رویدادی بی‌سابقه؛ جنگنده‌های آلمان در آسمان اسرائیل.

+34
رأی دهید
-30

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  باباجان - لندن، انگلستان

  بعد از 70 سال خونریزی میلیون به این حرکت می گویند فرهنگ انسانیت، در ایران مردم را عقده ای بار می آورند 700 سال شکست مغول را 7 سال یا 7 روز پیش فکر و تازه ترکها را هم می چسبانند به مغولها ، شکست از اعراب در 1400 سال پیش را چنان جلوه می دهند انگار دیروز بود ، جنگ عثمانی و صفوی 300 سال پیش را سه ساعت پیش می دانند ولی کشتار 90 سال پیش هزاران هزار مردم بی دفاع شاه پهلویی آریایی در آذربایجان ، لرستان ، الاهواز و کردستان و حمله ارامنه به ارومیه 100 سال پیش و کشتار 200 هزار ترک آذری و حمله کردها به اذربایجان بعد از ارامنه همچن فراموش کردند که انگار همچن چیزی نبوده ! انگار دشمن تراشی، فتنه گری، ویرانگرای، جنگ و آسوده نشستن بخشی از فرهنگ ایران هست .
  42
  16
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  ghomar baz - کوپنهاگ، دانمارک

  سرزمین مقدس ایسرأییل، برکت خداوند بر تو باد. خداوند حافظ سرزمین مقدس است.
  47
  18
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  baba bekheyal - اسپارت، ایران
  چقدر می‌‌مالند .
  6
  19
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  wahabi bast. - برنو، چک
  سوشیال جان لندن. ببین پسرکم این که باید این اختلافات تاریخى رو با گذشت زمان کم رنگ و فراموش کرد قبول ولى این کار در عمل کمى مشکله. خودت به عنوان یک گرگ قهوه اى اصیل توى همین کامنتت ببیناز حمله کردهاى وحشى به آذربایجان و نیز حمله ارمنى ها به آذربایجان یاد کردى اون هم با چه احساسى تازه یک شماره 200 هزار شهید رو هم ذکر کردى که مشخص نیست از کجات درآوردى. از کشتار پارسهاى افغانى نژاد (که در کامنتات همیشه اینطورى مینویسى) در اذربایجان و به قول تو الاهواز یاد کردى .هر وقت خواستى توصیه اى بکنى اول تلاش کن خودت نمونه باشى عزیزم خوب.؟ بهت قول میدم یک آب نبات خوب واست کنار بذارم .
  3
  7
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  wahabi bast. - برنو، چک
  در ضمن تعجب مى کنم قتل عام 1،5 ملیون ارمنى توسط پانترکیست هاى کمالیست در فاصله زمانى 1915 تا 1923 که با الهام از خدمات تاریخى پدرجدشان چنگیز و تیمور به جامعه جهانى صورت گرفت چه ربطى به مردمان آذربایجان ما داره که نه نژاد قهوه اى دارن و نه در اون جنایات نقشى داشتند ، چرا شما روى اون کشتار تاریخى اینهمه حساسى؟ . آذربایجانى ها آریایى هستن و اینرو یکى از بزرگترین تاریخ پژوهان استاد شهید کسروى ثابت کرده. که البته باز هم به نظر من نژاد برترى نمى یاره. بابا جان عزیز شماى و وهابى طلب و اون بیچاره الایمود البحرین همه از یک الکاسه الآب تشربون
  3
  7
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::ghomar baz - کوپنهاگ، دانمارک::]. از این جور کامنتها خنده ام میگیره "خداوند حافظ فلان و فلان است" این یعنی به هر خدایی که باور داری، اون رو در حد یک موجود زمینی که با توجه به یه سری تعصبات تبعیض قائل میشه بین مخلوقاتش. پایین میاری.
  1
  5
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  wahabi bast. - برنو، چک
  بی‌خیال انهم یمالون کثیرا یا اخی
  2
  3
  شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  ...حمله کردها به اذربایجان. این تز تاریخی تو برگرفته از تاریخ قژ و فژ و تر و ....مغولی نیست؟.تاریخی که حتی دریای خزر را دریای قژقژ مینامند و ادعا میکنند که مغولنشین است یا خلیج فارس خلیج مغول است در اصل .این هم یک کلک ....دیگر است که با درست کردن مجسمه ابن سینا در استانبول و نوشتن دانشمند بزرگ تورک .بگن ابن سینا ترک بوده،اتروپاتکان ۷۰درصدش کردنشین است و تلاش مغولها برای جدا کردن اینقسمت از سرزمین اریایی از ایران مثل اتروپاکان شرقی وقتی با شکست روبرو شد سعی کردند بخاطر چند قبیله بر بر و ممغول ته نشین شده در این منطقه به ملت بقبولانند که اتروپاتکان مغول اباد است.یا با عوض کردن نام رضایه و تبدیل ان به ارومیه. مثل اینکه بعضیها واقعا باور کردند ایران بیصاحب است و هرکس میخواد برای خودش، میک قسمت ایران را صاحب بشه
  0
  0
  ‌سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.