تبلت مسیح علی نژاد - کدام مفید ترهستند سگ های زنده یاب یا این چند روحانی ایشالله ماشالله گو؟

+247
رأی دهید
-18

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  راستی چرا اینا در ایران حکومت میکنن؟! تقصیر کیه که اینا چهل ساله دارن از این حرفا میزنن و حکومت میکنن؟ مقصر این مطلب هم پیدا نشد! دوستانی هستن که میگن تقصیر کارتر و آمریکا و انگلیسه! کنترل از راه دور دست اونا بوده که ۳ میلیون مردم رو میکشیدن توی خیابون واسه تظاهرات!! خوب بحمدالله که مقصر ما و پدرانمون نیستن! همین واسه لالایی کافیه! این چهار روز هم بخوایم تا عمر تموم شه. سایت عزیز و مهربان! یک ویدئویی، عکسی، چیزی از شاه بزارید تا به شاه فحش بدیم!!! تقصیر اونه! ما همه پاک و منزه هستیم!!! عوض شیم بابا. عمر تموم شد!
  18
  92
  شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۲
  علم الهدا - غزه، فلسطین

  لعنت خداوند برتو باد ای زن بیشرم که نان ولایت ما را خوردی و به دامان پلید شیاطین غلطیدی و به بلندگوی شیاطین و ابزار و الت دستشان بدل شده ای تک تک موهای سرت را با اتش دود خواهیم داد واز بدنت بعنوان مترسک سر جالیز استفاده خواهیم کرد لااقل از اسمت شرم کن که نام معصوم معصومه علیهاسلام را به گند کشیدی
  202
  9
  شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  بعله! علم الهدا!!! شیرازیا میگن: نقاره چی کم بود، از میمنو هم اومد! فقط همین علم الهدی غزه و فلسطین رو کم داشتیم که لعن و سب یادمون بده. بابا علم الهدی مال مشهده. اونی که خواستی بنویسی و مال غزه و فلسطین بوده، اسمش بنت الهدی بود که با بمب پرید توی کامیون سربازای اسرائیل. مثل همه اولاد حسن ابن علی از اول قات زده اومدی. کسی رو هم لعن و نفرین نکن بابا. برو خودتو عوض کن. عحب! علم الهدی! قدقد قدآ!!
  15
  106
  شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  esfanie - اسن، آلمان

  [::علم الهدا - غزه، فلسطین::]. ورود انگل جدید را به اطلاع دوستان میرسانم.نه این که به اندازه کافی‌ انگل نداشتیم، که حالا این یکی‌ هم از غزه بهشون اضافه شد.
  10
  130
  شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۲
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  این زنیکه دریده مشکلش چیز دیگه‌ایه. فقط منتظر بهونست که از فرصت استفاده و عشوه بریزه. یعنی تو خونت یه آینه پیدا نمیشه تا قیافت رو ببینی؟ سور زدی به پیرزنای جادوگر. پرو بچه ترنسیه چه مویی هم رنگ کرده؛ بی خاصیت!
  100
  17
  شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::علم الهدا - غزه، فلسطین::]. زیاد جوش نان ولایت رو نزن! خودت بشین تنها مال ولایت رو بخور اب بره زیر پوستت!
  5
  41
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۴:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::علم الهدا - غزه، فلسطین::]. [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. من این خانم را نمی‌‌شناسم ولی‌ کجای شما را سوزانده که اینقدر داغ کرده‌اید، ؟ آخر مگر چه گفت، بجز اینکه همین جفنگا که آخوند می‌‌گوید تکرار کرد. می‌‌نشینید پای منبر آخوند. گوش می‌‌دهید ،صلوات می‌‌فرستید، این سخن آخوند را به فارسی برای شما ترجمه می‌‌کند، فحش می‌‌دهید. آخر مگر چه گفت. نادانی تا چه قدر. در ژاپن روزی هفت بار زلزله می‌‌آید. ملت بلند می‌‌شوند. گرد و خاک لباس را پاک می‌‌کنند. و دوباره شروع به کار. ۲۰۰۰ تا آدم مرده. ۲ میلیون بسیجی‌ . ۲ میلیون سپا . ۱ میلیون آخوند همه با هم قادر نیستند ۲۰۰۰ چادر تهیه کنند. اخر یک لقمه نان ارزش این همه نعلین بوسی را دارد، ؟
  9
  44
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۴:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  شاه و شیخ - قم، ایران
  ما که میدانیم زیبا ترین, جذاب ترین , و دلرباترین ترین چهره برای شما ها چهره نورانی برادر حاج سعید طوسی است دیگه بیش از این اصل و نسب و گروه خونی خودتونو بر ملا نکنید جان برادر!!
  8
  8
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  شاه و شیخ - قم، ایران
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. با شما بودم برادران طوسی..
  7
  9
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  تو چطور روت میشه سگ زنده یاب را با اخوند تخم صیغه بی خاصیت مقایسه کنید
  0
  0
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  [::علم الهدا - غزه، فلسطین::]. ما به اندازه کافی عرب مفت خور بی خاصیت ،پاکستانی گدا گشنه و بی سرو پا ،افغانی هزاره و پانصده ،لبنانی و یمنی و تونسی و خلاصه از هر جهنم دره ای که ملت مفخور دهانشون برای دلار مفت بازه تو ایران داریم، تو دست از سر کچل ملت ایران بردار برو بچسپ به عربهای برادرت که داخل ادم حسابت نمیکنند،..بی هویت!.
  0
  0
  شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.