عکس یادگاری دختران شایسته عراق و اسرائیل جنجال بر انگیخت

العربیه - عکس یادگاری دختران شایسته عراق و اسرائیل که روز سه شنبه در شبکه اینستگرام منتشر شد، باعث جنجال بزرگی در شبکه‌های اجتماعی شده است.
 
آدار گاندلسمان، دختر شایسته اسرائیل روز سه شنبه با انتشار سلفی خود و سارا عیدان، دختر شایسته عراق در حساب کاربری خود در شبکه اینستگرام باعث شد تا صدها «فالوور» در باره این سلفی نظر بدهند برخی از نظر دهندگان به دیده مثبت به آن نگاه کردند و از آن استقبال کردند اما در مقابل برخی نیز از آن سلفی خشمگین شدند. این سلفی که سارای عراقی وآدار اسرائیلی به صورت صمیمی و همچون دو خواهر همدیگر را به آغوش گرفته‌اند، پس از ساعاتی از انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی حدود 2582 «لایک» خورد.
 
سارا عیدان که در سال 1990 در بغداد به دنیا آمد، در اصل از اهالی شهر «حله» استان بابل واقع در مرکز عراق است، سارا موسیقیدان، ترانه سرا، خواننده و دارای مدرک عالی در رشته هنر از دانشگاه‌های عراق است.
 
سارا پس از همکاری با نیروهای ائتلاف در بغداد در سال 2009 به ایالات متحده آمریکا سفر کرد وی در سال 2016 در مسابقات دختران شایسته که در شهر «میشیگان» آمریکا برگزار شد، به عنوان دختر شایسته جهان معرفی شد. با معرفی سارا عیدان، کشور عراق پس از 45 سال یعنی پس از مشارکت «وجدان سلیمان» در سال 1972 که در شهر پورتوریکو آمریکا بود، بار دیگر در ارائه دختری زیبا و شایسته عرضه اندام کرد.
 
پیش از سارا عیدان، «ویان السلیمانی» بر سکوی دختر شایسته جهان قرار گرفته بود اما در سال 2016 کمیته مجری این مسابقه دریافته بود که «ویان» ازدواج کرده است، بنابرین او از مسابقه محروم شد و جای خود را به سارا عیدان داد.
+68
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  دنیاى اینها زیباتر و جذابتر از دنیاى ضد حال و سراسر آشوب و نا ارآمیست که رهبران کشورها درست کرده اند!
  4
  34
  شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  ایوان مدائن - فرانکفورت، آلمان

  شما دوتا باهم عکس بندازید یه چیزی می‌ره فرو به عرب‌ها پس این کارو بیشتر بکنید که خوششون بیاد
  4
  33
  شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.