عربستان و امارات: نه در ایران بازی می‌کنیم نه در قطر

دو کشور عربستان و امارات در ادامه رفتارهای غیرحرفه‌ای و مغرضانه خود اعلام کردند که در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا برابر ایران و قطر تنها در زمین بی‌طرف به میدان خواهند رفت.
 
به گزارش ایسنا و به نقل از الإقتصادیه، کشور عربستان بعد از اختلاف سیاسی که با ایران پیدا کرد تاکید کرد که در خاک ایران به میدان نخواهد رفت و بر این اساس در فصل قبل لیگ قهرمانان آسیا بازی‌های تمام نمایندگان ایران و عربستان در زمین بی طرف برگزار شد.
 
دو کشور امارات و عربستان در نامه‌ای که به کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشته‌اند تاکید کردند که روابط بین این دو کشور با ایران و قطر به حالت عادی خود برنگشته است و به همین خاطر از AFC خواستند که دیدار نمایندگان این دو کشور در لیگ قهرمانان آسیا با کشورهای ایران و قطر در زمین بی‌طرف برگزار شود.
 
محمد الشیخ سخنگوی فدراسیون فوتبال عربستان در گفت‌وگو با الإقتصادیه در این باره تاکید کرد: تا الان هیچ تغییری در روابط سیاسی عربستان با ایران و قطر به وجود نیامده و باید بگویم که تیم‌های عربستانی در ایران و قطر به میدان نخواهند رفت.
 
سعید الطنیجی نائب رئیس فدراسیون فوتبال امارات هم در این باره گفت: کشور امارات همواره با عربستان همراه و همیار بوده است.
 
به نوشته الإقتصادیه دو کشور عربستان و امارات، عمان و اردن را به عنوان میزبان دیدارهای تیم های خود با ایران و قطر معرفی کرده‌اند.
 
کنفدراسیون فوتبال آسیا ۲۴ نوامبر، (۳ آذر) درباره این خواسته عربستان و امارات رای نهایی خود را اعلام خواهد کرد.
+5
رأی دهید
-28

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  خیلی از مسائل ها دست یدست هم داد تا اینگونه شویم وارد کردن شعار سیاسی و مدهبی به فوتبال نیز یکی از دلایل این معضل بود فوتبال باید آری از هرگونه شعار و حرکات سیاسی و مدهبی باشد . به امید روزی که هیچ بهانه ای بدست هیچ کشوری در امور ورزش ندیم تا در خانه خود از فوتبال و مسابقات غیره لذت ببریم
  3
  7
  یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.