یک کشته در سقوط جنگنده ‌سوخو در استان فارس.

+60
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۶
  جمهوری سکوت - فرانکفورت، آلمان

  بیچاره با دشمن فرضی شکست خورده.
  7
  47
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  mok432 - تهران، ایران

  به عقیده من کشته شدن یک خلبان گران تر از یک هواپیماست.سالها طول خواهد کشید تا یک خلبان تجربه پیدا بکند، این بدلیل کیفیت پایین هواپیماها و از سیستم‌های پیشرفته استفاده نکرده است.ما نیاز به هواپیما‌های جدید داریم .
  8
  40
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  hamid swed - مالمو، سوئد

  [::mok432 - تهران، ایران::]. اونم این هواپیما هایی که سالهاست از رده خارج شده, به مفت خدا هم نمیارزه, جالب اینجاست که اینها میخوان با این قارقارکها که قدرتهای بزرگ ده هاست که اونها رو از رده خارج کردن و از جنگنده های نسل چهارم استفاده میکنند باهاشون بجنگند, حیف خلبانهای با استعداد ایرانی که باید با به پرواز در آوردن این قارقارکها هر روز با جونشون بازی کنند.
  2
  38
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  خلبانهای بیسواد و نیروی کم توانی که تنها عرضه اش کشتن بچه های مردم و تبلیغات سنگین بعد از اون واسه اینکه بگن شجاعت کرده یا بندش کنند به مذهب و دین. طرف تو مرز عراق و سوریه خواب بوده و اسیر شده و مشخص بود هنوز گیج خواب بود که ازش عکس گرفتن بعد اینا بقدری بودجه برای بنر زدن و تبلیغات و میدان زدن گرفتن و خرج خودشون کردند که آدم خنده اش میگیره وقتی حرفای خانواده طرف رو میشنوه. آخه خواهر من شوهر شما بدون آموزش مناسب فرستاده شده آخه اغوا کردن جوانها که آره دارن میرن بهشت و به کشتن دادن بچه های مردم که شهادت نیست. آخه اگر این راه و روش بهشت رفتن هستش چرا بچه ها و خودشون نمیرن؟ بچه های اکثر این فرمانده ها و مسئولین یا تو اروپا هستند یا دارن با رانت مدارک بالا میگیرن خوب اگر بهشت واسه شوهر شما خوبه چرا برای فرزندان اینا دکترا گرفتن و زدوبند و معامله و شرکت زدن تو دبی و درس خواندن با بورسیه در اروپا بهشت هستش؟ حالا این خلبان بی سواد که مشخصه اینا بیشتر از دانشگاه امام حسین که بورسیه سپاه هستش فارغ شدند و عمده آنها بیسواد هستند
  9
  19
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  tiger.man - ریکیاویک، ایسلند

  خودمونیم جنگ بشه ایران با چی میخواهد بجنگه. قویترین و پیشرفته ترین ارتشهای جهان بدون پوشش هوایی مناست و کافی از بین رفتنی هستند. هجوم همزمان و دقیق 10 جنگنده بمب افکن برای فلج کردن یک تیپ کامل کافیه.
  2
  31
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  آنتی خرافه - کلن، آلمان
  اجکتشو فروختن یا کار نکرده؟
  1
  12
  یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.