از کوین اسپیسی تا سعید طوسی!

توانا:یکی از همراهان توانا با ارسال این عکس برای ما نوشته است: «تفاوت کشوری مثل ایران با مدیریت جمهوری اسلامی با کشوری مثل آمریکا در تفاوت واکنش ها به کوین اسپیسی و سعید طوسی ست. اسپیسی ۳۰ سال پیش در یک مهمانی و در حالت مستی، پسر نوجوانی را در بغل می گیرد و بدون اینکه آن پسر تمایلی داشته باشد؛ این مساله که یک آزار جنسی تلقی می شود، وقتی پس از سی سال افشا می شود چنان گریبان اسپیسی را می گیرد که تنها در یک نمونه شرکت نت فلیکس از ادامه ساخت سریال بسیار موفق «خانه پوشالی» با کوین اسپیسی صرف نظر می کند. این در حالیست که خود اسپیسی رسما از این کار عذرخواهی می کند.
 
اما در ایران اسلامی، سعید طوسی به عنوان قاری برجسته قرآن و معلم قرآن و قاری محبوب خامنه ای، به چندین نوجوانی که در حضور او قرآن می آموختند تجاوز جنسی می کند. خانواده های این نوجوانان شکایت می کنند. حتی در داخل خود جمهوری اسلامی به رفتار سعید طوسی اعتراض می شود اما این مساله نه تنها موجب محدودیت او نمی شود، بلکه پررو پررو در مراسم اربعین هم شرکت می کند و راست راست دارد به کار خودش ادامه می دهد! این همه ادعای کرامت انسانی و اخلاق برداشتیم و غرب را مرکز فساد و فحشا دانستیم. در کجا حرمت انسان بیشتر پاس داشته شد؟!»
+130
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  boysboys - مونیخ، آلمان
  تنها شباهتشون اینه جفتشون ... دوست دارن.اونهم ... پسر نوجوان و بی مو.
  25
  30
  یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Pezhman - وین، اتریش

  سعید آقا پشتش به بتخانه کعبه است و هرکار شیطانی که مرتکب شود جهاد فی سبیل الله است.
  8
  55
  یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  اینجا تنها تفاوت دو کشور با دو فرهنگ متفاوته! کشورى که مردمش استبداد دینى رو بعنوان جزئى لاینفک از فرهنگ و باورهاش پذیرفته و در مقابل کشورى که مردمش برأى کرامت و منزلت انسان ارزش و اعتبار ویژه اى قائله ، بکى از اصول اولیه دموکراسى. متاسفانه در کشور ما مردم بخاطر اعتقادات و باورهایى که با رژیم دیکتاتورى اسلامى در تناقض هست در گوشه زندانها روزگار میگذرونن و در مقابل اونجا کسى بخاطر اعتقاداتش دستگیر و زندانى نمیشه ! در کُل هر چند آمریکا هم کمبودها و کاستیهایى به لحاظ اجتماعى داره و مدینه فاضله محسوب نمیشه ، ولى اصلاً قابل قیاس با سیستم دیکتاتورى دینى ، جهان سومى ایران نیست!!
  3
  31
  یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  Lavashak22 - کپنهاک ، دانمارک

  هر کاری که مسلمونا میگن خوبه خودشون انجام نمیدن مثل کمک به همنوع، ضایع نکردن حق دیگران و اجبار نکردن دین و عقیده.. هر کاری هم که میگن بد هست با حرص و ولع انجام میدن مثل دزدی، دروغگویی و نژادپرستی.. البته به طور کلی گفتم نیایید بگید همسایمون مسلمونه و مثل فرشته هست!
  2
  29
  یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  یک فرق اساسی وجود دارد .‌ کوین اسپیسی در حالت مستی تلاش کرد که به یک نوجوان ۱۵ ساله دست درازی کند ، و وقتی با مقاومت روبرو شد ظاهرا بی خیال شد. اکنون هم باید بخاطر این اقدام زشت جوابگو باشد. اما امثال طوسی وحشیانه نکاح جهادی کردند. و جوابگو هم نیستند ،
  1
  26
  یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  Ahmad1345 - گوتنبرگ، سوئد
  [::Lavashak22 - کپنهاک ، دانمارک::]. حرفتان کاملا بجاست! حتا یک کشور اسلامی نداریم که با کوچکترین نوع تمدن اداره شود. وقتی در یکی از ممالک اسلامی فاجعه طبیعی مثل سیل یا زلزله اتفاق میفتد, این کشورهای "بلاد کفار" هستند که به کمکشان میایند. مسلمانان گردن کلفت یک دینار هم خرج نمیکنند. ما در اروپا کلی مسلمان ریشو و با حجاب داریم. چرا اینها نمیروند ساکن کشورهای اسلامی بشوند؟ چون میدانند که کشورهای اسلامی چه رفتار حیوانی با مردم میکنند والی در کشورهای "کافر" ارزش انسانی رعایت میشود. جالب اینکه در بهشت مسلمانان پاداش انسانیت و نیکوکاری نیست, در بهشت مپسلمانان پاداش شکم و زیر شکم است! البته برای مردها! معلوم نیست زنان در بهشت مسلمانان مشغول چه کاری هستند!
  0
  9
  دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران
  ولایت فقیه قادر بهرکاری(اجازه اختلاس وقتل و غارت ملت بعوامل مزدور نظام) هست مختومه کردن پرونده لواط کار برایش از آبخوردن هم آسانتر است.
  1
  5
  دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.