یک زلزله‌زده خطاب به مسئولان:کجائین بی‌شرفا، کجائین چرا خودتون رو قایم کردید

+164
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  Slimshady - طهران، ایران

  کلا بحرانهای طبیعی و محیط زیستی ( مثل زلزله و آتش سوزی و خشکسالی ) آیینه تمام نمای جمهوری اسلامی ولایت فقیه و دولت انقلابی ( چه از نوع سید خندان چه از نوع حسن کلید ساز شارلاتان و یا اون احمقی نژاد ) در موضوع مدیریت کلان و هماهنگی و برنامه ریزی است . به زبانه بسیار ساده تر : آخوند چه میفهمه مدیریت و برنامه ریزی یعنی چی ؟؟؟؟؟ حالا بحران های سیاسی و اجتماعی که دیگه بدتر . اما از طرفی ضمن ابراز همدردی با این هموطن ؛ باید بگم که تن دادن به استبداد و عادت کردن به اون و بی تفاوت بودن و سکوت کردن و مطالبه نکردن حقوق شهروندی، عوارض و هزینه ی سنگینی داره که نمونش رو داریم میبینیم و دیر یا زود سراغ تک تک ما میاد . این فریاد ها باید قبل ها زده میشد . در ضمن من تا حالا در جمهوری ولایت فقیه ندیدم کسی نسبت به تعهدی که میده مسؤل باشه ، یعنی اساسا واژه ای به اسم مسؤل یه شوخیه خیلی بی مزه س.
  16
  90
  ‌پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  مسؤلیت این فاجعه حکومت دزد پهلوی است که ۴۰ سال پیش پول این ملت را داد و اسلحه خرید!!!!،از چی مینالید و چرا مگر خود شما ها ملت جوگیر مرده پرست نبودید که در انتسابات سر افتابچی بیت اقا حماسه دیگری افریدید؟؟!اگر حالا اقا بگه هله کمک برای بازسازی سوریه،ببینید چطور ملت شب روز تون صف میایستن که اجر اخروینصیبشون بشه!،ماجرای ساختن درب تولیه برای گور عربین عسکریین یادتونه؟یا ساختن گنبد طلا برای حسن و حسین و رضا و خمینی و یادگار امام ......!این ملت خدا حالا حالاها ولکنش نیست!
  41
  37
  ‌پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  این با توجه به لهجش و اینکه قاطی میکنن خیلی از کوره در میرن یا لره یا لک کرمانشاهه. چون منطقه کرمانشاه نصفش لر و لک هستن البته زلزله بیشتر سمت مناطق کردنشین کرمانشاه اومده. بعید هم نیست 3000تا مرده باشن.
  80
  11
  ‌پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  اصحاب کهف - بروکسل، بلژیک

  @amirgheryou :وسط این بدبختی و عذابیکه این مرد بیچاره بهش گرفتاره و اینطور از خودش گذشته و به نظام بدوبیراه میگه،کجایی بودنش چه اهمیت نه جدا" چه اهمیتی میتونه داشته باشه؟!!! آخه ای کامنتا یعنی چی،نمیفهمم!!!!
  6
  72
  جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::اصحاب کهف - بروکسل، بلژیک::]. نگرفتی دیگه. این توضیح من دلیل داشت. چون اینهمه مدت کسی نگفت برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاهی (لر و لک و کرد ) بشتابید. همه جا گفتن برای کمک به زلزله زدگان کرد عزیز بشتابید. اینو گفتم لرها و لکهای عزیزی که اون منطقه زندگی میکنن و زلزله زده شدن و اسمی ازشون برده نمیشه هم ادای حق کرده باشم و از طرفی لر و لکها مناطق دیگه کشور هم یه توجه مضاعفی به کمکرسانی داشته باشن. باید در مواقع بحرانی هم به همه نکات توجه کرد. از طرفی منظورم این بود که لرها معترضان شجاعی هستن.
  18
  5
  جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن
  اى هموطن دردمند من ، این بیشرفهایى که صدات رو نمیشنوند ، کله گنده هاشون جاشون گرم و نرم و ککشون هم نمى گزه ! پیش پا افتاده هاشون هم کمکهاى خارجى و داخلى و با ارزش و گرون رو در بازار آزاد به پول میرسونن و مونده و دست هزارمش رو هم با هزار منت اگه شد میدن به شما! عطف به ماسبق و در زلزله هایى که طى این نزدیک به چهل سال اتفاق افتاده. ننگ و نفرین به ذات کثیف هر ضد ایران و ایرانى، خصوصاً تازى پرستهاى داخلى!
  1
  16
  جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۰۵:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  bsman - بوردو، فرانسه
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. پانتورک ....دوباره میخواهی از آب گل آلود ماهی بگیری، فرض بگیریم همه لر باشند لر، لک، کرد، فارس و. همه برادرند به شما تورک ... ها چه.....
  6
  12
  جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::bsman - بوردو، فرانسه::]. من درباره زلزله زده های ایران حرف زدم نه عراق که تو میای جواب میدی. دیگه اقلیم کردستان عراقی وجود نداره از این به بعد در این سایت نظر میدی خودتو عراقی معرفی کن. جان تو
  10
  6
  جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::bsman - بوردو، فرانسه::]. بعدشم دور بر ندار کرد آواره عراقی زاده متوهم از وقتی از عراق وارد ایران شدید نون خور ملت بزرگ و کهن تورک ایران بودید.
  10
  5
  جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  bsman - بوردو، فرانسه
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. تورک قره قاپاق نژاد، کرد آواره عراقی تو ایران از صد نفر هم کمترند. پدر ومادرم رو شما آواره اروپا کردین. من هناره هستم و نصف ارومیه نسل اندر نسل و تا قبل از اصلاحات ارضی مال اجدادم بود. الان به تورکهای مهاجر رسیده. مهاجرت و تهاجم و راهزنی در ذات شماست و نه کردها.
  4
  9
  جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::bsman - بوردو، فرانسه::]. تو و اجدادت اصلا جرات داشتید از 100کیلومتری ارومیه هم رد بشید که حالا نصفشو هم به نام زدی؟ کردای سنندج و کرمانشاه خودشونو قدیمی میدونن 200سال نیست پاشون به ایران رسیده. توی آواره جنگ زده هم برای ما صاحب دراومدی. برو بابا بزار باد بیاد عراقی زاده.
  12
  5
  جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  برو تصویر روزنامه های دوران جنگ رو سرچ کن که فقط قرارداد الجزایر زمان محمدرضا شاه رژیم قبل 300هزارتا از شماها رو آوردن ریختن تو آزربایجان غربی و در زمان جنگ ایران و عراق بعد انقلاب هم 500هزارتاتون ریختین تو ایران و آزربایجان و کرمانشاه و ایلام. با زاد و ولدهایی که از کوردها سراغ داریم ( میخوان خیلی تولید بشن بگن ما زیادیم) همین آواره ها که گفتم شدن جمعیت اصلی فعلی کردها. البته اگر لطف کنید و لرها و لکها رو به نام خودتون ثبت نکنید.
  11
  5
  جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  [::bsman - بوردو، فرانسه::]. کاش میگفتی دزدی غارت تو ذات ترکهاست نه ادما!
  4
  9
  جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  bsman - بوردو، فرانسه
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. تورک بیسواد دروغگو، جزوه های پان ... رو واسه من ترشح نکن! برو تاریخ واقعی بخون. هذبانی ها و روادی ها هزار سال قبل بصراحت تاریخ کرد بودند و حاکمان تبریز و ارمیه و مراغه که کاملا کرد و تات نشین بودند که برای اولین بار ترکان غز حمله کردند و با کمک هم شکستشون دادند. ولی یک زلزله ویرانگر تبریز رو خراب و روادی ها تضعیف شدند و اولین موج باکتریهای غز منطقه اسیب دیده رو غارت کردند.
  4
  7
  شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::bsman - بوردو، فرانسه::]. باز تو حرف مفت زدی کرد عراقی زاده . باز توی عراقی اومدی در مخروبه های ایران برای خودت دنبال تاریخ گشتی؟ اینایی که میگی در کدوم قسمت میسازی. بعد از مهاجرت از عراق به ایران از حدود 250سال پیش خودتونو کشتین انقدر زادو ولد کردین هنوز در ایران بین 3تا 4میلیون هستید. خودتو برای چی به کلا 150هزار تات موجود در ایران میچسبونی؟؟ آخه کدوم شاعر و نویسنده نام آشنای ایرانی اسمی از شما برده؟ قیافه هاتونو من از 6کیلومتری تشخیص میدم. قیافه ای با بیس نژادهای ساکن عراق. شاید عده زیادی تورک در مناطقی مثل تورکیه در مراوده با شماها الان کرد زبان شده باشن مثل کرمانجها که 60درصد کلماتشون تورکی هست. کردها شخصیت درونگرا و موزی دارن. برای همین خیلی متوهم و زیاده خواه هستن. در مواجه با تهدید خیلی ترسو هستند اما جایی که بدونن قدرتشون بیشتره و غالب میشن بدجور تهاجمی و صدمه زننده میشن. برعکس تورکها که در مواجهه با تهدید خیلی شجاع و جسور هستند و در موضع قدرت و شرایط غلبه دلسوز و بخشنده میشن.
  6
  4
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - بابل، ایران
  دوستان هموطن کرد این امیر قری ترک پیش قراول ترکسازی مناطق مختلف ایران علی الخصوص کردنشین هست از جانب ترکان عثمانی! اول میگه نصفه لک هستن بعد میره چارتا کلمه از پستوی دده قوزقورتش درمیاره وصلش میکنه لک رو به ترک باستان! و بعد میگه اینجا هم ترک نشین بوده بعد شده فلان!آقا این موجود در نوع خودش پدیده شگفتی هست الآن خیلی جاها من دارم با این نوعی از ....زنده بحث میکنم که بشر اول .....نبوده بعدا شده ....
  2
  6
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - بابل، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. حدس میزنم روزگارت زیاد به تنهایی میگذره کلا مالیخولیایی شده !!میگه کردها شخصیت درونگرا و موزی دارند .از6کیلومتری قیافه کردها رو از بقیه تشخیص میده(مُردم از خنده) ببین قارداش یا همون قهرمان داداش یا جناب دن کیشوت زیاد از استعدادهات اینجا نگو بعنوان نمونه نادر میدزدنت سر از ناسا درمیاری میشی یه موجود فضاییها!!!.
  2
  8
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - بابل، ایران
  "کردها شخصیت درونگرا و موزی دارن. برای همین خیلی متوهم و زیاده خواه هستن. در مواجه با تهدید خیلی ترسو هستند اما جایی که بدونن قدرتشون بیشتره و غالب میشن بدجور تهاجمی و صدمه زننده میشن. برعکس تورکها که در مواجهه با تهدید خیلی شجاع و جسور هستند و در موضع قدرت و شرایط غلبه دلسوز و بخشنده میشن."معروف است که شاه هخامنشی به شاه اسپارت میگه هرکسی برای چیزی که نداره میجنگه شما بای شرافت و مابرای ثروت !! امیرقری هم هرچی که یه ترک عثمانی نداره رو بارها جار میزنه والا انقدر که مایادمونه غمپزدرکردن خصلت ترکان عثمانیه
  2
  4
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  bsman - بوردو، فرانسه
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. ببین باکتری غز، با تو نادان و جاهل مرکب بحث کردن شخصیت انسان رو زیر سوال میبره. برو کوچه بازیتو بکن بچه تورک. برو به 10-12 تا ... برس .....
  3
  6
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.