پیمانکار بیمارستان سرپل‌ ذهاب بازداشت و با قید وثیقه آزاد شد

رادیو زمانه: بیمارستان سرپل ‌ذهاب پس از وقوع زلزله اخیر به‌طور کامل تخریب‌ شد. اکنون رئیس‌ کل دادگستری استان کرمانشاه از دستگیری پیمانکار این بیمارستان خبر داده است.
 
به‌گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا عدالتخواه، رئیس‌ کل دادگستری استان کرمانشاه ضمن اعلام این خبر گفت که پرونده پیمانکار این بیمارستان در دستور رسیدگی قضائی قرار دارد اما او با وثیقه‌ آزاد می‌شود تا ساختمان بیمارستان را «بازسازی اصولی و فنی» کرده و آن را برای مردم قابل استفاده کند.
 
بیمارستان سرپل ذهاب تنها بیمارستان این شهر است که در زلزله ۷.۳ ریشتری شامگاه یکشنبه ۲۱ آبان، از نخستین ساختمان‌هایی بود که تخریب شد.
 
فرهاد تجری، نماینده سرپل ذهاب در مجلس ایران پس از تخریب بیمارستان این شهر گفت: «بیماران و پرسنل این بیمارستان در زیر آوار ساختمان مدفون شده و امکان ارائه خدمات از جانب این مرکز وجود ندارد.»
 
سرپل ذهاب تاکنون بیشترین تلفات زلزله را داشته است.
 
پس از زلزله یکشنبه تصاویری از بیمارستان سرپل ذهاب منتشر شد که از ساخت بی‌بنیاد ساختمان آن خبر می‌داد. در برخی از تصاویر نیز این بیمارستان با بیمارستانی که جمهوری اسلامی در اوگانادا ساخته است مقایسه شده و گفته شده بود که حکومت ایران به مردم خود توجهی نمی‌کند.
+75
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  همزمان باید حکم دستگیری خداوند به جرم خلق پفیوزی به نام گداعلیشاه صادر شود!
  6
  18
  ‌چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  بهنام 139 - زوله، هلند
  آخه تو اون مملکت یه کار درست به من نشون بدین تا من بگم کار این پیمانکار ( سپاه) غلطه. وقتی‌ همه چیز غلطه دیگه مگه کلمه غلط معنایی داره؟
  1
  14
  ‌چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  در واقع یک قرص مسکن برای آرام شدن درد مردم . اما مردم دیگه آگاه هستند و همه چی را بدرستی درک می کنند دیگه فریب این حرکات روباهی نخواهند خورد
  3
  6
  ‌چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  آنتی خرافه - کلن، آلمان
  نوش جان ملتی که عنقلاب کردند و مملکت را دست این دزدان و جانیان سپردند. البته در این ۴۰ سال گذشته خود مردم هم دست کمی از حکومت در توحش ندارند.
  6
  13
  ‌چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  چاپید شاه! - لوزان، سوییس
  نماد ناکارآمدی دولت نالایق!کسانیکه در اروپا زندگی کرده یا می کنند میدانند که (در مقیاس کوچکتری از این قضیه)اگر از کنستراکتوری(به دلایل روشن و واضح) بخاطر اهمال در تامین کامفورت(تامینات و تسهیلات) و امنیت لازم شکایت شود کنستراکتور(سازنده ویا صاحبخانه)تا سه سال و نیم(بصورت قطعی و نه تعلیقی) احتمال زندان رفتن خواهد داشت!
  4
  11
  ‌چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::چاپید شاه! - لوزان، سوییس::]. شما اول غم آن کنستراکشن چهل سال پیشت را که آخوند را به قدرت رساند بخور، بعد براى ما لغات و اصطلاحات فرنگى ردیف کن! معلوم نیست شما ها که شاه را نوکر غرب تلقى میکردید چرا همه تان به غرب هجوم آورده اید؟ بنظرم کامفورت مواجب سوشیال دلنشین تر از جاهاى دیگر هست!
  3
  6
  ‌پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Cocoo - ونکوور، کانادا
  به این بدبخت چی‌ کار داریید؟ این بیچاره هم وست بخور بخور میخواسته یه کاری کرده باشه و پولی‌ به جیب بزنه..شما برید تو آنگولا بیمارستان بسازید و برای کشور غنا مدرسه بسازید چیکار به ایران دارید شما عرب‌های بی‌ همه چیز؟
  1
  1
  ‌پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.