دستم را قطع نکنید! مادر سرطان دارد و دخترم خردسال است

رکنا: مرد جوان که به 14سوپرمارکت ، لباس فروشی و یک پرنده فروشی دستبرد زده بود دیروز درحالی پای میز محاکمه ایستاد که برخی از شاکیان برای وی درخواست قطع دست را مطرح کردند.
 
به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از سال 94 به دنبال چندین فقره سرقت  مشابه به فروشگاه های پوشاک، سوپرمارکت و یک مغازه پرنده فروشی در حوالی تهرانپارس در دستور کار پلیس  قرار گرفت. شواهد نشان می داد دزد  شب رو بعد از شکستن قفل در وارد مغازه شده و همه اوموال را به سرقت برده است. تحقیقات پلیس در این زمینه آغاز و شهرام 34ساله هنگام اجرای آخرین نقشه ای بازداشت شد.
وی دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی  اصغرعبداللهی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد. در این جلسه شاکیان یک به یک به تشریح شکایتشان پرداختند. یکی از شاکیان گفت: وقتی صبح به مغازه ام که فروشگاه پوشاک است برگشتم متوجه سرقت شدم. تمام لباس های مارک مغازه ام به سرقت رفته بود. شاکی دیگر که صاحب مغازه پرنده فروشی بود نیز گفت: 5طوطی کاسکو از مغازه ام سرقت شده است. من برای شهرام درخواست قطع دست دادم.
 
سایر شاکیان نیز درخواستشان مبنی بر اشد مجازات را مطرح کردند.
 
سپس شهرام به دفاع پرداخت و گفت: حرفی برای گفتن ندارم. 14 فقره سرقت را قبول دارم دستم را قطع نکنید دخترم خردسال است و مادرپیرم به بیماری سرطان مبتلا شده است. من به خاطر فشارهای زندگی دست به سرقت زدم. اشتباه کرده ام و حالا از شاکیان و قضات دادگاه تقاضای بخشش دارم. در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.
+48
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  ahura95 - توکیو، ژاپن

  .......دیروز درحالی پای میز محاکمه ایستاد که برخی از شاکیان برای وی درخواست قطع دست را مطرح کردند. من نظرم رو میگم ، هرکس هرچقدر دلش خواست فحشم بده ، و رای منفی بذاره . و ....نظرم : من فکر میکنم اصولا پفیوز تر و بیشرف تر و بیشعورتر از ملت ایران ، هیچ ملیتی توی دنیا نیست . ملت احمقی که صبح شون رو با اخبار اختلاسهای هزار میلیاردی شروع میکنن و شب ، سرشون رو با اخبار اختلاسهای هزار میلیادردی آخوندا و عمله اکره ها و توله سگهاشون به زمین میذارن ، اما به بیضه مبارکشون هیچ فشاری نمیاد ، اما همینکه یه آدم درمونده و مستاصل و بدبختی مث این بنده خدا از سر ناچاری یا اختلال رفتاری یا هر کوفت و زهرمار دیگه ای که اسمش بذارین ، آفتابه دزدی کنه ، سریعا ملت فهیم و متمدن و با فرهنگ ما یا د اخلاقیات و شرعیات میفتن و خواستار اجرای دقیق شرع و قانون میشن . تف بر ما . ننگ بر شرف و شعور نداشته ما .
  7
  93
  ‌سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.