زیباکلام: احمدی‌نژاد محبوب‌تر از لاریجانی و حدادعادل است

صادق زیباکلام در بخشی از گفتگوی خود با اعتماد گفت: جریان اصولگرا خیلی وقت است که از احمدی‌نژاد دست شسته است. برخی چهره‌های معتدل و میانه‌روی اصولگرا بعد از جریانات سال ۹۰ و قهر ۱۱ روزه‌ای که اتفاق افتاد از احمدی‌نژاد اعلام برائت کردند و گفتند از ما نیست و با ما نیست.
روزی که او در مقابل اراده رهبری قرار گرفت اصولگرایان در گوشه و کنار فضای سیاسی اعلام کردند که دیگر کاری با احمدی‌نژاد ندارند.
شکاف میان احمدی‌نژاد و اصولگرایان بطور مداوم رو به افزایش است. با هیچ متر و معیاری نمی‌توان احمدی‌نژاد را یک اصولگرا بدانیم. نه احمدی‌نژاد خودش را اصولگرا می‌داند و نه اصولگرایان او را از خودشان می‌دانند.
من معتقدم احمدی‌نژاد همچنان از پایگاه مردمی برخوردار است و هنوز محبوبیت کاریزماتیک دارد. شاید تعداد و عدد و رقمی از هیچ نظرسنجی نداشته‌باشیم، اما آنچه مسلم است این است که محبوبیت احمدی‌نژاد قطعا بیشتر از علی لاریجانی یا غلامعلی حدادعادل است. با وجود ۸ سال مدیریت یا تخلفات و ایستادگی در مقابل رهبری و همه این‌ها محبوبیت احمدی‌نژاد با دیگر چهره‌های اصولگرا قابل مقایسه نیست.
+65
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۵
  hassan5 - تهران، ایران
  با تمام این تفاسیر قابل اعتماد نیست.نباید گول چندتا حرف منطقی اورا خورد.این همان کسی هست که در دوران او بالاترین اختلاس جهانی صورت گرفته است.
  7
  25
  جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  wahabi bast. - برنو، چک
  احمدى نژاد اشتباه زیاد داشت ، ولى خوبى هم داشت . همین که جرات داشت با رهبر هم گاهى مخالفت کند و مثلا قهر 12 روزه بکند نشان دادکه او بیضه مال نیست. همین که با آل لاریجانى درافتاد و از فسادشون پرده برداشت نشون از اون دا ه که او هیچ کس به هیچ جاش نیست (به قول خودش شما چىه چى هستید ، کیه کى هستید)،. مکتب ایرانى رو هم که اون آورد تا حدودى ناسیونالیست هم بود، . بنزین رو هم که ازاد کرد کار درستى بود که هر کس تخمش را نداشت. هر چند که دزدى هاى زیادى شد ، کشور ایزوله جهانى شد و . این جنرال مه مه هاى زیادى را لولوهاى غیبى بردند. در کل کاراى خوبى هم شد.
  16
  21
  جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  شاه و شیخ - قم، ایران
  [::wahabi bast. - برنو، چک::]. حتما "خس و خاشاک" خواندن جنبش آگاهترین قشر جامعه هم یکی از دستاوردهای فکری و انقلابی ایشان بود!!!؟؟؟
  16
  15
  جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  amirgheryou - تهران، ایران
  پشندکلام داری سفسطه میکنی پس توی پشندی هم مارو اسکل فرض کردی! آخه 3تا لجن رو با هم مقایسه کرده مگه ارزشی برای جامعه داره.
  9
  15
  جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::wahabi bast. - برنو، چک::]. تو خود محمود نیستی؟ چون از 4تا جمله نصفش بیضه و تخم و ممه و لولو گفتی!
  9
  10
  جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  خب کم کم معلومه کاندید سر افتابه چی ولی وقیه دور بعدی کیه!ظاهرا اخوند ها چنان کفگیرشون به ته دیگ خورده که نه فقط احمقی نجات بلکه برای نجات خودشون هم حاضرند این شیزوفرن را در دوره بعدی برای انتسابات ریاست جمبوری سوار ملت کنند،بدجوری رسانه ها برای این هالو تبلیغ میکنند!بطمئن باشید که علمای دو رو و ریا کار و تخم صیغه سالهاست که روی این هالو حساب باز کردند و طرف هم طوری وامنود میکنه که با ملته،مثل تمام منتسبان این ۴۰ سال گذشته،دست اخر ملت عمامه این هم که پنهان کرده پیدا میکنند!
  2
  6
  جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  wahabi bast. - برنو، چک
  Amirgheroo باحال گفتى . دمت گرم نازنین آذرى زبان
  3
  6
  جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.