مدیر پیشین سازمان سیا: همه زیر ساخت‌های سپاه پاسداران باید نابود شود

آیت الله خامنه ای سالهاست سپاه پاسداران را مامور فعالیت هایی در حوزه هسته ای و موشکی کرده است. صدای آمریکا : جروسلم پست در گزارشی نوشت: «جیمز وولسی» مدیر پیشین سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا می گوید ایالات متحده برای کاستن از تهدیدهای هسته ای و تروریستی ایران باید رسما تمام زیرساخت های سپاه پاسداران و تاسیسات هسته ای آن کشور را نابود کند.
 
وولسی که طی سال های ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۵ در دولت بیل کلینتون مدیر سی آی ای بود در مصاحبه ای با جروسلم پست گفت: «دفعه دیگر که سپاه به ما چپ نگاه کرد باید شش تا دوازده بمب ۸ تنی بر روی تاسیسات شان بیاندازیم.»
 
جیمز وولسی معتقد است «با توجه به این که سپاه منشاء تروریسم است. به جای حرف زدن باید اقدامات متناسب را کنار بگذاریم. ما باید عملا هر چه را که به نوعی با سپاه مرتبط است نابود کنیم.»
آقای وولسی در سالهای ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۵ در دولت کلینتون رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا بود. به گفته مدیر پیشین سازمان مرکزی اطلاعات ایالات متحده «به نظرم اقدام آن ها در توقیف قایق آمریکایی در ژانویه ۲۰۱۶ اقدام به جنگ بود. ما در ۱۸۱۲ برای کمتر از آن پا به جنگ گذاشتیم.»
 
وولسی اشاره می کند که آمریکا به انگلستان برای این حمله کرد که شمار اندکی ملوان آمریکایی را دستگیر کرده یا کشته بود.
 
جیمز وولسی تصریح کرد منظور او استفاده از بمب های هشت تنی بر روی تاسیسات غیرنظامی ایران نیست.
 
مدیر سابق سیا گفت اتخاذ رویکردی محکم در برابر جمهوری اسلامی ممکن است کوتاهی دولت ریگان پس از بمبگذاری حزب الله در مقر تفنگداران دریایی آمریکا در سال ۱۹۸۳ را جبران کند.
+46
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  شیخ علی وقت اون رسیده که سه دست و پا فرار کنی! :o
  19
  56
  یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  alirezagermany - فرانکفورت، آلمان
  زیر ساخت‌های سپاه چیه !!! وقت نابود شدن کل نظام فاسده آخوندی از ریشه
  2
  14
  یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن
  پفیوز ، عوضى . زیر ساختهاى سپاه همگى دارائیها و سرمایه ها و زیر ساختهاى این مملکت و مردم بیچارست! صحبت از حذف سردمداران و سیاستگذاران سپاه نمیکنه ، صهیونیست کله خر!
  4
  19
  یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  SANAZ YASNA - پاریس، فرانسه
  خاورمیانه شده مزرعه و اشپزخانه مدرنی برای غربیها تا هر انچه را که برای تغذیه نیاز دارند رو از انجا برداشت , طبخ و ببلعند. دقیقا اشغال جمع کن و اشغال خورای این مزرعه و اشپزخانه بی دروپیکر هم این اخوندای نادان هستند که مثل کفتار و کرم به دنبال اشغال جمع کردن و اشعال خوری هستند. نفت , طلا, الماس, و سایر ذخایر حیاطی خاورمیانه سرازیر غرب میشه و اشعال های پس تاریخی بو گندو هم نسیب اخوندای نادان یعنی هرچی ایدیولوژی های باطل, خرافات و تا اخر . مردم ایران هم این وسط شدن انتر و منتر بین غربیها و اخوندای فاسد وهر از گاهی دلشون از نعره های مستانه غربیها دال بر اینکه میخواهند نسل اخوندا رو بر اندازند شاد میشه غافل از اینکه اخوند بخش مهمی از تکنولوژی مادی و فکری غربیها رو در راستای بلعیدن خاورمیانه تشکیل میده و وجود کثیف اخوند برای غربیها حیاطی است.
  1
  9
  یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۴:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  Elfar - اورنج کانتی، ایالات متحده امریکا
  تنها حرکت مثبت و اساسى دولت ترامپ این میتونه باشه که این شیپیشى ریشوهاى دزد بدون امامه رو هم خلع سلاح کنند و هم منزوى که اون امامه به سر ها دلشون خوش نباشه. ارتش که که با اون عظمت در زمان شاهنشاه تسلیم ملت شد چه برسد به الان.
  1
  10
  یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  Elfar - اورنج کانتی، ایالات متحده امریکا
  کاش رییس فعلی هم همین نظر رو داشته باشه
  0
  7
  یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  CanIR1393 - کانادا، کانادا
  زیر ساخت های سپاه یا 500 متر زیر زمین هستش و 7 طبقه بتن روش هستش که حتی اگه بنب اتم هم بزنن خراب نمیشه. اینا 8 تا بنب بندازن ایران هم 8 تا ناو هواپیما بر رشون رو میزنه و تمام پایگاه های آمریکا به دلیل نداشتن ساپورت هوایی دچار آشوب میشه.
  5
  2
  یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.