دفاع وحید حقانیان از مسکن مهر: خدا لعنت کنه آقای جهانگیری رو که اولین تخم لق سیاسی را ایشون گذاشت

دفاع وحید حقانیان از مسکن مهر: خدا لعنت کنه آقای جهانگیری رو که اولین تخم لق سیاسی را ایشون گذاشت.بعد از زلزله کرمانشاه و خرابی هایی که این زلزله در مناطق مختلف استان به جای گذاشت، اسحاق جهانگیری؛ معاون اول رئیس جمهور اولین مقام دولتی بود که از مسکن مهر و آپارتمان های ساخته شده توسط دولت قبل انتقاد کرد. حالا  وحید حقانیان؛ نماینده خامنه ای، در جمعی از مسکن مهر دفاع کرد و به انتقاد از اسحاق جهانگیری پرداخت.
+38
رأی دهید
-238

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  majiddk - کپنهاک، دانمارک

  پول و بودجه ای که از کنار مسکن مهر نصیب اینها شده باهاش میشد کل کشور را کوبید و از نو ساخت.
  10
  67
  شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  ernakola - تهران، ایران

  خدا تورو جد و آباء تورو لعنت کنه . دم خروس رو باور کنیم یا قسم ابوالفضل تورو ؟ !!
  8
  69
  شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  پروردگار - تهران، ایران

  شب هم می ره تو بغل آقا میشینه همینا رو براش می گه آقا هم لبخند می زنه و یه کف دستی می زنه به باسنش می گه حالا بدو برو اون منقل و بافور منو بیار
  9
  78
  شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Compatriot - تورنتو، کانادا

  سگان حکومتی به جان هم افتادند! خدا را شکر که این زلزله‌ ناخواسته پته همه شما دزدها را روی آب انداخت! البته اگه این ملت به خواب ناز رفته روزی بیدار شود!
  10
  66
  شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  bidad - اتلانتا، ایالات متحده امریکا

  به امید روزی که مردم ایران ببینند که کفتار ها خودشون همدیگر رو پاره میکنن.
  7
  54
  شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  iran4ever - لندن، انگلستان

  به امید روزی که خودت و بیت با هم کن فیکون بشین.
  7
  52
  شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  Azadi199 - پاریس، فرانسه

  خب، انتظار داری از ساخت خونه هایی که ۱۰ سال پیش ساخته شده اند و استانداردهای امنیتی لازم و ضد زلزله‌ رو ندارند، تعریف و تمجید کنه ؟ تو برو اونهایی رو مواخذه کن که باعث و بانی‌ این فاجعه شدند و با اختلاس و دزدی باعث ویرانی این ساختمونها شدند.
  9
  49
  شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Roxenda - لندن، انگلستان

  مسکن مهر در اون سال به قیمت واحدی ۷ میلیون تومن به صورت قسطی به افراد نیازمند فروخته شد که صاحب خونه بشن، کسانی‌ که در مسکن مهر زندگی‌ میکردند همه زنده هستند ، چرا ؟ چون اسکلت بندی ساختمون‌ها بتنی‌ بود و روی سرشون خراب نشده ، . مطمئن باشین که اگر مسکن مهر نبود این مردم با اون پول باید میرفتن توی همون خونه‌های آجری و گلی که توی این زلزله رو سر مردم پودر شدند .
  35
  10
  شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  مسکن مهر طرح درستی بود. خیلی قبلتر از احمدی نژاد الاغ من همیشه فکر میکردم چرا دولت دستی بالا نمیزنه. سازه ساختموناشم اونطور که دیدم عکساشو بعد زلزله خوب بوده. در مورد دیوارای پیش ساخته ای که به کار رفته کم توجهی شده. متاسفانه روحانی اکثر وزیراش در حد همون وزیرای احمدی نژاد شاید بدتر هستن و بدترینشون وزیر مسکن هست که معلوم نیست چقدر آپارتمان سازی کرده که رودستش مونده به شدت از مسکن مهر ناراضیه. مسکن مهر خیلی ها رو که عمرا نمیتونستن خونه بخرن رو ساکن خونه های خودشون کرد. همین الانش با 40 میلیون در اطراف تهران میشه مسکن مهر خرید. اما در جنوب شهر تهران یا مسکنهای غیر مهر باید 4برابر پول داد. همچین هم سازه ای ندارن که بگی در زلزله کدوم بهتره. احمدی نژاد 3کار خوب (مسکن مهر. اقدام به بیرون بردن سازمانهای غیر ضروری از تهران و قراردادی کردن نیروهای توسری خور شرکتی با سازمانهایی که درونش کار میکردن و بدعت بد هاشمی بود) کرد اما متاسفانه 3000تا کار خیلی بد کرد. روحانی اگر2کار خوب بکنه با 300تا بدی ما راضی هستیم. کار خوب یعنی در سطح کشوری.
  20
  11
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۴:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران
  بابا این مرتیکه یک کاسه لیس لاشخور دستمال بدست اصلا نماینده مماینده کیلو چنده . بگی تو بیت با کله بری تو کاسه توالت میگه باشه توش پول باشه اصلا باکله میرم دیگه بیرون هم نمیام همونجا میخوابم. یه آویزون به تمام معناست ماساژور ......خاص عاقاست. اینوچی به اظهار نظر کارشناسی در حد همان کاسه توالت.
  5
  10
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۴:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - بابل، ایران
  یکی از رفیقای آذریم که بنا و معمار هست میگفت یه اتاق تو مسکن مهر دیدم تو اتاق پذیراییش فرش مینداختی یه ور فرش اضافه میومد و یه ور اتاق خالی میموند!!! اینهم از کارای خوب احمدی نژاد! هاله نور هم که داره،
  3
  5
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.