبه جان دارودست ودوستان مموتی افتاده اند همانهای هستند که در کهریزیک چه کارهای برای این مموتی نکردند.
  3
  10
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  Zartosht فرانکفورت المان. درود بشما و درود بدرک اجتماعی سرکار. همانطور که اشاره کردید در طول تاریخ فقط پفیوز ها . قاتلین . و یا افرادی که در مقابل قانون کم میاوردند و نمیخوانست بقانون پاسخگو باشند به این امام و امازاده ها پناه میبردند. درود بشرف امیر کبیر بزرگ و درود بیکران بروح و روان رضا شاه بزرگ
  0
  11
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.